Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Teodor Brcko, 1. místo
17.02.2018, 800 m: 2:35,74 min
Lukáš Vacek, 1. místo
17.02.2018, 60 m: 8,48 s
Marek Kuna, 2. místo
17.02.2018, 60 m př.: 10,64 s
Lukáš Vacek, 2. místo
17.02.2018, dálka: 4,80 m
Marek Kuna, 3. místo
17.02.2018, 800 m: 2:45,96 min
Lukáš Vacek, 2. místo
17.02.2018, pětiboj (hala): 1655 m
Zuzana Němcová, 3. místo
10.02.2018, 60 m: 8,33 s
Daniel Gribbin, 2. místo
10.02.2018, 800 m: 2:18,40 min
Teodor Brcko, 3. místo
10.02.2018, 800 m: 2:36,36 min
Lukáš Vacek, 1. místo
10.02.2018, 60 m: 8,50 s
Lukáš Vacek, 2. místo
10.02.2018, 60 m: 8,58 s
Ondřej Kroupa, 3. místo
10.02.2018, 60 m: 8,76 s
Lukáš Vacek, 2. místo
10.02.2018, dálka: 4,68 m
Lukáš Vacek, 2. místo
10.02.2018, 150 m: 21,36 s
Barbora Brcková, 2. místo
10.02.2018, 1500 m: 5:40,54 min
Daniel Gribbin, 1. místo
03.02.2018, Silniční běh 4 km: 17:20,57 min
Bohumil Sak, 1. místo
28.01.2018, 60 m př.: r09,00 s
Lukáš Vacek, 1. místo
28.01.2018, 60 m: r07,90 s
Tomáš Buchal, 1. místo
28.01.2018, 60 m: r07,90 s
Jana Adámková, 1. místo
28.01.2018, 60 m: r09,00 s
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
1216IMG_4152IMG_1376PICT0214
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_



Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
100 m16,7 spřípravka18. ročník Běh Tolerance (Písek)16.06.2012
1000 m4:16,0 minpřípravkaOkresní kolo OVOV15.04.2015
150 m21,36 smladší žáciPřebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice)10.02.2018
200 m38,26 spřípravkaPísecký kilometr (Písek)08.05.2012
300 m54,30 spřípravkaVelikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou)21.03.2015
40 m7,4 spřípravkaDětská atletická liga - 6.kolo26.09.2012
400 m75,84 smladší žáciJarní atletický Jindřicháč (Jindřichův Hradec , SKOK J. Hradec, z.s.)01.05.2017
50 m7,12 smladší žáci13. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova)03.12.2017
50 m př.9,26 spřípravkaZávody o pohár předsedy Jihočeského KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)09.10.2016
50 m př.(m)9,18 spřípravkaDAL 3 - Skokansko-překážkářské odpoledne - 12.6.201312.06.2013
60 m8,22 smladší žáciPřebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak )20.01.2018
60 m př.11,0 spřípravkaOddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice)23.06.2016
600 m2:04,0 minpřípravkaBěh kolem Sokolského ostrova – 11. ročník (Sokol ČB)02.11.2013
800 m2:56,48 minmladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor)17.02.2018
čtyřboj1372 b.přípravkaVelikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.)12.03.2016
dálka4,80 mmladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor)17.02.2018
koule 2kg6,16 mpřípravkaAtletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec)28.09.2015
koule 3kg7,31 mmladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor)17.02.2018
míček38,65 mmladší žáci43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov, oddíl )16.07.2017
pětiboj1360 b.mladší žáci43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov, oddíl )16.07.2017
pětiboj (hala)1655 b.mladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor)17.02.2018
pětiboj (hala)1655 mmladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor)17.02.2018
plný míč7,06 mpřípravkaAtletický podvečer - čtyřboj mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)12.06.2014
Přespolní běh 1000 m5:31 minpřípravka26. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice)30.10.2014
Přespolní běh 1440 m9:20,0 minpřípravka27. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory)26.03.2015
Přespolní běh 300 m1:05 minpřípravkaMikulášský běh Včelná07.12.2014
Přespolní běh 380 m1:23 minpřípravkaIX. ročník Běhu Novým Lískovcem (Moravská Slavia Brno)27.04.2014
Přespolní běh 540 m1:51,0 minpřípravka26. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory)10.04.2014
Přespolní běh 550 m2:08,6 minpřípravka9. ročník Rožnovského úprku (SK Čéčova)24.10.2015
Přespolní běh 575 m2:13 minpřípravkaMistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu (ACCC Horažďovice)15.03.2014
Přespolní běh 600 m1:51,8 minpřípravka1. kolo DAL - Běh jarní přírodou (Sokol ČB)30.04.2014
Přespolní běh 800 m3:33:00 minpřípravka48. ročník Běhu kolem Hejtmanu (Chlum u Třeboně)10.10.2015
Přespolní běh 970 m4:25 minpřípravka28. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice)25.10.2016
Přespolní běh 975 m4:02,0 minpřípravkaX. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno)26.04.2015
Silniční běh 600 m2:14 minpřípravka20. ročník Silvestrovského běhu (Trhové Sviny)31.12.2013
skok z místa1,95 mpřípravkaDAL - Běžecko - skokanské odpoledne (TJ Sokol České Budějovice)16.05.2016
trojboj691 b.přípravkaAtletický podvečer - čtyřboj mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)12.06.2014
výška1,44 mmladší žáciOddílové závody SK Čtyři Dvory28.01.2018

Nejlepší letošní výkony v kategorii mladší žáci (Season Bests)

DisciplínaVýkonZávodyDatum
150 m21,36 sPřebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice)10.02.2018
60 m8,22 sPřebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak )20.01.2018
60 m př.11,38 sPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor)17.02.2018
800 m2:56,48 minPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor)17.02.2018
dálka4,80 mPřebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak )20.01.2018
dálka4,80 mPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor)17.02.2018
koule 3kg7,31 mPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor)17.02.2018
pětiboj (hala)1655 mPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor)17.02.2018
výška1,44 mOddílové závody SK Čtyři Dvory28.01.2018

Nejlepší letošní umístění

1. místo, 60 m, 8,48 s, Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor) (17.02.2018)
1. místo, 60 m, 8,50 s, Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) (10.02.2018)
2. místo, 150 m, 21,36 s, Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) (10.02.2018)
2. místo, dálka, 4,80 m, Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor) (17.02.2018)
2. místo, dálka, 4,68 m, Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) (10.02.2018)
2. místo, pětiboj (hala), 1655 m, Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor) (17.02.2018)
2. místo, 60 m, 8,58 s, Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) (10.02.2018)
4. místo, 60 m př., 11,38 s, Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor) (17.02.2018)
1. místo, 60 m, r07,90 s, Oddílové závody SK Čtyři Dvory (28.01.2018)
1. místo, 60 m př., r10,60 s, Oddílové závody SK Čtyři Dvory (28.01.2018)
1. místo, dálka, 4,75 m, Oddílové závody SK Čtyři Dvory (28.01.2018)
2. místo, výška, 1,44 m, Oddílové závody SK Čtyři Dvory (28.01.2018)

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
20185669 bodů
201720001 bodů
201617099 bodů
201512155 bodů
201411320 bodů
20136003 bodů
20121377 bodů
2011334 bodů
20106 bodů

Účast na závodech

V roce 2010
1.halové atletické závody pro starší, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) (20.11.2010)
6.ročník Mikulášské haly pro dorost, starší žactvo, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Buděj (05.12.2010)
V roce 2011
Halové atletické závody pro dorost, st. žactvo, ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) (12.02.2011)
Okresní přebor přípravek ve víceboji (SK Čéčova) (19.04.2011)
Mezioddílové závody (SK Čéčova ČB) (16.06.2011)
Atletický podvečer na SK Čtyři Dvory ČB (08.09.2011)
1. ročník Velké ceny SK Čéčova (12.11.2011)
7. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova ČB) (04.12.2011)
V roce 2012
Okresní čtyřboj přípravek ve vícebojích (SK Čéčova) (19.04.2012)
Písecký kilometr (Písek) (08.05.2012)
Atletický podvečer na SK Čtyři Dvory (13.06.2012)
18. ročník Běh Tolerance (Písek) (16.06.2012)
Atletická středa SK Čtyři Dvory ČB (05.09.2012)
Dětská atletická liga - 6.kolo (26.09.2012)
2. ročník Velké ceny SK Čéčova (17.11.2012)
8. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova ČB) (08.12.2012)
V roce 2013
Zahajovací závody žactva na dráze (AC Moravská Slávia Brno) (13.04.2013)
VIII. ročník běhu Novým Lískovcem (MS Brno) (14.04.2013)
1. kolo KPD mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (01.05.2013)
Oddílový přebor v pětibojích ml. žáků a přípravek (4DVCB) (09.05.2013)
DAL 2 - Běžecké odpoledne - 15.5.2013 (15.05.2013)
Okresní přebor přípravek ve víceboji (23.05.2013)
DAL 3 - Skokansko-překážkářské odpoledne - 12.6.2013 (12.06.2013)
19. ročník běhu Tolerance (Písek) (15.06.2013)
2. kolo jihočeského KPD přípravek (Tábor, AO TJ Nová Včelnice a VS Tábor) (18.06.2013)
3. kolo KPD mladšího žactva a přípravek (Veselí n. Lužnicí) (07.09.2013)
DAL 4 Vrhačsko-běžecké odpoledne (18.09.2013)
Atletický podvečer na SK Čtyři Dvory (19.09.2013)
Regionální přebor v pětiboji mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory ČB) (26.09.2013)
Utkání oddílů SK Čtyři Dvory České Budějovice a Moravská Slavia Brno (SK Čtyři Dvory ČB) (20.10.2013)
Běh kolem Sokolského ostrova – 11. ročník (Sokol ČB) (02.11.2013)
3. ročník Velké ceny SK Čéčova (16.11.2013)
9. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova ČB) (08.12.2013)
20. ročník Silvestrovského běhu (Trhové Sviny) (31.12.2013)
V roce 2014
Předprázdninová hala žactva (TJ Nová Včelnice) (21.02.2014)
Halové oddílové závody 1. 3. 2014 (Sokol ČB) (01.03.2014)
Přebor Jč kraje v hale - přípravky (AO TJ Nová Včelnice) (08.03.2014)
Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu (ACCC Horažďovice) (15.03.2014)
26. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory) (10.04.2014)
Zahajovací závody žactva (Moravská Slávia Brno) (26.04.2014)
IX. ročník Běhu Novým Lískovcem (Moravská Slavia Brno) (27.04.2014)
1. kolo DAL - Běh jarní přírodou (Sokol ČB) (30.04.2014)
Písecký kilometr (Atletika Písek) (08.05.2014)
1. kolo KPD přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.05.2014)
2. DAL: Sprintérsko - překážkářské odpoledne (Sokol České Budějovice) (14.05.2014)
Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (22.05.2014)
KPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (24.05.2014)
2. kolo KPD přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (08.06.2014)
3. kolo DAL - Skokanské odpoledne (Sokol České Budějovice) (11.06.2014)
Atletický podvečer - čtyřboj mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.06.2014)
3. kolo KPD přípravek (Veselí nad Lužnicí, T. J. Sokol České Budějovice) (14.09.2014)
Dětská atletická liga - Vrhačské odpoledne (Sokol České Budějovice) (17.09.2014)
Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (18.09.2014)
Regionální přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (25.09.2014)
Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (27.09.2014)
Atletický Jindřicháč (SKOK Jindřichův Hradec) (28.09.2014)
Závody o Pohár předsedy JČ KAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.10.2014)
Dětská atletická liga - Běžecké odpoledne (Sokol České Budějovice) (15.10.2014)
26. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (30.10.2014)
Běh kolem Sokolského ostrova (TJ Sokol České Budějovice) (01.11.2014)
4. ročník Velké ceny SK Čéčova (SK Čéčova České Budějovice) (15.11.2014)
13. ročník Čertovského běhu (04.12.2014)
Mikulášský běh Včelná (07.12.2014)
V roce 2015
Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) (21.03.2015)
27. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory) (26.03.2015)
Okresní kolo OVOV (15.04.2015)
Zahajovací závody (AC Moravská Slavia Brno) (25.04.2015)
X. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno) (26.04.2015)
9. ročník Píseckého kilometru (01.05.2015)
1. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Vodní stavby Tábor) (10.05.2015)
2. závod DAL - Sprint a skok daleký (Sokol Č. Budějovice) (13.05.2015)
1. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (17.05.2015)
2. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) (23.05.2015)
2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen a mladšího žactva JČ kraje (Atletika Písek) (24.05.2015)
Přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) (31.05.2015)
KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) (06.09.2015)
3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (13.09.2015)
Atletické závody k 750. výročí města Č. Budějovice (SK Čéčova) (22.09.2015)
Krajský přebor ve vícebojích mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (27.09.2015)
Atletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec) (28.09.2015)
48. ročník Běhu kolem Hejtmanu (Chlum u Třeboně) (10.10.2015)
Závody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.10.2015)
9. ročník Rožnovského úprku (SK Čéčova) (24.10.2015)
5. ročník Velké ceny SK Čéčova (14.11.2015)
Čertovská hala předsedy JČ KAS (TJ Nová Včelnice) (28.11.2015)
V roce 2016
Přebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice) (16.01.2016)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (23.01.2016)
Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) (12.03.2016)
Jarní mítink pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) (13.03.2016)
Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) (23.04.2016)
XI. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno) (24.04.2016)
Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.) (01.05.2016)
KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) (08.05.2016)
1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (15.05.2016)
DAL - Běžecko - skokanské odpoledne (TJ Sokol České Budějovice) (16.05.2016)
2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek) (22.05.2016)
Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) (29.05.2016)
Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.06.2016)
DAL - vrhačsko-běžecké dopoledne (TJ Sokol ČB) (13.06.2016)
Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (23.06.2016)
III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) (04.09.2016)
Europen Kids Athletics Games (Brno) (05.09.2016)
KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.09.2016)
Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (25.09.2016)
Atletický Jindřícháč (SKOK Jindřichův Hradec) (28.09.2016)
Závody o pohár předsedy Jihočeského KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (09.10.2016)
28. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (25.10.2016)
6. ročník Velké ceny SK Čéčova (12.11.2016)
12. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) (04.12.2016)
V roce 2017
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) (28.01.2017)
Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (12.02.2017)
Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) (18.03.2017)
Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) (22.04.2017)
Jarní atletický Jindřicháč (Jindřichův Hradec , SKOK J. Hradec, z.s.) (01.05.2017)
1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) (07.05.2017)
Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres České Budějovice, kategorie III (10.05.2017)
Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres České Budějovice, kategorie IV (11.05.2017)
1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) (14.05.2017)
Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, z.s.) (21.05.2017)
KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) (27.05.2017)
2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z. s.) (04.06.2017)
Oddílové závody (SK Čtyři Dvory) (22.06.2017)
43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov, oddíl ) (16.07.2017)
KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol Č. Budějovice) (10.09.2017)
European Kids Athletics Games (do 15 let), Brno (11.09.2017)
3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (17.09.2017)
Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (23.09.2017)
Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) (28.09.2017)
Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (08.10.2017)
7. ročník Velké ceny SK Čéčova (SK Čéčova) (11.11.2017)
Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) (02.12.2017)
13. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova) (03.12.2017)
V roce 2018
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) (20.01.2018)
Oddílové závody SK Čtyři Dvory (28.01.2018)
Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) (10.02.2018)
Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor) (17.02.2018)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Sobota, 24. února 2018

Narozeniny má

  • Vít Kubelka

Svátek slaví

  • Štěpán Vondrášek
  • Matěj Konečný
  • Matěj Nejedlý
  • Matyáš Nedoma
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 2 dny, 7 hodiny
 
  • Dáša : Všechno nejlepší k svátku těm našim Lenkám:-)
  • Pavel N : Dnes to nestíhám a autem do haly nejedu
  • Pavel N : Katka oslavila narozeniny originálně, krajským rekordem 3400 b v pětiboji, gratulujeme.
  • Láďa Kučera : Gratulujeme Žížale - ať ti to i nadále běhá, skáče a lítá
  • Pavel N : Dnes ve středu 7.2.2018,se běží do haly,od stadionu v 17.15.
  • Pavel N : Zítra 2.2. trénink v průmce není,jsou pololetky.
  • Pavel N : Dnes ve středu 31.1.2018,se běží do haly,budu u stadionu v 17.10.
  • Pavel N : Bára je 4. na MSJ,
  • Pavel N : Včera se stal Marek Kuna atletem roku 2017 - přípravka.Moc mu to slušelo.
  • Pavel N : Bára Havlíčková pojede na olympijské hry!
  • Pavel N : Závody z 21.1.2018 jsou přeloženy na příští neděli, v koridoru je akce Sokola
  • Pavel N : Pátek 19.1.2018 je opět trénink v tělocvičně Průmyslovky, sraz 16.15!
  • Pavel N : MČR-Barbora Havlíčková vítězí na 10km
  • Pavel N : Včera byla v Jč.listech Barbora Havlíčková,dnes je na celou stránku v deníku Sport,paráda.
  • Pavel N : "Asi každý sportovec by se chtěl na olympiádu podívat. Neznám nikoho, kdo by ne dodává Havlíčková s úsměvem.
  • Pavel N : Právě nyní byla v zprávách TV Barbora Havlíčková,je opravdu ve formě,a moc jí to i slušelo («odkaz» )
  • Pavel N : Pondělí 8.1. trénujeme od 16.30 v tělocvičně školy Máj II
  • Pavel N : Dnes trénink v průmce není,bude až příští pátek 12.ledna
  • Pavel N : Pátek 5.1.2018trenink není!!!.je opět trénink v tělocvičně Průmyslovky od 16.15!
  • Pavel N : Dnes v Jč. listech tabulky atletů 2017,kde je i dost našich atletů,
  • Pavel N : Zítra ve středu 3.1.2018,se běží do haly,budu u stadionu v 17.00.
  • Pavel N : OPA CUP,se mezi juniorkami vedlo Barboře Havlíčkové. Český talent útočil v závodě na pět kilometrů na medaili, ta ale Báře nakonec těsně unikla. Skončila na nepopulární „bramborové“ pozici o tři sekundy za bronzovou Francouzkou Juliette Ducordeauovou
  • Pavel N : Dnes v ČB listech foto s Lukášem Vackem a Ondrou Kroupou z Mikulášské haly.
  • Láďa Kučera : Poslední trénink přípravky v prosinci bude ve čtvrtek 21.12. První trénink po svátcích bude ve čtvrtek 4. ledna.
  • Pavel N : Zítra mám jednání a tak určitě nebudu s autem na stadionu pro batohy
  • Pavel N : Dle hlášení z pekla čerti dali pohár i Vackovi a Kroupovi, gratulujeme.
  • Pavel N : Pondělí 4.12. trénujeme od 16.30 v tělocvičně školy Máj II
  • Eliška : Kde je 4.12. trénink a od kolika?
  • Pavel N : Naši atleti v běhu v K. Újezdě: 3. Linduška, 26. Vondrášek, 3. žena Zemanová, 6. Vlčková Katka
  • Pavel N : Dnes v ČB listech foto s Lukášem Vackem
  • Pavel N : Pondělí 27.11. trénujeme od 16.30 v tělocvičně školy Máj II
  • Pavel N : Pátek 24.11.je opět trénink v tělocvičně Průmyslovky od 16.15!
  • Pavel N : Pátek 24.11.je trénink v tělocvičně Průmyslovky od 16.15,bude i eLBa!
  • Pavel N : Pondělí20.11. jdeme tam co trénuje přípravka tj.v tělocvičně školy Máj II
  • Pavel N : Pátek 17.11.je svátek a trénink v tělocvičně Průmyslovky není!
+ -
Termínovka
Únor 2018
P Ú S Č P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728EC
Počet návštěvníků
  • 283842Celkem:
  • 1630Za měsíc:
  • 464Za týden:
  • 73Včera:
  • 10Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení