Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Lukáš Vacek, 2. místo
15.06.2019, 60 m: 7,55 s
Tomáš Havelka, 1. místo
15.06.2019, 800 m: 2:13,64 min
Lukáš Vacek, 1. místo
15.06.2019, dálka: 5,97 m
Jan Stejskal, 1. místo
15.06.2019, oštěp 600g: 41,42 m
Marek Kuna, 3. místo
15.06.2019, dálka: 5,13 m
Veronika Tylová, 3. místo
15.06.2019, oštěp 500g: 24,99 m
Lucie Paťhová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:58,2 min
Veronika Piklová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 5 km: 22:34,8 min
Teodor Brcko, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 2:52,3 min
Tereza Čečková, 2. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:59,2 min
Barbora Brcková, 3. místo
15.06.2019, 200 m př.: 32,51 s
Boris Brcko, 3. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 3:13,3 min
Barbora Havlíčková, 1. místo
09.06.2019, 1500 m: 4:46,09 min
Kateřina Žohová, 1. místo
09.06.2019, výška: 1,67 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, koule 4kg: 10,64 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, kladivo 4kg: 31,65 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, disk 1kg: 32,18 m
Veronika Piklová, 1. místo
09.06.2019, 3000 m př.: 12:06,56 min
Pavel Suchý, 2. místo
08.06.2019, 800 m: 2:12,50 min
Daniel Gribbin, 3. místo
08.06.2019, 800 m: 2:13,82 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
dsc_0014IMG_4534IMG_2308383
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_


František je v našem oddíle od roku 2010.
Letošní úspěchy a perspektivy: - účast na MČR v krosu 26.místo, na MČR v hale bohužel nevybraný - účast na KP v hale osobní rekordy – dálka 513 a výška 160 a 800 m 2:30.58 - plní předpoklad pro zařazení do výběru na LODM na dálku a výška event. na 3 x 300 m Dále jako přípravu na 9ti boj 14.5. v Pacově tj. poslední možnost na nominaci.

Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
1000 m3:39,29 minstarší žáci37. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov)11.06.2011
110 m př.20,51 sdorostenciMezikrajové mezinárodní pětiutkání (TJ Spartak Třebíč)06.10.2013
200 m26,56 sdorostenci2. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (Atletika Písek)01.06.2014
200 m př.30,54 sstarší žáciKrajský přebor JKAS družstev staršího žactva a přípravek (Písek)05.05.2012
400 m61,02 sdorostenciPřebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího a mladšího žactva (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava)19.01.2013
60 m8,17 sstarší žáci37. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov)11.06.2011
60 m př.11,14 smladší žáciKPJ ve víceboji mladšího žactva a přípravky (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)03.10.2010
800 m2:30,51 minstarší žáci5. veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha)17.02.2011
dálka5,59 mmuži4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky)27.08.2017
disk 1,5kg21,59 mstarší žáciPřebor JČ kraje dorostu a mladšího žactva na dráze (Sokol České Budějovice)16.06.2012
disk 1kg25,33 mstarší žáci4.atletický podvečer na 4DVCB20.09.2012
koule 4kg9,98 mstarší žáci4.atletický podvečer na 4DVCB20.09.2012
míček46,56 mmladší žáciKPJ ve víceboji mladšího žactva a přípravky (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)03.10.2010
oštěp 600g25,78 mstarší žáci4.atletický podvečer na 4DVCB20.09.2012
pětiboj1664 b.mladší žáciKPJ ve víceboji mladšího žactva a přípravky (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)03.10.2010
výška1,86 mstarší žáciMezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha)02.12.2012

Nejlepší letošní výkony v kategorii muži (Season Bests)

DisciplínaVýkonZávodyDatum
dálka5,12 m2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.)08.06.2019
výška1,73 m2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.)08.06.2019

Nejlepší letošní umístění

1. místo, výška, 1,73 m, 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) (08.06.2019)
5. místo, dálka, 5,12 m, 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) (08.06.2019)

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
2019974 bodů
20182113 bodů
20173883 bodů
20162859 bodů
20151137 bodů
20149627 bodů
20138295 bodů
201214317 bodů
20119235 bodů
20101664 bodů

Účast na závodech

V roce 2010
KPJ ve víceboji mladšího žactva a přípravky (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) (03.10.2010)
V roce 2011
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) (22.01.2011)
Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, s (12.02.2011)
5. veřejné závody žactva (PSK Olymp Praha) (17.02.2011)
5.ročník Rožnovské laťky (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) (26.03.2011)
1.kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského kraje (08.05.2011)
Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (AO TJ Nová (28.05.2011)
HRY V. LETNÍ OLYMPIÁDY dětí a mládeže České republiky (22.06.2011)
37. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) (13.08.2011)
7. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) (03.12.2011)
Vánoční hala žactva, 36. ročník (USK Praha) (17.12.2011)
V roce 2012
Přebor Středočeského kraje st. a ml. žactva (A. C. TEPO Kladno) (15.01.2012)
Přebor Jihočeského kraje st. a ml. žactva (T. J. Sokol České Budějovice) (21.01.2012)
Mistrovství SZA mladšího a staršího žactva - open (Karlovarský KAS) (11.02.2012)
Mistrovství ČR žáků a žákyň (Jablonec nad Nisou) (04.03.2012)
Rožnovská laťka (SK Čéčova) (07.04.2012)
Krajský přebor JKAS družstev staršího žactva a přípravek (Písek) (05.05.2012)
Přebor JČ kraje dorostu a mladšího žactva na dráze (Sokol České Budějovice) (16.06.2012)
Přebor Jihočeského kraje staršího žactva a přípravky na dráze (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (23.06.2012)
Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK Olomouc) (30.06.2012)
III kolo KP družstev mužů,žen,juniorů a dorostu JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (09.09.2012)
3. kolo KPD staršího žactva a přípravek (T.J. Sokol České Budějovice) (15.09.2012)
4.atletický podvečer na 4DVCB (20.09.2012)
Mezikrajské utkání (07.10.2012)
Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (PSK Olymp Praha) (02.12.2012)
V roce 2013
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (12.01.2013)
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího a mladšího žactva (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava) (19.01.2013)
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB) (26.01.2013)
Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký KAS) (10.02.2013)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) (23.02.2013)
7. ročník Rožnovské laťky (06.04.2013)
1. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího žactva Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) (11.05.2013)
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze OPEN, KPD mužů a žen (TJ Sokol České Budějovice) (25.05.2013)
KPJ dorostu a mladšího žactva (TJ Sokol České Budějovice) (09.06.2013)
Memoriál Ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém, 14. ročník (TJ Vodní stavby Tábor) (29.09.2013)
Mezikrajové mezinárodní pětiutkání (TJ Spartak Třebíč) (06.10.2013)
V roce 2014
Přebor kraje Vysočina (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) (18.01.2014)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Praha-Strahov, JčKAS) (25.01.2014)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory ČB) (08.02.2014)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) (22.02.2014)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) (23.02.2014)
1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a st. žákyň Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje ( (10.05.2014)
1. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (18.05.2014)
2. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (Atletika Písek) (01.06.2014)
Franz-Schuster Memorial (Schwechat) (08.06.2014)
2. kolo soutěže družstev juniorů, dorostu, st. žactva JČ, Plz. a KV kraje (Atletika Písek) (06.09.2014)
Memoriál ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém (TJ Vodní stavby Tábor) (28.09.2014)
Mezinárodní utkání žactva a dorostu Jižní Čechy, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Bavorsko () (05.10.2014)
Republikové finále Corny středoškolského atletického poháru (Gymnázium Břeclav) (06.10.2014)
V roce 2015
9. ročník Rožnovské laťky (28.03.2015)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (22.08.2015)
V roce 2016
10. ročník Rožnovské laťky (SK Meťák Č. Budějovice) (19.03.2016)
2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek) (22.05.2016)
Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice) (17.09.2016)
V roce 2017
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) (21.01.2017)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (14.05.2017)
2. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) (03.06.2017)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) (27.08.2017)
V roce 2018
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (30.06.2018)
Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) (22.09.2018)
V roce 2019
2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) (08.06.2019)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Pondělí, 17. června 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 4 dny, 2 hodiny
 
  • Host_258 : Bude zítra trénink?
  • Láďa Kučera : Připojuji se k blahopřání k narozeninám našemu Pavlovi, ať mu zdraví stále slouží
  • Dáša : Krásné narozeniny našemu Pavlovi, hodně zdravíčka a stále dostatek elánu se s námi zlobit:-).
  • Pavel N : V pondělí na školních závodech Zrna dálka 555, J. Pfeferle výška 155, oba chyběli v sobotu v mužích.
  • Pavel N : Výborná zpráva z ligy v Táboře, naše ženy druhé a po velkém souboji do závěrečných štafet zdolaly Sokol ČB.
  • Pavel N : Přeborníkem Jč. kraje na 5000 m je náš Alois Kuna, gratulujeme.
  • eLBa : Moc vám blahopřeji na dálku k 2. místu na Memoriálu JO. Jste šikovní frajeři!!!
  • Michal Rybák : Velká gratulace Žížale! Super umístění a super výkon!
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ je 5. na MČR víceboje a 4631 bodů je nyní 5. výkon žen v kraji všech dob.
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ má na MČR po prvním dnu o 193 bodů více než v NV.
  • Pavel N : Po dohodě bude v pátek 31.5. trénink od 16.15
  • Pavel N : Katka Žohová jede na MČR víceboje Zlín jako 4. v ČR
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. na MČR v běhu do vrchu, fantastický čas, gratulujeme
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. v běhu do vrchu,
  • Pavel N : Bára Havlíčková vyrazila do Bratislavy podpořit české hokejisty na mistrovství světa.I její hlasivky tak pomohly k důležitému vítězství nad Švýcarskem
  • Pavel N : Včerejší prvenství mužů potvrzeno ŘP, dík všem.
  • Láďa S. ml. : Láďo, prosím tě oprav prosím, aby jsem měl moje výsledky u sebe v kartě ne u táty. Děkuji
  • Pavel N : Barča Havlíčková zaběhla včera na 3000m druhý letošní výkon v ženách v ČR
  • Láďa S. ml. : Prosím o opravu Přeboru Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje. Předem děkuji
  • Pavel N : Již 24. května se uskuteční Vyhlášení ankety KRÁL BÍLÉ STOPY. V nominaci na JUNIORA ROKU nechybí ani Barbora Havlíčková!
  • Pavel N : Školní soutěže (Štafetový pohár, Pohár rozhlasu, Středoškolský atletický pohár) najdete pod filtrem Skupina kalendáře
  • Láďa Kučera : Ano, BNK bude jako obvykle poslední sobotu v květnu, 25.5.
  • Host_4091 : Běh na Kluka bude kdy? 25/5/2019?? Děkuji
  • Michal Rybák : Trénink ve středu 8.5. není. Pro zájemce bude trénink ve čtvrtek 9.5. od 16:30.
  • Host_258 : Bude dneska trénink?
  • Pavel N : Dnes pořádal 4Dv OK PR 6.a 7-tříd a za své školy byli i naši atleti Brom,Kuna,Stejsk alová a Tylová.
  • Pavel N : Včera 5. 5. se běžel maratón v Praze a ne startu i běžci z 4Dv 1723. Pavel Stejskal 3:36:41 nový osobák, vylepšení o 18 minut! 5910. Martina Němečková 4:49:01 a je 1085. v ženách a 100. v kategorii žen nad 50 let!
  • Pavel N : Při dnešním ŠP běhali a dobře Čečková, Kubák, Lucie i Verča Blažkovy, B. Brcko a zřejmě i další
  • Pavel N : Malý článeček o našich běžcích a Kateřina Zemanová na fotografii v ČB listech.
  • Pavel N : F. Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
+ -
Termínovka
Červen 2019
P Ú S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Počet návštěvníků
  • 318616Celkem:
  • 1352Za měsíc:
  • 612Za týden:
  • 70Včera:
  • 87Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení