Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_2884IMG_9648IMG_7004Den 8.
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_


2008
Matěj (bratr slavné Elišky Konečné) začal nesměle okukovat atletiku na jaře 2008, když doprovázel sestru na trénink. Jednou se nechal přemluvit na 800 m a ukázal záda všem našim trénovaným atletům všech roční­ků. Na tréninky začal chodit až po prázdninách, ale hned jsme viděli, jaký to je pří­rodní­ talent. Letos byl na pěti závodech a v naprosté většině disciplí­n vyhrál rozdí­lem tří­dy. Má přirozené pohybové nadání­ a rychle se učí­ novým pohybům (to bylo hned vidět na běžecké ABCdě). Je vynikají­cí­ ve sprintech, střední­ch i dlouhých tratí­ch i v dálce. Ještě bude třeba vyladit styl hodu mí­čkem. Teď v zimě trénuje s Bohoušem a věří­m, že spolu dojdou na mistrovství­ republiky, a to dost brzy. Drží­me palce!

2009
Na KPJ pří­pravek v Nové Včelnici 14. března 2009 přišel první­ velký Matějův úspěch. Stal se krajským přeborní­kem na 600 m (jako jediný pod 2 minuty), ve výšce byl druhý a na 50 m čtvrtý. časem na 600 m se rovněž stal oddí­lovým rekrodmanem v kategorii 10-11 let. Gratulujeme! Výsledky: 50 m 8,15 600 m 1:57,9 min výška 120 cm

2011
Zatím neměl výkony na MČR v hale, snad na MČR na dráze v září, bohužel se neúčastnil KP v hale. Mohl by splnit předpoklad v pro zařazení do výběru na LODM. Matěj by mohl stihnout i 800 m nebo 300 m v Nové Včelnici. Rád bych, aby tam šel i třeba 60 m př.,výšku nebo dálku jako přípravu na 5-boj 14.5. v Pacově tj. poslední možnost na nominaci v atletice, a i když se rozhodne nakonec pro OB, bude mít možná dobré tabulkové výkony.

Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
100 m11,70 sdorostenciKPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice)11.09.2016
150 m20,31 smladší žáciPřebor JČ kraje dorostu a mladšího žactva na dráze (Sokol České Budějovice)16.06.2012
1500 m5:46,90 minpřípravka2.kolo KP družstev mladšího žactva a přípravek Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)13.06.2010
200 m 23,75 sdorostenciKPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice)11.09.2016
200 m př.30,67 sstarší žáciKPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor)24.05.2014
300 m36,65 sdorostenci51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice)16.08.2016
300 m př.39,62 sdorostenciMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec)26.06.2016
400 m50,75 sjunioři4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky)27.08.2017
400 m př.57,37 sjunioři4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky)27.08.2017
50 m7,93 spřípravkaKPJ ve víceboji mladšího žactva a přípravky (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)03.10.2010
50 m př.10,17 spřípravkaHalový krajský přebor přípravek Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice)06.03.2010
50 m př.(m)8,51 spřípravkaPřebor staršího žactva a přípravky (Atletika Písek)15.05.2010
60 m7,75 sdorostenciZávody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)11.10.2015
60 m př.9,84 smladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory ČB)29.09.2012
600 m1:50,81 minpřípravkaKPJ ve víceboji mladšího žactva a přípravky (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)03.10.2010
800 m2:18,85 minstarší žáciMezikrajové mezinárodní pětiutkání (TJ Spartak Třebíč)06.10.2013
čtyřboj1402 b.přípravkaKPJ ve víceboji mladšího žactva a přípravky (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)03.10.2010
dálka5,74 mstarší žáciMezinárodní utkání žactva a dorostu Jižní Čechy, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Bavorsko ()05.10.2014
desetiboj2260 b.dorostenciKP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS)01.05.2016
disk 1kg18,94 mmladší žáci3. kolo KPD staršího žactva a přípravek (T.J. Sokol České Budějovice)15.09.2012
koule 3kg5,56 mpřípravka3.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)16.09.2009
koule 4kg11,16 mstarší žáciVelikonoční hala ( TJ Liaz Jablonec n/N)22.03.2014
koule 5kg10,69 mdorostenciZávody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)11.10.2015
míček53,70 mmladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory ČB)29.09.2012
oštěp 600g38,08 mstarší žáciKPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor)24.05.2014
oštěp 700g31,12 mdorostenciZávody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)11.10.2015
pětiboj2188 b.mladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory ČB)29.09.2012
výška1,93 mstarší žáciMistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň)20.09.2014

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
20191237 bodů
20182513 bodů
20174835 bodů
201613516 bodů
20153108 bodů
201414679 bodů
201314452 bodů
201215294 bodů
20114618 bodů
20107110 bodů
20092260 bodů
2008722 bodů
20060 bodů

Účast na závodech

V roce 2006
Mezioddílové závody (27.06.2006)
V roce 2008
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (10.09.2008)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (24.09.2008)
V roce 2009
Okresní přebor přípravek ve víceboji (SK Čéčova) (23.04.2009)
I. kolo KPD Jihočeského kraje mladšího žactva (TJ Nová Včelnice) (09.05.2009)
3.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (16.09.2009)
Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) (17.09.2009)
V roce 2010
Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň (AO SK Čtyři Dvory, České Budějovice) (06.02.2010)
Halový krajský přebor přípravek Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice) (06.03.2010)
1.kolo KP družstev mladšího žactva a přípravek Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice) (09.05.2010)
Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (12.05.2010)
Přebor staršího žactva a přípravky (Atletika Písek) (15.05.2010)
2.kolo KP družstev mladšího žactva a přípravek Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (13.06.2010)
4.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (08.09.2010)
3.kolo KPD mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (19.09.2010)
KPJ ve víceboji mladšího žactva a přípravky (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) (03.10.2010)
V roce 2011
1.atletický podvečer na SK Čtyři Dvory Č.Budějovice (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (20.04.2011)
Přebor JČ a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva ve vícebojích (Pacov) (14.05.2011)
Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (AO TJ Nová (28.05.2011)
1. ročník Velké ceny SK Čéčova (12.11.2011)
7. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) (03.12.2011)
V roce 2012
Mistrovství SZA mladšího a staršího žactva - open (Karlovarský KAS) (11.02.2012)
Krajský přebor JKAS družstev staršího žactva a přípravek (Písek) (05.05.2012)
1. kolo KPD mladšího žactva (Sokol ČB) (12.05.2012)
II. kolo KPD staršího žactva a přípravek (Atletika Písek) (03.06.2012)
Přebor JČ kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků (09.06.2012)
Přebor JČ kraje dorostu a mladšího žactva na dráze (Sokol České Budějovice) (16.06.2012)
Mistrovství ČR dorostu, staršího a mladšího žactva ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) (07.07.2012)
Atletická středa SK Čtyři Dvory ČB (05.09.2012)
European Kids Athletics Games (Brno) (11.09.2012)
3. kolo KPD staršího žactva a přípravek (T.J. Sokol České Budějovice) (15.09.2012)
4.atletický podvečer na 4DVCB (20.09.2012)
Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory ČB) (29.09.2012)
V roce 2013
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (12.01.2013)
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB) (26.01.2013)
Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) (02.03.2013)
7. ročník Rožnovské laťky (06.04.2013)
1. kolo KPD mladšího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (01.05.2013)
1. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, staršího žactva Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) (11.05.2013)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň a přípravek na dráze (SK Čtyři Dvory ČB) (19.05.2013)
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze OPEN, KPD mužů a žen (TJ Sokol České Budějovice) (25.05.2013)
KPJ dorostu a mladšího žactva (TJ Sokol České Budějovice) (09.06.2013)
2. kolo KPD mužů a žen (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (22.06.2013)
Letní olympiáda dětí a mládeže (AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště) (24.06.2013)
2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostu, 3. kolo družstev staršího žactva Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (AK Škoda Plzeň) (08.09.2013)
European Kids Athletics Games (Brno) (10.09.2013)
Memoriál Ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém, 14. ročník (TJ Vodní stavby Tábor) (29.09.2013)
Mezikrajové mezinárodní pětiutkání (TJ Spartak Třebíč) (06.10.2013)
Utkání oddílů SK Čtyři Dvory České Budějovice a Moravská Slavia Brno (SK Čtyři Dvory ČB) (20.10.2013)
V roce 2014
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory ČB) (08.02.2014)
Mistrovství ČR žáků a žákyň (Jablonec n. Nisou) (01.03.2014)
8. ročník Rožnovské laťky (SK Meťák Č. Budějovice) (15.03.2014)
Velikonoční hala ( TJ Liaz Jablonec n/N) (22.03.2014)
1.atletický podvečer na 4DVCB (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (07.05.2014)
KPJ staršího žactva a přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (24.05.2014)
Franz-Schuster Memorial (Schwechat) (08.06.2014)
2. kolo soutěže družstev juniorů, dorostu, st. žactva JČ, Plz. a KV kraje (Atletika Písek) (06.09.2014)
European kids athletics games (Brno) (09.09.2014)
Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) (20.09.2014)
Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň (Maribor) (27.09.2014)
Mezinárodní utkání žactva a dorostu Jižní Čechy, Vysočina, Horní Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Bavorsko () (05.10.2014)
V roce 2015
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) (31.01.2015)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) (15.02.2015)
Závody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.10.2015)
V roce 2016
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava ) (16.01.2016)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) (30.01.2016)
KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) (01.05.2016)
1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (15.05.2016)
2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek) (22.05.2016)
Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK Škoda Plzeň) (04.06.2016)
3. kolo krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) (18.06.2016)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) (26.06.2016)
VC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z.s. – atletický oddíl) (27.07.2016)
51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) (16.08.2016)
KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.09.2016)
Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice) (17.09.2016)
V roce 2017
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) (21.01.2017)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (01.07.2017)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) (27.08.2017)
Baráž o postup do II. ligy mužů v Čechách (Atletika Jihlava, z.s.) (23.09.2017)
V roce 2018
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) (09.06.2018)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (25.08.2018)
V roce 2019
Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) (29.09.2019)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Úterý, 28. ledna 2020
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 3 dny, 11 hodiny
 
  • Pavel N : Připomínám bus do Prahy v 6.00 z Horákové
  • Pavel N : Trénink v pátek 24.1.od 16.00 tělocvična ZŠ ON a pak 17-19 atl.hala ZŠ ON,vede eLBa
  • Pavel N : Zimní ODM,paradní slunečná,v TV přenosu i Eva,Vendy,Marie( 20),jen Vojtu jsem nezahlédl.
  • Pavel N : Středa 22.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Frbu6@seznam.cz : Atlet roku v kategorii připravka a ml.žáci i celkové nodování i hodnocení velmi dobrá fraška!!!
  • Pavel N : V pondělí 20.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede Michal
  • Pavel : Výborné výkony zaznamenali v Praze T. Brcko, 3000 m - 10 :26, D. Pikl, 3000m - 10:26, V. Piklová, 3000 m - 11 :09, T. Buchal, 60 m - 7.61 a L. Baronová, koule- 10.46 m
  • Pavel N : Dnes bylo vyhlášení atleta JčKAS a v ml. žactvu zvítězil Marek Kuna, gratulujeme
  • Láďa Kučera : Pokud by někdo z žactva potřeboval půjčit tretry na sobotní závody, ať se ozve Dáše (tel. 604 237 989) do pátku nejpozději do 13:00 a ona je doveze do Prahy
  • Pavel : v pátek 16.1. si starší přípravka může zasportovat v atl. koridoru ŽŠ ON od 17 hod.
  • Pavel N : David Czepiec v Ostravě,60mpř 9.24,koule 9,48
  • Pavel N : V pondělí 13.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede eLBa.
  • Pavel N : Středa 8.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 6.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru.
  • Žížala : Kia ora, pokud budu vše stíhat, stavím se moc ráda ve středu na tréninku, papa. Žíža
  • Pavel N : Přejeme všem krásné a poklidné Vánoce! A na Tři krále atletíme dále!
  • eLBa : " Hromadu dárků co srdce pohladí. Rodinu,přátele co nikdy nezradí. K bohatství krůček ke štěstí krok, nádherné Vánoce a celý nový rok 2020." Vám všem z celého srdce přeje + Lenka Baronová
  • Pavel N : Trénink v pátek 20.12.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.atl.hal a ZŠ ON
  • Pavel N : Středa 18.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 16.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 9.12. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : Kdo postrádá šedé boty Kalenji?Včera v ON.
  • Pavel N : Trénink v pátek 6.12.od 17 do 19hod.atl.hala ZŠ O. Nedbala
  • Pavel N : Trénink v pátek 29.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Host_1759 : Je dnes trénink?
  • Pavel N : Pozor v ON bude i přípravka,proto doporučuji Trénink Sportoví hala od 18:00 do koridoru.
  • Pavel N : Trénink 27.11.středa. atl.tunel ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : V pondělí 25.11. trénink sraz 15:55hod u atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.
  • eLBa : Trénink v pátek 22.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Láďa S. ml : Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá s tou dopravou na MČR v přespolním běhu?
  • eLBa : Trénink 20.11.Sportovka od 18:00 do koridoru.
  • eLBa : Trénink 20.11.středa. Koridor ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : Rožnovskou laťku neděle 24.11. přihlášky do 10.30
  • Pavel N : dovolujeme si Vás pozvat na Rožnovskou laťku. přihlášky do 10.30 SK Meťák Bohuslava Váňová
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
+ -
Nejnovější komentáře
Termínovka
Leden 2020
P Ú S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Nejbližší akce
Počet návštěvníků
  • 350997Celkem:
  • 4120Za měsíc:
  • 955Za týden:
  • 138Včera:
  • 140Dnes:
  • 2Online:
Přihlášení