Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_3928IMG_0322IMG_3986img_4197
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_



Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
100 m11,26 sjuniořiPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starš04.08.2007
100 m př.15,05 sstarší žáciPřebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (TJ Sokol České Budějovice)13.06.2004
1000 m3:01,13 mindorostenciMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha)25.02.2005
110 m př.16,18 sdorostenciPřebor Jižních Čech mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších ž24.05.2006
1500 m4:49,27 minjuniořiPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, doro02.08.2008
200 m24,17 sdorostenciVelká cena Brna a Jihomoravského kraje 2006 a Světový atletický den 2006 (AC Atletika Brno, ACP Olym06.05.2006
200 m př.31,1 smladší žáci29.05.2002
300 m39,33 sstarší žáciMezinárodní utkání mládeže (Nová Včelnice)10.10.2004
400 m54,09 sjuniořiMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, 18.07.2008
60 m7,42 sjunioři7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha)06.02.2007
60 m př.8,73 sjuniořiMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (PSK Olymp Praha)16.02.2008
dálka6,58 mdorostenci2. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Centropen Dačice)04.06.2006
desetiboj6119 b.juniořiPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, doro02.08.2008
devítiboj4800 b.starší žáciMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích16.07.2004
disk 1,5kg33,34 mstarší žáciMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích16.07.2004
disk 1,75kg35,61 mjuniořiAtletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav)05.09.2007
disk 1kg35,54 mstarší žáciAtletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)08.09.2004
disk 2kg31,66 mmuži2.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)10.06.2009
kladivo 5kg29,30 mdorostenci3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor)11.09.2005
kladivo 6kg28,08 mjunioři1.kolo KPD st.žáků, st.žákyň, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Tábor)10.05.2008
kladivo 7,26kg26,71 mmuži3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, ml. žactva JČ kraje (TJ Nová Včelnice)07.09.2014
koule 4kg12,29 mstarší žáciMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích16.07.2004
koule 5kg13,99 mdorostenciAtletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)13.09.2006
koule 6kg12,99 mjuniořiAtletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice)10.09.2008
koule 7,26kg12,16 mmuži2. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti)03.06.2017
oštěp 600g43,34 mdorostenci2. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor)05.06.2005
oštěp 700g 43,37 mdorostenciPřebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň05.08.2006
oštěp 800g52,06 mmužiPřebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (Sokol ČB)11.06.2011
sedmiboj4519 b.juniořiMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (ASK09.02.2007
sedmiboj (hala)4694 bodůjuniořiMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových víceboj08.02.2008
trojskok12,42 mdorostenci1. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Nová Včelnice)21.05.2006
tyč4,60 mmužiPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS )24.01.2010
výška1,78 mjuniořiPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starš04.08.2007

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
20177949 bodů
20165777 bodů
20151420 bodů
20146052 bodů
20131902 bodů
20114520 bodů
20104955 bodů
20096969 bodů
200828585 bodů
200739289 bodů
200635028 bodů
200524034 bodů
200421354 bodů
20035783 bodů
2002803 bodů
2000133 bodů

Účast na závodech

V roce 1999
(01.01.1999)
V roce 2003
1. veřejné závody pro žactvo (TJ Dukla Praha) (16.01.2003)
7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) (19.02.2003)
Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze (24.05.2003)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (TJ Nová Včelnice) (01.06.2003)
Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AC Česká Lípa) (28.06.2003)
Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Nová Včelnice) (23.08.2003)
Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A.C. Tempo Kladno) (27.09.2003)
V roce 2004
1. veřejné závody PAS pro žactvo (PSK Olymp Praha) (07.01.2004)
2. halová středa (14.01.2004)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České B.) (09.06.2004)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (TJ Sokol České Budějovice) (13.06.2004)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (16.07.2004)
Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (06.08.2004)
Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) (15.08.2004)
Atletická středa v Houštce (01.09.2004)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (08.09.2004)
Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (SSK Vítkovice) (11.09.2004)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (15.09.2004)
Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek, skupina A (SK Spartak Praha 4) (25.09.2004)
19. setkání družstev mládeže atletických oddílů SK Čtyři Dvory ČB a AC Moravská Slávie Brno (09.10.2004)
Mezinárodní utkání mládeže (Nová Včelnice) (10.10.2004)
Vánoční hala žactva (USK Praha) (18.12.2004)
V roce 2005
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč a TJ Jiskra Havlíčkův Brod) (15.01.2005)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Písek) (22.01.2005)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) (12.02.2005)
5. veřejné závody žactva PAS (USK Praha) (17.02.2005)
6. veřejné závody žactva PAS (PSK Olymp Praha) (22.02.2005)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) (25.02.2005)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (01.06.2005)
2. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor) (05.06.2005)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (08.06.2005)
Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Vodní stavby Tábor) (06.08.2005)
Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) (14.08.2005)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (07.09.2005)
3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor) (11.09.2005)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (14.09.2005)
Memoriál Zbyňka Šourka (TJ Vodní stavby Tábor) (18.09.2005)
V roce 2006
Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v chůzi a vícebojích (14.01.2006)
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak (04.02.2006)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) (18.02.2006)
Přátelské utkání AC Moravská Slavia Brno a SK Čtyři Dvory České Budějovice (AC Moravská Slavia Brno) (29.04.2006)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (03.05.2006)
Velká cena Brna a Jihomoravského kraje 2006 a Světový atletický den 2006 (AC Atletika Brno, ACP Olym (06.05.2006)
1. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Nová Včelnice) (21.05.2006)
Přebor Jižních Čech mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších ž (24.05.2006)
Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (27.05.2006)
2. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Centropen Dačice) (04.06.2006)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) (17.06.2006)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) (01.07.2006)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ (21.07.2006)
Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (05.08.2006)
Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní stavby Tábor) (12.08.2006)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (13.09.2006)
4. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen a finále krajského přeboru družstev mladších žáků a ml (17.09.2006)
V roce 2007
1. veřejné závody PAS (USK Praha) (12.01.2007)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.01.2007)
Veřejné halové závody (PSK Olymp Praha) (27.01.2007)
1. ročník Rožnovské laťky a vrh koulí (TJ SK Čéčova Č. Budějovice a SK Meťák Č. Budějovice) (03.02.2007)
7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) (06.02.2007)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (ASK (09.02.2007)
8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) (13.02.2007)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) (17.02.2007)
1. kolo KPD mladšího žactva skupina JIH (TJ SK Čéčova České Budějovice) (10.05.2007)
2. kolo KPD staršího žactva, dorostu a juniorských kategorií Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice) (20.05.2007)
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) (26.05.2007)
1. atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (30.05.2007)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK (08.06.2007)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Vodní stavby Tábor) (16.06.2007)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starš (04.08.2007)
Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní Stavby Tábor) (11.08.2007)
Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) (05.09.2007)
4. Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (26.09.2007)
Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (28.09.2007)
V roce 2008
Vícebojařský mítink IRISBUS 2008 (PSK Olymp Praha) (12.01.2008)
3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) (23.01.2008)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových víceboj (08.02.2008)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (PSK Olymp Praha) (16.02.2008)
1.kolo KPD st.žáků, st.žákyň, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Tábor) (10.05.2008)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.06.2008)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (PAS) (20.06.2008)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, (18.07.2008)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, doro (02.08.2008)
Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ Vodní stavby Tábor) (09.08.2008)
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Dukla Praha) (30.08.2008)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (10.09.2008)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (24.09.2008)
V roce 2009
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen open (TJ Vodní stavby Tábor ) (24.01.2009)
Veřejné závody TJ Sokol České Budějovice (AO Sokol České Budějovice) (26.05.2009)
2.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (10.06.2009)
Přebor Jižních Čech mužů a žen na dráze open (TJ VS Tábor) (13.06.2009)
Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (08.08.2009)
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK ŠKODA Plzeň) (05.09.2009)
V roce 2010
1. veřejné závody PAS (USK Praha) (15.01.2010)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) (24.01.2010)
Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) (30.01.2010)
Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) (27.02.2010)
Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) (20.06.2010)
V roce 2011
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) (22.01.2011)
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (Sokol ČB) (11.06.2011)
V roce 2013
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB) (26.01.2013)
V roce 2014
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Praha-Strahov, JčKAS) (25.01.2014)
1. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (18.05.2014)
2. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (Atletika Písek) (01.06.2014)
3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, ml. žactva JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (07.09.2014)
V roce 2015
1. kolo MPD mužů a žen (VSK FTVS Praha) (19.05.2015)
V roce 2016
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) (30.01.2016)
1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (15.05.2016)
2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek) (22.05.2016)
KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.09.2016)
V roce 2017
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (14.05.2017)
2. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) (03.06.2017)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (01.07.2017)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) (27.08.2017)
Baráž o postup do II. ligy mužů v Čechách (Atletika Jihlava, z.s.) (23.09.2017)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Čtvrtek, 18. ledna 2018
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 7 hodiny, 26 minut
 
  • Pavel N : Pátek 19.1.2018je opět trénink v tělocvičně Průmyslovky, zraz 16.15!
  • Pavel N : MČR-Barbora Havlíčková vítězí na 10km
  • Pavel N : Včera byla v Jč.listech Barbora Havlíčková,dnes je na celou stránku v deníku Sport,paráda.
  • Pavel N : "Asi každý sportovec by se chtěl na olympiádu podívat. Neznám nikoho, kdo by ne dodává Havlíčková s úsměvem.
  • Pavel N : Právě nyní byla v zprávách TV Barbora Havlíčková,je opravdu ve formě,a moc jí to i slušelo («odkaz» )
  • Pavel N : Pondělí 8.1. trénujeme od 16.30 v tělocvičně školy Máj II
  • Pavel N : Dnes trénink v průmce není,bude až příští pátek 12.ledna
  • Pavel N : Pátek 5.1.2018trenink není!!!.je opět trénink v tělocvičně Průmyslovky od 16.15!
  • Pavel N : Dnes v Jč. listech tabulky atletů 2017,kde je i dost našich atletů,
  • Pavel N : Zítra ve středu 3.1.2018,se běží do haly,budu u stadionu v 17.00.
  • Pavel N : OPA CUP,se mezi juniorkami vedlo Barboře Havlíčkové. Český talent útočil v závodě na pět kilometrů na medaili, ta ale Báře nakonec těsně unikla. Skončila na nepopulární „bramborové“ pozici o tři sekundy za bronzovou Francouzkou Juliette Ducordeauovou
  • Pavel N : Dnes v ČB listech foto s Lukášem Vackem a Ondrou Kroupou z Mikulášské haly.
  • Láďa Kučera : Poslední trénink přípravky v prosinci bude ve čtvrtek 21.12. První trénink po svátcích bude ve čtvrtek 4. ledna.
  • Pavel N : Zítra mám jednání a tak určitě nebudu s autem na stadionu pro batohy
  • Pavel N : Dle hlášení z pekla čerti dali pohár i Vackovi a Kroupovi, gratulujeme.
  • Pavel N : Pondělí 4.12. trénujeme od 16.30 v tělocvičně školy Máj II
  • Eliška : Kde je 4.12. trénink a od kolika?
  • Pavel N : Naši atleti v běhu v K. Újezdě: 3. Linduška, 26. Vondrášek, 3. žena Zemanová, 6. Vlčková Katka
  • Pavel N : Dnes v ČB listech foto s Lukášem Vackem
  • Pavel N : Pondělí 27.11. trénujeme od 16.30 v tělocvičně školy Máj II
  • Pavel N : Pátek 24.11.je opět trénink v tělocvičně Průmyslovky od 16.15!
  • Pavel N : Pátek 24.11.je trénink v tělocvičně Průmyslovky od 16.15,bude i eLBa!
  • Pavel N : Pondělí20.11. jdeme tam co trénuje přípravka tj.v tělocvičně školy Máj II
  • Pavel N : Pátek 17.11.je svátek a trénink v tělocvičně Průmyslovky není!
  • Pavel N : 13.11.připomínám ,že dnes je trénink v tělocvičně Průmyslovky, sraz před vchodem z Klavíkové ulice v 15.50
  • Pavel N : připomínám,že dnes je trénink v tělocvičně Průmyslovky, sraz před vchodem z Klavíkové ulice v 16.15
  • Dan Gribbin : Prosím nevzal někdo omylem včera po tréninku v šatně černou čepici a rukavice? Pokud ano, prosím přineste mi na trénink. Díky Dan
  • Tylová : Dobrý den Pavle, můžeme moc poprosit o ty potvrzení na pojišťovnu. Musí se to podat do konce listopadu. V pátek jde Verča i Lukáš na trénink, tak by si to vyzvedli. Moc děkujeme Tylová a Kvasničková
  • Danča : Dnes pojedu na trénink busem 7, z konečné Máje, v 17:21. Kdo chcete, pojeďte taky. :o) Danča
  • Pavel N : Půlmaraton Velešín 1.Linduška 1:13.09,dále Vondrášek 1:26.49,třetí v ženách Zemanová 1:38.42
  • Pavel N : Také posila pro ligu žen Katka Zemanová na stupních 3. na 10km v Chlumu,a druhá v kraji
  • eLBa : Ahoj Dáši, chtěla bych ti touto cestou popřát k dnešnímu životnímu jubileu. Hlavně hodně zdraví, štěstí,sílu, pevné nervy a vytalitu, kterou ty záříš a rozdáváš nám všem kolem sebe. Děkuji ti za vše co pro náš oddíl děláš!!!
  • Pavel N : Naše nová posila pro ligu Fr. Linduška 1. na 10km v Chlumu,
  • Host_3833 : dobry den prihlasuji Silvii Julii Fizikovou na zavody 8.10
  • Pavel N : Včera jsem chválil Lukáše Kvasničku za výkony v JH,věřím na dobrý výkon i v neděli.
+ -
Termínovka
Leden 2018
P Ú S Č P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031EC
Počet návštěvníků
  • 281288Celkem:
  • 1063Za měsíc:
  • 498Za týden:
  • 60Včera:
  • 60Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení