Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Kateřina Suchá, 1. místo
03.11.2018, Přespolní běh 100 m: 21,1 s
Pavel Suchý, 1. místo
03.11.2018, Přespolní běh 5 km: 17:41 min
Jana Gribbinová, 3. místo
03.11.2018, Přespolní běh 3 km: 15:27 min
Eliška Jindrová, 3. místo
03.11.2018, Přespolní běh 2 km: 9:41 min
Silvie Julie Fíziková, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:08 min
Jan Kubák, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:11 min
Matouš Kubeš, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:14 min
Lucie Blažková, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:09 min
Marek Kuna, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 6:16 min
Veronika Hejdová, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 7:31 min
Lucie Paťhová, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:11 min
Lukáš Kvasnička, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 6:47 min
Vojtěch Kaštovský, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:16 min
Jolana Janišová, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:29 min
Adam Klíma, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:28 min
Richard Němeček, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:16 min
Alena Větrovská, 2-3. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 8:26 min
Tína Stejskalová, 2-3. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 8:26 min
Tomáš Hálek, 3. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:31 min
Veronika Ludačková, 3. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:36 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_1489IMG_3503PA140008
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_



Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
100 m11,26 sjuniořiPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starš04.08.2007
100 m př.15,05 sstarší žáciPřebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (TJ Sokol České Budějovice)13.06.2004
1000 m3:01,13 mindorostenciMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha)25.02.2005
110 m př.16,18 sdorostenciPřebor Jižních Čech mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších ž24.05.2006
1500 m4:49,27 minjuniořiPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, doro02.08.2008
200 m24,17 sdorostenciVelká cena Brna a Jihomoravského kraje 2006 a Světový atletický den 2006 (AC Atletika Brno, ACP Olym06.05.2006
200 m př.31,1 smladší žáci29.05.2002
300 m39,33 sstarší žáciMezinárodní utkání mládeže (Nová Včelnice)10.10.2004
400 m54,09 sjuniořiMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, 18.07.2008
60 m7,42 sjunioři7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha)06.02.2007
60 m př.8,73 sjuniořiMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (PSK Olymp Praha)16.02.2008
dálka6,58 mdorostenci2. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Centropen Dačice)04.06.2006
desetiboj6119 b.juniořiPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, doro02.08.2008
devítiboj4800 b.starší žáciMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích16.07.2004
disk 1,5kg33,34 mstarší žáciMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích16.07.2004
disk 1,75kg35,61 mjuniořiAtletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav)05.09.2007
disk 1kg35,54 mstarší žáciAtletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)08.09.2004
disk 2kg31,66 mmuži2.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)10.06.2009
kladivo 5kg29,30 mdorostenci3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor)11.09.2005
kladivo 6kg28,08 mjunioři1.kolo KPD st.žáků, st.žákyň, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Tábor)10.05.2008
kladivo 7,26kg26,71 mmuži3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, ml. žactva JČ kraje (TJ Nová Včelnice)07.09.2014
koule 4kg12,29 mstarší žáciMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích16.07.2004
koule 5kg13,99 mdorostenciAtletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)13.09.2006
koule 6kg12,99 mjuniořiAtletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice)10.09.2008
koule 7,26kg12,16 mmuži2. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti)03.06.2017
oštěp 600g43,34 mdorostenci2. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor)05.06.2005
oštěp 700g 43,37 mdorostenciPřebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň05.08.2006
oštěp 800g52,06 mmužiPřebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (Sokol ČB)11.06.2011
sedmiboj4519 b.juniořiMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (ASK09.02.2007
sedmiboj (hala)4694 b.juniořiMistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových víceboj08.02.2008
trojskok12,42 mdorostenci1. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Nová Včelnice)21.05.2006
tyč4,60 mmužiPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS )24.01.2010
výška1,78 mjuniořiPřebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starš04.08.2007

Nejlepší letošní výkony v kategorii muži (Season Bests)

DisciplínaVýkonZávodyDatum
110 m př.18,48 s1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4)20.05.2018
koule 7,26kg11,15 m3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)30.06.2018
oštěp 800g49,98 m1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4)20.05.2018
tyč4,20 m2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň)09.06.2018

Nejlepší letošní umístění

1. místo, tyč, 4,03 m, 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (25.08.2018)
1. místo, tyč, 3,95 m, 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (30.06.2018)
1. místo, tyč, 4,20 m, 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) (09.06.2018)
2. místo, tyč, 4,00 m, 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (20.05.2018)
4. místo, oštěp 800g, 49,98 m, 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (20.05.2018)

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
20186602 bodů
20177949 bodů
20165777 bodů
20151420 bodů
20146052 bodů
20131902 bodů
20114520 bodů
20104955 bodů
20096969 bodů
200828585 bodů
200739289 bodů
200635028 bodů
200524034 bodů
200421354 bodů
20035783 bodů
2002803 bodů
2000133 bodů

Účast na závodech

V roce 1999
(01.01.1999)
V roce 2003
1. veřejné závody pro žactvo (TJ Dukla Praha) (16.01.2003)
7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) (19.02.2003)
Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze (24.05.2003)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (TJ Nová Včelnice) (01.06.2003)
Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (AC Česká Lípa) (28.06.2003)
Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Nová Včelnice) (23.08.2003)
Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A.C. Tempo Kladno) (27.09.2003)
V roce 2004
1. veřejné závody PAS pro žactvo (PSK Olymp Praha) (07.01.2004)
2. halová středa (14.01.2004)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České B.) (09.06.2004)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze (TJ Sokol České Budějovice) (13.06.2004)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (16.07.2004)
Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (06.08.2004)
Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) (15.08.2004)
Atletická středa v Houštce (01.09.2004)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (08.09.2004)
Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (SSK Vítkovice) (11.09.2004)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (15.09.2004)
Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek, skupina A (SK Spartak Praha 4) (25.09.2004)
19. setkání družstev mládeže atletických oddílů SK Čtyři Dvory ČB a AC Moravská Slávie Brno (09.10.2004)
Mezinárodní utkání mládeže (Nová Včelnice) (10.10.2004)
Vánoční hala žactva (USK Praha) (18.12.2004)
V roce 2005
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč a TJ Jiskra Havlíčkův Brod) (15.01.2005)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Písek) (22.01.2005)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) (12.02.2005)
5. veřejné závody žactva PAS (USK Praha) (17.02.2005)
6. veřejné závody žactva PAS (PSK Olymp Praha) (22.02.2005)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) (25.02.2005)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (01.06.2005)
2. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor) (05.06.2005)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (08.06.2005)
Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Vodní stavby Tábor) (06.08.2005)
Velká cena Tábora (TJ Vodní stavby Tábor) (14.08.2005)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (07.09.2005)
3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor) (11.09.2005)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (14.09.2005)
Memoriál Zbyňka Šourka (TJ Vodní stavby Tábor) (18.09.2005)
V roce 2006
Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v chůzi a vícebojích (14.01.2006)
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak (04.02.2006)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) (18.02.2006)
Přátelské utkání AC Moravská Slavia Brno a SK Čtyři Dvory České Budějovice (AC Moravská Slavia Brno) (29.04.2006)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (03.05.2006)
Velká cena Brna a Jihomoravského kraje 2006 a Světový atletický den 2006 (AC Atletika Brno, ACP Olym (06.05.2006)
1. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Nová Včelnice) (21.05.2006)
Přebor Jižních Čech mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších ž (24.05.2006)
Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (27.05.2006)
2. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Centropen Dačice) (04.06.2006)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) (17.06.2006)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) (01.07.2006)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (TJ (21.07.2006)
Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (05.08.2006)
Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní stavby Tábor) (12.08.2006)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (13.09.2006)
4. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen a finále krajského přeboru družstev mladších žáků a ml (17.09.2006)
V roce 2007
1. veřejné závody PAS (USK Praha) (12.01.2007)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.01.2007)
Veřejné halové závody (PSK Olymp Praha) (27.01.2007)
1. ročník Rožnovské laťky a vrh koulí (TJ SK Čéčova Č. Budějovice a SK Meťák Č. Budějovice) (03.02.2007)
7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) (06.02.2007)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (ASK (09.02.2007)
8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) (13.02.2007)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) (17.02.2007)
1. kolo KPD mladšího žactva skupina JIH (TJ SK Čéčova České Budějovice) (10.05.2007)
2. kolo KPD staršího žactva, dorostu a juniorských kategorií Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice) (20.05.2007)
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) (26.05.2007)
1. atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (30.05.2007)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK (08.06.2007)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Vodní stavby Tábor) (16.06.2007)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starš (04.08.2007)
Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní Stavby Tábor) (11.08.2007)
Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) (05.09.2007)
4. Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (26.09.2007)
Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina A (28.09.2007)
V roce 2008
Vícebojařský mítink IRISBUS 2008 (PSK Olymp Praha) (12.01.2008)
3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) (23.01.2008)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových víceboj (08.02.2008)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (PSK Olymp Praha) (16.02.2008)
1.kolo KPD st.žáků, st.žákyň, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Tábor) (10.05.2008)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.06.2008)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (PAS) (20.06.2008)
Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, (18.07.2008)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, doro (02.08.2008)
Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ Vodní stavby Tábor) (09.08.2008)
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (TJ Dukla Praha) (30.08.2008)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (10.09.2008)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (24.09.2008)
V roce 2009
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen open (TJ Vodní stavby Tábor ) (24.01.2009)
Veřejné závody TJ Sokol České Budějovice (AO Sokol České Budějovice) (26.05.2009)
2.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (10.06.2009)
Přebor Jižních Čech mužů a žen na dráze open (TJ VS Tábor) (13.06.2009)
Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (08.08.2009)
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AK ŠKODA Plzeň) (05.09.2009)
V roce 2010
1. veřejné závody PAS (USK Praha) (15.01.2010)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) (24.01.2010)
Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) (30.01.2010)
Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) (27.02.2010)
Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (ASK Slavia Praha) (20.06.2010)
V roce 2011
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) (22.01.2011)
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (Sokol ČB) (11.06.2011)
V roce 2013
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB) (26.01.2013)
V roce 2014
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Praha-Strahov, JčKAS) (25.01.2014)
1. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (18.05.2014)
2. kolo KPD mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (Atletika Písek) (01.06.2014)
3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, ml. žactva JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (07.09.2014)
V roce 2015
1. kolo MPD mužů a žen (VSK FTVS Praha) (19.05.2015)
V roce 2016
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) (30.01.2016)
1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (15.05.2016)
2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek) (22.05.2016)
KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.09.2016)
V roce 2017
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (14.05.2017)
2. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) (03.06.2017)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (01.07.2017)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) (27.08.2017)
Baráž o postup do II. ligy mužů v Čechách (Atletika Jihlava, z.s.) (23.09.2017)
V roce 2018
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (20.05.2018)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) (09.06.2018)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (30.06.2018)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (25.08.2018)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Úterý, 13. listopadu 2018
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 8 hodiny, 57 minut
 
  • Pavel N : Středa 14.11.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Běží se i od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00,batohy veze Baronová.
  • Pavel N : Pátek 9.11.2018 od 19:00 je též koridor SH
  • Pavel N : Pátek 9.11.2018 od 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,vede Baronová,
  • Pavel N : Středa 7.11.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Pozor platí dohoda o běhu od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00
  • Pavel N : Pondělí 5.11.2018 od 17.30jt trénink v koridoru SH.Pozor na šatny,je v souběhu s SK Čečova
  • Pavel N : Pondělí 5.11.2018 od 16:15 tělocvična ZŠ Máj II,od 17.30jt trénink v koridoru SH.
  • Pavel N : Dnes 2.11.2018 od 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,možno přijít i později zvoťe!
  • Pavel N : Den otevřených dveří na sportovním gymnáziu - Gymnáziu Česká České Budějovice se koná 1. listopadu. 2018 mezi 14 - 17 hod v budově Gymnázia Česká 64.
  • Pavel N : pátek 2.11.2018 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,vede Bartyzalová,Nová k
  • Pavel N : Zítra ve středu 31.10.je poslední trénink venku.
  • Pavel N : Předsednictvo ČAS zhodnotilo celkové vystoupení reprezentace na MS v běhu do vrchu jako solidní. Předsednictvo ČAS zhodnotilo na základě individuálního umístění jako výborné 5. místo Kristýny Dvořákové a jako velmi dobré 13. místo Barbory Havlíčkové.
  • eLBa : V pátek 12.10. od 16:00 hod. pořádám trénink. Dle vašeho požadavku. Budu se těšit a děkuji za potvrzení vaši účasti. S pozdravem + LenkaB.
  • Pavel N : Paráda i na kolečkových lyžích, Bára vyhrála v sobotu i v neděli v juniorkách, navíc byla 2. a 3. i v ženách, no to je forma, že.
  • Pavel N : František Linduška 6. na Běchovicích. Parádní výkon. Jan Kreisinger 10.
  • Michal Rybák : Gratulace Davidovi! Super výsledek i umístění - už zbývá na začátku pouze napsat “6”...
  • Pavel N : Naprostá senzace David 7. na MČR výkonem 590 v dálce.
  • Pavel N : V záložce výsledky; chybí 4.kolo II.ligy 25.8.2018,prosím o doplnění.
  • Pavel N : Odjezd na baráž minibus v 6.50 z ul.Talicha u stadionu 4dv
  • Tomáš Havelka : Ahoj Láďo, na atletický e-mail jsem ti napsal něco ohledně těch fotek z oddílových závodů, prosím o přečtení. Děkuji.Tomáš.
  • Pavel N : Barča 13.,ale konkurence byla oproti předešlým létům těžší, speciální příprava minimální Za mě spokojenost, a i Barča je spokojená, předběhla naše 2 juniory a po Dvořákové ( ta udělala super výsledek ) zaběhla 2. nejlepší výsledek výpravy
  • Pavel N : Andorrská Canilla bude v neděli hostitelem mistrovství světa v běhu do vrchu, kam odcestovalo šestnáct českých reprezentantů. V kategorii juniorek nás bude reprezentovat kvartet i naše Barbora Havlíčková.Držím e palce.
  • Láďa Kučera : Přijďte, trénujeme od 16:15
  • Host_829 : dobry den muzu se prijit dnes podivat se synem r.2007
  • Pavel N : Přípravka už začala v úterý a dnes ve čtvrtek je rovněž trénink.
  • Host_203 : Dobrý den, kdy začíná s tréninkem přípravka?
  • Pavel N : juniorů a juniorek vč dorostů,stále je šance na MČr
  • Pavel N : Připomínám sobotní (8.9.)KP družstev
  • Pavel N : Po dohodě bude trénink i zítra ve čtvrtek od 16.30 do 18.00,vede eLBA
  • Miroslav Maček : Dobrý den, četl jsem, že se koná dnes první trénink, ten už bohužel nestihneme . Bude možnost se přijít podívat i jindy? Děkuji
  • Pavel N : Baráž o II. ligu bude 22. září ve Stříbře. Muži budou bojovat o udržení v lize, budou závodit i ze soupisky "B".
  • Pavel N : Zahajujeme pravidelné tréninky pondělí, středa od 16.15 do 18.15 na stadionu 4dv.
  • Pavel N : Bára má formu,včera vyhrála běh na 5km a dnes Závod Centrálního Krušnohoří na kolečkových lyžích ovládli svými suverénními výkony Michal Novák a Barbora Havlíčková! Gratulujeme!
  • Host_203 : Konají se dnešní závody i přes nepřízeň počasí?
  • Láďa Kučera : Jo, díky, ale kdo?
  • Host_4446 : Potvrzuji účast na nedělních závodech 60m, 600m,štafeta
+ -
Termínovka
Listopad 2018
P Ú S Č P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930EC
Nejbližší akce
  • Nejsou žádné události.
Počet návštěvníků
  • 301953Celkem:
  • 840Za měsíc:
  • 517Za týden:
  • 76Včera:
  • 50Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení