Loading images...
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
OLYMPUS DIGITAL CAMERAP6071022IMG_5502OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_



Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
1000 m3:16,09 minjuniorkyOtevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)13.10.2019
1500 m4:59,23 minjuniorkyMistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.)25.05.2019
3000 m11:10,82 minjuniorky1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.)19.05.2019
3000 m př.11:34,95 minjuniorkyMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc)30.06.2019
5000 m20:42,84 minjuniorky4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)24.08.2019
oštěp 600g23,79 mjuniorkyOtevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)13.10.2019
Přespolní běh 5 km22:34,8 minjuniorkyRudolfovská 5-ka (Resolution team)15.06.2019

Nejlepší letošní výkony v kategorii juniorky (Season Bests)

DisciplínaVýkonZávodyDatum
1000 m3:16,09 minOtevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)13.10.2019
1500 m4:59,23 minMistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.)25.05.2019
3000 m11:10,82 min1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.)19.05.2019
3000 m př.11:34,95 minMistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc)30.06.2019
5000 m20:42,84 min4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)24.08.2019
oštěp 600g23,79 mOtevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)13.10.2019
Přespolní běh 5 km22:34,8 minRudolfovská 5-ka (Resolution team)15.06.2019

Nejlepší letošní umístění

1. místo, oštěp 600g, 23,79 m, Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (13.10.2019)
1. místo, Přespolní běh 5 km, 22:34,8 min, Rudolfovská 5-ka (Resolution team) (15.06.2019)
1. místo, 1000 m, 3:16,09 min, Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (13.10.2019)
1. místo, 3000 m př., 12:06,56 min, 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) (09.06.2019)
1. místo, 1500 m, 4:59,23 min, Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) (25.05.2019)
2. místo, 3000 m, 11:10,82 min, 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) (19.05.2019)
2. místo, 5000 m, 20:42,84 min, 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) (24.08.2019)
5. místo, 3000 m př., 11:34,95 min, Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) (30.06.2019)

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
20193470 bodů

Účast na závodech

V roce 2019
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) (19.05.2019)
Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) (25.05.2019)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) (09.06.2019)
Rudolfovská 5-ka (Resolution team) (15.06.2019)
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) (30.06.2019)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) (24.08.2019)
Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (13.10.2019)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Neděle, 15. prosince 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 5 dny, 19 hodiny
 
  • Pavel N : V pondělí 9.12. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : Kdo postrádá šedé boty Kalenji?Včera v ON.
  • Pavel N : Trénink v pátek 6.12.od 17 do 19hod.atl.hala ZŠ O. Nedbala
  • Pavel N : Trénink v pátek 29.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Host_1759 : Je dnes trénink?
  • Pavel N : Pozor v ON bude i přípravka,proto doporučuji Trénink Sportoví hala od 18:00 do koridoru.
  • Pavel N : Trénink 27.11.středa. atl.tunel ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : V pondělí 25.11. trénink sraz 15:55hod u atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.
  • eLBa : Trénink v pátek 22.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
  • Láďa S. ml : Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá s tou dopravou na MČR v přespolním běhu?
  • eLBa : Trénink 20.11.Sportovka od 18:00 do koridoru.
  • eLBa : Trénink 20.11.středa. Koridor ZŠ ON, sraz 15:55,trenink 16-18:00hod.
  • Pavel N : Rožnovskou laťku neděle 24.11. přihlášky do 10.30
  • Pavel N : dovolujeme si Vás pozvat na Rožnovskou laťku. přihlášky do 10.30 SK Meťák Bohuslava Váňová
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
  • eLBa : Trénink v pondělí 18.11.v koridoru Sportovní haly sraz 18:15,schody 18:30.
  • eLBa : V pondělí 18.11. trénink sraz 15:55hod.koridor ZŠ ON, trénink 16-18hod.
  • Pavel N : A pokud někdo viděl ukázku jako já, tak smekám, kam se hrabe Kunratická, voda a bahno.
  • Pavel N : Ano Barbora Havlíčková je druhá na MS.
  • Host_4193 : Barča 2
  • Pavel N : Běží 6,63km a to 2,2 do kopce a pak 4,4 dolu,držíme palce!
  • Pavel N : Bára odstartovala z první lajny,bohužel tam prší.
  • eLBa : Zítra v pátek 15.11.trénink v čase 16:00-18:00hod.v tělocvičně ZŠ ON.
  • eLBa : Trénink ve středu 13.12. Sportovní hala na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz,17:30 a pak koridor.
  • eLBa : Trénink v pondělí 11.11.ve Sportovní hale na Dlouhé louce od 18:15 sraz, 18:30schody.
  • eLBa : Dnes 6.11.trénink ve Sportovní hale na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz, 17:30 odchod na schody a pak koridor. Díky a těším se na společný trénink.
  • Pavel N : Evropský olympijský festival mládeže v roce 2025 uspořádá Brno, rozhodlo o tom EOV.Šance pro ročníky 2008 a 2009
  • Pavel N : Trenink,resp. noční OB zítra nebude,nestíhám.
  • Pavel N : Tréninky ve Sportovní hale začínají v pondělí 4.11.2019 od 18.30 do 20.00 hod
  • Pavel N : V sobotu 9. listopadu proběhne galavečer při příležitosti vyhlášení ankety „Atlet Roku 2019“. Na parádním 16. místě je naše Barbora Havlíčková, dosáhla na 100bodů.
  • eLBa : Zítra 30.10.bude trénink od 16:00hod.na stadionu. + L.
  • eLBa : Trénink 25.10., na hřišti budu od 15:00 hodin.
  • Pavel : V Mistrovství Jihočeského kraje v běhu na 10 km obsadil výborné druhé místo A. Kuna časem 36:45.20 min.
  • eLBa : V pátek 4.10. od 16:00hod.bude možnost potrénovat s mojí maličkostí.Pokud bude pršet,trénink nebude.Prosím,po tvrďte mi vaši účast.Děkuji. +L.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková v běhu na 10km první,paráda.
+ -
Nejnovější komentáře
Termínovka
Prosinec 2019
P Ú S Č P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC
Nejbližší akce
Počet návštěvníků
  • 345508Celkem:
  • 3418Za měsíc:
  • 1611Za týden:
  • 338Včera:
  • 195Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení