Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Tereza Čečková, 1. místo
02.11.2019, Přespolní běh 600 m: 1:56 min
Tomáš Havelka, 2. místo
02.11.2019, Přespolní běh 2 km: 6:27 min
Alena Michnová, 2. místo
02.11.2019, Přespolní běh 300 m: 1:04,9 min
Daniel Gribbin, 3. místo
02.11.2019, Přespolní běh 3 km: 10:34 min
Eliška Jindrová, 3. místo
02.11.2019, Přespolní běh 3 km: 13:47 min
Lucie Blažková, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:32,6 min
Boris Brcko, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:05,4 min
Anna Kaštovská, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:31,9 min
Ondřej Brunclík, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:56,5 min
Silvie Julie Fíziková, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 7:21,7 min
Jakub Outlý, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 6:45,2 min
Tomáš Hálek, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:11,4 min
Aneta Kopečná, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:33,8 min
Vojtěch Kaštovský, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:18,2 min
Veronika Blažková, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:32,4 min
Veronika Hejdová, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 8:26,3 min
Jan Všetečka, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 7:27,2 min
Tomáš Nový, 3. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 7:30,8 min
Karolína Kaiserová, 3. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:36,2 min
Šimon Hřebecký, 3. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:23,7 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_6021IMG_5375IMG_5047IMG_6077
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_



Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
100 m17,15 sdorostenky1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.)06.05.2017
1000 m4:12,62 minjuniorkyPísecký kilometr (Atletika Písek, z.s.)18.05.2019
150 m26,2 sstarší žákyněOddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice)23.06.2016
1500 m6:35,26 minjuniorky2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.)31.08.2019
200 m32,17 sstarší žákyně4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov)20.08.2016
2000 m př.10:59,92 mindorostenky1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice)17.06.2018
300 m58,61 sstarší žákyně2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z.s.)21.05.2016
3000 m16:23,47 mindorostenky2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň)09.06.2018
3000 m př.17:59,56 minjuniorky2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.)09.06.2019
400 m83,45 sdorostenkyPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS)27.01.2018
400 m př.91,00 sjuniorkyMistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.)25.05.2019
5000 m27:33,57 minjuniorky4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)24.08.2019
60 m10,6 sdorostenkyOddílové závody (SK Čtyři Dvory)22.06.2017
60 m př.12,48 sstarší žákyně11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.)03.12.2016
800 m2:53,47 minjuniorky4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)24.08.2019
Běh do vrchu 4 140 m35:37 mindorostenkyVelká cena Zadova, Kvalifikační závod na mistrovství Evropy v běhu do vrchu (Stachy , PSK Olymp Praha,z.s.)26.05.2018
dálka3,33 mdorostenkyOddílové závody (SK Čtyři Dvory)22.06.2017
disk 1kg12,08 mdorostenkyOddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)14.06.2018
koule 3kg5,94 mdorostenkyOddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)14.06.2018
koule 4kg5,77 mdorostenky1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice)17.06.2018
míček20,90 mstarší žákyněOddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice)23.06.2016
oštěp 500g8,90 mdorostenkyOddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)14.06.2018
Přespolní běh 2 km9:41 mindorostenky16. ročník Běhu kolem Sokolského ostrova (TJ Sokol ČB)03.11.2018
Přespolní běh 2600 m16:03 mindorostenkyPřebor Jihočeského kraje v přespolním běhu (Prachatice)09.04.2017
Přespolní běh 3 km13:47 minjuniorkyBěh kolem Sokolského ostrova – 17. ročník (TJ Sokol České Budějovice)02.11.2019
Přespolní běh 4000 m23:55 minjuniorkyPŘEBOR JIHOČESKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2019 a vložený závod mladší přípravky v přespolním běhu (TJ VS Tábor)23.03.2019
výška1,16 mdorostenkyOddílové závody (SK Čtyři Dvory)22.06.2017

Nejlepší letošní výkony v kategorii juniorky (Season Bests)

DisciplínaVýkonZávodyDatum
1000 m4:12,62 minPísecký kilometr (Atletika Písek, z.s.)18.05.2019
1500 m6:35,26 min2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.)31.08.2019
200 m33,58 sOkresní kolo SAP - České Budějovice (TJ Sokol České Budějovice)26.09.2019
3000 m př.17:59,56 min2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.)09.06.2019
400 m75,12 s2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.)31.08.2019
400 m př.91,00 sMistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.)25.05.2019
5000 m27:33,57 min4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)24.08.2019
800 m2:53,47 min4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)24.08.2019
Přespolní běh 3 km13:47 minBěh kolem Sokolského ostrova – 17. ročník (TJ Sokol České Budějovice)02.11.2019
Přespolní běh 4000 m23:55 minPŘEBOR JIHOČESKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2019 a vložený závod mladší přípravky v přespolním běhu (TJ VS Tábor)23.03.2019

Nejlepší letošní umístění

1. místo, 1000 m, 4:12,62 min, Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.) (18.05.2019)
2. místo, Přespolní běh 4000 m, 23:55 min, PŘEBOR JIHOČESKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2019 a vložený závod mladší přípravky v přespolním běhu (TJ VS Tábor) (23.03.2019)
2. místo, 800 m, 3:09,73 min, Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) (19.01.2019)
5. místo, 5000 m, 27:33,57 min, 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) (24.08.2019)
5. místo, 400 m, 75,12 s, 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) (31.08.2019)
5. místo, 1500 m, 6:54,51 min, Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) (25.05.2019)
5. místo, 800 m, 2:57,43 min, Okresní kolo SAP - České Budějovice (TJ Sokol České Budějovice) (26.09.2019)
3. místo, Přespolní běh 3 km, 13:47 min, Běh kolem Sokolského ostrova – 17. ročník (TJ Sokol České Budějovice) (02.11.2019)

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
20193041 bodů
20181588 bodů
20172007 bodů
20162353 bodů

Účast na závodech

V roce 2016
1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (15.05.2016)
2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z.s.) (21.05.2016)
Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) (29.05.2016)
Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (23.06.2016)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (20.08.2016)
III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) (04.09.2016)
11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) (03.12.2016)
V roce 2017
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) (21.01.2017)
Přebor Jihočeského kraje v přespolním běhu (Prachatice) (09.04.2017)
1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) (06.05.2017)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (14.05.2017)
2. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) (03.06.2017)
Oddílové závody (SK Čtyři Dvory) (22.06.2017)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (01.07.2017)
V roce 2018
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) (27.01.2018)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (20.05.2018)
Velká cena Zadova, Kvalifikační závod na mistrovství Evropy v běhu do vrchu (Stachy , PSK Olymp Praha,z.s.) (26.05.2018)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) (09.06.2018)
Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.06.2018)
1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) (17.06.2018)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (30.06.2018)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (25.08.2018)
16. ročník Běhu kolem Sokolského ostrova (TJ Sokol ČB) (03.11.2018)
V roce 2019
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) (19.01.2019)
PŘEBOR JIHOČESKÉHO KRAJE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2019 a vložený závod mladší přípravky v přespolním běhu (TJ VS Tábor) (23.03.2019)
Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.) (18.05.2019)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) (19.05.2019)
Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) (25.05.2019)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) (09.06.2019)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) (24.08.2019)
2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) (31.08.2019)
Okresní kolo SAP - České Budějovice (TJ Sokol České Budějovice) (26.09.2019)
Běh kolem Sokolského ostrova – 17. ročník (TJ Sokol České Budějovice) (02.11.2019)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Úterý, 19. listopadu 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 2 dny, 5 hodiny
 
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
  • eLBa : Trénink v pondělí 18.11.v koridoru Sportovní haly sraz 18:15,schody 18:30.
  • eLBa : V pondělí 18.11. trénink sraz 15:55hod.koridor ZŠ ON, trénink 16-18hod.
  • Pavel N : A pokud někdo viděl ukázku jako já, tak smekám, kam se hrabe Kunratická, voda a bahno.
  • Pavel N : Ano Barbora Havlíčková je druhá na MS.
  • Host_4193 : Barča 2
  • Pavel N : Běží 6,63km a to 2,2 do kopce a pak 4,4 dolu,držíme palce!
  • Pavel N : Bára odstartovala z první lajny,bohužel tam prší.
  • eLBa : Zítra v pátek 15.11.trénink v čase 16:00-18:00hod.v tělocvičně ZŠ ON.
  • eLBa : Trénink ve středu 13.12. Sportovní hala na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz,17:30 a pak koridor.
  • eLBa : Trénink v pondělí 11.11.ve Sportovní hale na Dlouhé louce od 18:15 sraz, 18:30schody.
  • eLBa : Dnes 6.11.trénink ve Sportovní hale na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz, 17:30 odchod na schody a pak koridor. Díky a těším se na společný trénink.
  • Pavel N : Evropský olympijský festival mládeže v roce 2025 uspořádá Brno, rozhodlo o tom EOV.Šance pro ročníky 2008 a 2009
  • Pavel N : Trenink,resp. noční OB zítra nebude,nestíhám.
  • Pavel N : Tréninky ve Sportovní hale začínají v pondělí 4.11.2019 od 18.30 do 20.00 hod
  • Pavel N : V sobotu 9. listopadu proběhne galavečer při příležitosti vyhlášení ankety „Atlet Roku 2019“. Na parádním 16. místě je naše Barbora Havlíčková, dosáhla na 100bodů.
  • eLBa : Zítra 30.10.bude trénink od 16:00hod.na stadionu. + L.
  • eLBa : Trénink 25.10., na hřišti budu od 15:00 hodin.
  • Pavel : V Mistrovství Jihočeského kraje v běhu na 10 km obsadil výborné druhé místo A. Kuna časem 36:45.20 min.
  • eLBa : V pátek 4.10. od 16:00hod.bude možnost potrénovat s mojí maličkostí.Pokud bude pršet,trénink nebude.Prosím,po tvrďte mi vaši účast.Děkuji. +L.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková v běhu na 10km první,paráda.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková ve sprintu bronzová,tzn, že má opět formu.
  • Pavel N : Dnes začíná M-ČR KL Liberec Vesec/Ještěd, Bára právě odstartovala.
  • Pavel N : zítra 26.9.2019 budu od 8.00 na Středoškolském poháru na Sokol ČB Závodí i Herdová, Jindrová , Teringlová , Votíková, Gribbin, Sak a Zrna
  • Pavel : D. Pikl obsadil výborné 15. místo na MČR v běhu na 3 km ve skvělém čase 10:22!!
  • Pavel N : Vacek o pouhou setinu nepostoupil na 60m,škoda,!
  • Pavel N : Statečný boj na M Čech družstev našich žáků a parádních 62 bodů!
  • Láďa Kučera : Pro žáky, kteří jedou na MČR do Karlových Varů v sobotu 14.9.: odjezd je v 5:30 v Máje (MHD č.1), předpokládaný příjezd okolo 20 hod.
  • eLBa : Připomínám, že sraz v neděli na Sokole je v 9:00 hodin.Hlavně pro žactvo!!!Děkuji.
  • Pavel N : V trenérské buňce jsou bundy pro rozhodčí.Kdo bude R na SOKCB?
  • Pavel : Dneska skvělý výkon předvedl D. Gribbin.Běžel 800m za 2:09.39. Výborný výkon také zaznamenal J. Stejskal v oštěpu!
  • Pavel N : V sobotu 31. 8. 2019 jedeme do Písku , jedeme busem 20 míst, odjezd je v 8:40 z ulice Talicha u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Liga Beroun. sobota 24.8. 2019 v 7:15h, ulice V.Talicha, parkoviště u stadionu
  • Pavel N : Příští víkend budou pokračovat ligové soutěže. Muži VS a ženy Sokola a Čtyř Dvorů absolvují II. ligu B 24. srpna v Berouně, muži Sokola a ženy VS I. ligu A 25. srpna na Děkance. Zdroj: «odkaz»
  • Žížala : Dorazím zítra někdy v poledne, papa
+ -
Termínovka
Listopad 2019
P Ú S Č P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Počet návštěvníků
  • 339872Celkem:
  • 11011Za měsíc:
  • 7964Za týden:
  • 126Včera:
  • 11Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení