Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Pavel Suchý, 1. místo
03.11.2018, Přespolní běh 5 km: 17:41 min
Kateřina Suchá, 1. místo
03.11.2018, Přespolní běh 100 m: 21,1 s
Eliška Jindrová, 3. místo
03.11.2018, Přespolní běh 2 km: 9:41 min
Jana Gribbinová, 3. místo
03.11.2018, Přespolní běh 3 km: 15:27 min
Matouš Kubeš, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:14 min
Lucie Blažková, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:09 min
Marek Kuna, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 6:16 min
Veronika Hejdová, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 7:31 min
Silvie Julie Fíziková, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:08 min
Jan Kubák, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:11 min
Vojtěch Kaštovský, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:16 min
Jolana Janišová, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:29 min
Adam Klíma, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:28 min
Richard Němeček, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:16 min
Lucie Paťhová, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:11 min
Lukáš Kvasnička, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 6:47 min
Alena Větrovská, 2-3. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 8:26 min
Tína Stejskalová, 2-3. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 8:26 min
Veronika Ludačková, 3. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:36 min
Jan Brom, 3. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 6:50 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_7798IMG_9091Den 8.Vždyť se ohýbají­ na druhou stranu
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_



Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
100 m př.26,97 sstarší žákyněKP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS)01.05.2016
150 m22,71 sstarší žákyněKP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS)01.05.2016
1500 m6:10,96 mindorostenky2. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti)03.06.2017
200 m29,77 sdorostenky1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice)17.06.2018
300 m49,52 sstarší žákyněEuropen Kids Athletics Games (Brno)05.09.2016
400 m69,93 sdorostenkyPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS)27.01.2018
400 m př.76,84 sdorostenky1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4)20.05.2018
50 m7,83 sstarší žákyně12. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice)04.12.2016
60 m8,99 sstarší žákyněEuropen Kids Athletics Games (Brno)05.09.2016
60 m př.11,67 sdorostenkyPřebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec)15.01.2017
800 m2:46,45 mindorostenkyPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 21.01.2017
dálka4,50 mstarší žákyněMorenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno)23.04.2016
disk 0,75kg17,78 mstarší žákyněAtletika na 4Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice)24.09.2016
disk 1kg18,16 mdorostenky2. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti)03.06.2017
koule 3kg9,00 mdorostenkyPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS)27.01.2018
oštěp 500g21,73 mstarší žákyněEuropen Kids Athletics Games (Brno)05.09.2016
oštěp 600g27,17 mdorostenky1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice)17.06.2018
pětiboj (hala)1933 b.dorostenkyPřebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec)15.01.2017
Přespolní běh 1100 m4:44,2 minstarší žákyně9. ročník Rožnovského úprku (SK Čéčova)24.10.2015
Přespolní běh 1950 m8:41,4 minstarší žákyněXI. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno)24.04.2016
Přespolní běh 2160 m9:47,4 minstarší žákyně28. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory české Budějovice)29.03.2016
Přespolní běh 2600 m12:11 mindorostenkyPřebor Jihočeského kraje v přespolním běhu (Prachatice)09.04.2017
Přespolní běh 3000 m15:38,7 minstarší žákyněMistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu 2016 (Horažďovice, Plzeňský krajský atletický svaz)02.04.2016
sedmiboj2147 b.starší žákyněKP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS)01.05.2016
výška1,28 mstarší žákyněKP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS)01.05.2016

Nejlepší letošní výkony v kategorii dorostenky (Season Bests)

DisciplínaVýkonZávodyDatum
200 m29,77 s1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice)17.06.2018
400 m69,93 sPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS)27.01.2018
400 m př.76,84 s1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4)20.05.2018
60 m9,00 sPřebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak )20.01.2018
60 m9,00 sPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS)27.01.2018
dálka4,42 mPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS)27.01.2018
disk 1kg17,34 mOddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)14.06.2018
koule 3kg9,00 mPřebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak )20.01.2018
koule 3kg9,00 mPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS)27.01.2018
oštěp 600g27,17 m1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice)17.06.2018

Nejlepší letošní umístění

2. místo, disk 1kg, 17,34 m, Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.06.2018)
2. místo, koule 3kg, 8,75 m, Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.06.2018)
2. místo, oštěp 600g, 22,06 m, Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.06.2018)

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
20188139 bodů
20174965 bodů
201615837 bodů
20151938 bodů

Účast na závodech

V roce 2015
9. ročník Rožnovského úprku (SK Čéčova) (24.10.2015)
5. ročník Velké ceny SK Čéčova (14.11.2015)
11. ročník Mikulášské haly (SK Čéčova) (06.12.2015)
V roce 2016
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (23.01.2016)
Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) (12.03.2016)
28. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory české Budějovice) (29.03.2016)
Mistrovství Plzeňského a Jihočeského kraje v přespolním běhu 2016 (Horažďovice, Plzeňský krajský atletický svaz) (02.04.2016)
Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) (23.04.2016)
XI. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno) (24.04.2016)
KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) (01.05.2016)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) (28.05.2016)
Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) (29.05.2016)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (11.06.2016)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (20.08.2016)
III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) (04.09.2016)
Europen Kids Athletics Games (Brno) (05.09.2016)
Atletika na 4Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (24.09.2016)
11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) (03.12.2016)
12. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) (04.12.2016)
V roce 2017
Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec) (15.01.2017)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) (21.01.2017)
Přebor Jihočeského kraje v přespolním běhu (Prachatice) (09.04.2017)
1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) (06.05.2017)
2. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) (03.06.2017)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (01.07.2017)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) (27.08.2017)
V roce 2018
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) (20.01.2018)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) (27.01.2018)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (20.05.2018)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) (09.06.2018)
Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.06.2018)
1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) (17.06.2018)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (30.06.2018)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (25.08.2018)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Středa, 14. listopadu 2018

Narozeniny má

  • Martin Zíka
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 1 den, 2 hodiny
 
  • Pavel N : Středa 14.11.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Běží se i od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00,batohy veze Baronová.
  • Pavel N : Pátek 9.11.2018 od 19:00 je též koridor SH
  • Pavel N : Pátek 9.11.2018 od 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,vede Baronová,
  • Pavel N : Středa 7.11.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Pozor platí dohoda o běhu od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00
  • Pavel N : Pondělí 5.11.2018 od 17.30jt trénink v koridoru SH.Pozor na šatny,je v souběhu s SK Čečova
  • Pavel N : Pondělí 5.11.2018 od 16:15 tělocvična ZŠ Máj II,od 17.30jt trénink v koridoru SH.
  • Pavel N : Dnes 2.11.2018 od 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,možno přijít i později zvoťe!
  • Pavel N : Den otevřených dveří na sportovním gymnáziu - Gymnáziu Česká České Budějovice se koná 1. listopadu. 2018 mezi 14 - 17 hod v budově Gymnázia Česká 64.
  • Pavel N : pátek 2.11.2018 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,vede Bartyzalová,Nová k
  • Pavel N : Zítra ve středu 31.10.je poslední trénink venku.
  • Pavel N : Předsednictvo ČAS zhodnotilo celkové vystoupení reprezentace na MS v běhu do vrchu jako solidní. Předsednictvo ČAS zhodnotilo na základě individuálního umístění jako výborné 5. místo Kristýny Dvořákové a jako velmi dobré 13. místo Barbory Havlíčkové.
  • eLBa : V pátek 12.10. od 16:00 hod. pořádám trénink. Dle vašeho požadavku. Budu se těšit a děkuji za potvrzení vaši účasti. S pozdravem + LenkaB.
  • Pavel N : Paráda i na kolečkových lyžích, Bára vyhrála v sobotu i v neděli v juniorkách, navíc byla 2. a 3. i v ženách, no to je forma, že.
  • Pavel N : František Linduška 6. na Běchovicích. Parádní výkon. Jan Kreisinger 10.
  • Michal Rybák : Gratulace Davidovi! Super výsledek i umístění - už zbývá na začátku pouze napsat “6”...
  • Pavel N : Naprostá senzace David 7. na MČR výkonem 590 v dálce.
  • Pavel N : V záložce výsledky; chybí 4.kolo II.ligy 25.8.2018,prosím o doplnění.
  • Pavel N : Odjezd na baráž minibus v 6.50 z ul.Talicha u stadionu 4dv
  • Tomáš Havelka : Ahoj Láďo, na atletický e-mail jsem ti napsal něco ohledně těch fotek z oddílových závodů, prosím o přečtení. Děkuji.Tomáš.
  • Pavel N : Barča 13.,ale konkurence byla oproti předešlým létům těžší, speciální příprava minimální Za mě spokojenost, a i Barča je spokojená, předběhla naše 2 juniory a po Dvořákové ( ta udělala super výsledek ) zaběhla 2. nejlepší výsledek výpravy
  • Pavel N : Andorrská Canilla bude v neděli hostitelem mistrovství světa v běhu do vrchu, kam odcestovalo šestnáct českých reprezentantů. V kategorii juniorek nás bude reprezentovat kvartet i naše Barbora Havlíčková.Držím e palce.
  • Láďa Kučera : Přijďte, trénujeme od 16:15
  • Host_829 : dobry den muzu se prijit dnes podivat se synem r.2007
  • Pavel N : Přípravka už začala v úterý a dnes ve čtvrtek je rovněž trénink.
  • Host_203 : Dobrý den, kdy začíná s tréninkem přípravka?
  • Pavel N : juniorů a juniorek vč dorostů,stále je šance na MČr
  • Pavel N : Připomínám sobotní (8.9.)KP družstev
  • Pavel N : Po dohodě bude trénink i zítra ve čtvrtek od 16.30 do 18.00,vede eLBA
  • Miroslav Maček : Dobrý den, četl jsem, že se koná dnes první trénink, ten už bohužel nestihneme . Bude možnost se přijít podívat i jindy? Děkuji
  • Pavel N : Baráž o II. ligu bude 22. září ve Stříbře. Muži budou bojovat o udržení v lize, budou závodit i ze soupisky "B".
  • Pavel N : Zahajujeme pravidelné tréninky pondělí, středa od 16.15 do 18.15 na stadionu 4dv.
  • Pavel N : Bára má formu,včera vyhrála běh na 5km a dnes Závod Centrálního Krušnohoří na kolečkových lyžích ovládli svými suverénními výkony Michal Novák a Barbora Havlíčková! Gratulujeme!
  • Host_203 : Konají se dnešní závody i přes nepřízeň počasí?
  • Láďa Kučera : Jo, díky, ale kdo?
  • Host_4446 : Potvrzuji účast na nedělních závodech 60m, 600m,štafeta
+ -
Termínovka
Listopad 2018
P Ú S Č P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930EC
Nejbližší akce
  • Nejsou žádné události.
Počet návštěvníků
  • 301995Celkem:
  • 882Za měsíc:
  • 491Za týden:
  • 53Včera:
  • 39Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení