Loading images...
Náš oddíl podporují

Statutární město České Budějovice




Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_5786IMG_0281IMG_9563
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz


Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
200 m34,00 sženyPřebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, star15.08.2009
800 m3:21,45 minženyPřebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, star15.08.2009
břemeno 10kg9,26 mženyJarní bechyňské házení - Cena BAK Bechyně v hodu břemenem (Bechyňský atlet.klub Bechyně)27.03.2010
dálka3,19 mženyPřebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň05.08.2006
disk 1kg38,87 mženy5. kolo II. ligy mužů a žen skupina B (TJ Klatovy)16.09.2006
kladivo 4kg36,42 mženy2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)30.05.2015
koule 4kg11,73 mženyPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS)31.01.2015
oštěp 600g30,41 mženy4. Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice)26.09.2007
sedmiboj1812 b.ženyPřebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, star15.08.2009
vrhačský pětiboj1883 b.ženyRozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov)08.10.2022
vrhačský trojboj1412 b.ženy1.ročník večerních trojbojů (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště)22.08.2009
výška1,21 mženyPřebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň05.08.2006

Nejlepší letošní výkony v kategorii ženy (Season Bests)

DisciplínaVýkonZávodyDatum
koule 4kg10,05 mPřebor Jihočeského kraje dospělých a dorostu v hale (SK Čtyři Dvory České Budějovice)28.01.2023

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
20230 bodů
202211996 bodů
20215892 bodů
20206888 bodů
20198267 bodů
20189315 bodů
20176985 bodů
20169380 bodů
201511679 bodů
201410818 bodů
201315210 bodů
201210312 bodů
201112922 bodů
201013394 bodů
200922787 bodů
20088690 bodů
20075548 bodů
200617852 bodů
20059508 bodů

Účast na závodech

V roce 2005
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (22.05.2005)
2. kolo II. ligy žen, skupina B (VSK FTVS Praha) (04.06.2005)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Královské Vinohrady Praha a VSK FTVS Praha) (04.06.2005)
2. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor) (05.06.2005)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Vodní stavby Tábor) (19.06.2005)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (07.09.2005)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (14.09.2005)
V roce 2006
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Vodní stavby Tábor ) (28.01.2006)
1. kolo II. ligy mužů a žen skupina B (SK Spartak Praha 4) (21.05.2006)
2. kolo II. ligy mužů a žen skupina B (Atletika Jihlava a TJ Slavoj P) (03.06.2006)
3. kolo II.ligy mužů a žen skupina B (Sokol České Budějovice a SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (10.06.2006)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (14.06.2006)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) (17.06.2006)
Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (05.08.2006)
Zlín 2006 (AK Zlín) (20.08.2006)
4. kolo II. ligy mužů a žen skupina B (TJ Sušice) (02.09.2006)
2. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor (03.09.2006)
5. kolo II. ligy mužů a žen skupina B (TJ Klatovy) (16.09.2006)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (27.09.2006)
V roce 2007
Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní Stavby Tábor) (11.08.2007)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy) (25.08.2007)
5. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj Pacov) (09.09.2007)
4. Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (26.09.2007)
V roce 2008
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze (TJ VS Tábor) (24.05.2008)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy) (31.05.2008)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (14.06.2008)
3. kolo II. ligy žen, skupina B (TJ Slavoj Pacov) (29.06.2008)
Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) (04.07.2008)
Pacovské ceny 2008 (TJ Slavoj Pacov) (12.07.2008)
V roce 2009
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen open (TJ Vodní stavby Tábor ) (24.01.2009)
Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice, oddíl atletiky) (01.05.2009)
Atletický podvečer (TJ SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (13.05.2009)
Velká cena Veselí nad Lužnicí (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) (20.05.2009)
1. kolo II. ligy žen, skupina B (SK Kotlářka Praha) (24.05.2009)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AO Sokol České Budějovice) (07.06.2009)
2.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (10.06.2009)
3. kolo II. ligy žen, skupina B (TJ Slavoj Pacov) (11.07.2009)
Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (08.08.2009)
Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, star (15.08.2009)
1.ročník večerních trojbojů (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) (22.08.2009)
Zlín 2009 (AK Zlín) (23.08.2009)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4 ) (30.08.2009)
Cena města Pacova v hodu diskem (TJ Slavoj Pacov) (06.09.2009)
Prolínací soutěž o účast v I. lize žen (Sokol České Budějovice) (12.09.2009)
3.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (16.09.2009)
Sokolský mítink (Sokol České Budějovice) (28.09.2009)
V roce 2010
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) (24.01.2010)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň (AO SK Čtyři Dvory, České Budějovice) (06.02.2010)
Jarní bechyňské házení - Cena BAK Bechyně v hodu břemenem (Bechyňský atlet.klub Bechyně) (27.03.2010)
1.kolo KP družstev mužů a žen Jihočeského kraje (TJ Nová včelnice) (02.05.2010)
Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (12.05.2010)
Velká cena Veselí nad Lužnicí (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (19.05.2010)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy) (22.05.2010)
2.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (26.05.2010)
3.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (09.06.2010)
Přebor Jižních Čech mužů a žen OPEN (Sokol České Budějovice) (12.06.2010)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (SK Čtyři Dvory ČB) (03.07.2010)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (22.08.2010)
4.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (08.09.2010)
V roce 2011
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK 4DV České (15.01.2011)
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) (22.01.2011)
Mistrovství Západočeské oblasti SZA mladšího a staršího žactva (Karlovarský kraj) (05.02.2011)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) (21.05.2011)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (04.06.2011)
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (Sokol ČB) (11.06.2011)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (26.06.2011)
Cena Pacova v hodu diskem (TJ Slavoj BANES Pacov) (09.07.2011)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (28.08.2011)
Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (SK ZŠ Jeseniova a AC Domažlice) (18.09.2011)
V roce 2012
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze (Atletika Písek) (19.05.2012)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (27.05.2012)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) (02.06.2012)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (05.07.2012)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (26.08.2012)
Cena města Pacova a BANES mítink (TJ Slavoj BANES Pacov) (16.09.2012)
V roce 2013
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB) (26.01.2013)
Veřejný vrhačský čtyřboj, 6. ročník (TJ Sušice) (28.04.2013)
Hradišťské memoriály (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) (05.05.2013)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (18.05.2013)
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze OPEN, KPD mužů a žen (TJ Sokol České Budějovice) (25.05.2013)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) (01.06.2013)
2. kolo KPD mužů a žen (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (22.06.2013)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (29.06.2013)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Sokol České Budějovice) (07.09.2013)
Cena města Pacova a Banes mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) (15.09.2013)
V roce 2014
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Praha-Strahov, JčKAS) (25.01.2014)
Prvomájové házení (Atletika Tábor) (01.05.2014)
1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) (17.05.2014)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) (07.06.2014)
3. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) (21.06.2014)
43. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) (05.07.2014)
4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) (23.08.2014)
V roce 2015
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) (17.01.2015)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) (31.01.2015)
Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) (02.05.2015)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) (16.05.2015)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (30.05.2015)
Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) (06.06.2015)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (13.06.2015)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (22.08.2015)
3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (13.09.2015)
V roce 2016
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava ) (16.01.2016)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) (30.01.2016)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (14.05.2016)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) (28.05.2016)
Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK Škoda Plzeň) (04.06.2016)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (11.06.2016)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (20.08.2016)
V roce 2017
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) (21.01.2017)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (14.05.2017)
2. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) (03.06.2017)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (01.07.2017)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) (27.08.2017)
V roce 2018
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) (20.01.2018)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) (27.01.2018)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (20.05.2018)
Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) (26.05.2018)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) (09.06.2018)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (30.06.2018)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (25.08.2018)
V roce 2019
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) (19.01.2019)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) (19.05.2019)
Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) (25.05.2019)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) (09.06.2019)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (22.06.2019)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) (24.08.2019)
V roce 2020
Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) (19.01.2020)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB) (25.01.2020)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (05.07.2020)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) (19.07.2020)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (23.08.2020)
Mistrovství Jč, Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek + 2. kolo OMD družstev juniorů a dorostu (T. J. Sokol ČB) (30.08.2020)
V roce 2021
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) (12.06.2021)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (04.07.2021)
Mistrovství Jč., Plz. a KV. kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK ŠKODA Plzeň) (06.07.2021)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (21.08.2021)
V roce 2022
Přebor Jihočeského kraje dospělých a dorostu v hale (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (29.01.2022)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (15.05.2022)
Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Atletika Písek, z.s.) (21.05.2022)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (25.05.2022)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (29.05.2022)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Vlašim, z.s.) (12.06.2022)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) (21.08.2022)
Atletické pondělí (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (29.08.2022)
Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) (08.10.2022)
V roce 2023
Přebor Jihočeského kraje dospělých a dorostu v hale (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (28.01.2023)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Pátek, 3. února 2023
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 2 dny, 6 hodiny
 
  • Pavel N : Kam zmizela Barbora Havlíčková? Víme, co velký sportovní talent dělá.zdrj Čb listy
  • Pavel N : Praha: Nejrychlejších 60 m překážek ukázal David Czepiec (20, ČD) - 8,99. a 60m za 7.83
  • Pavel N : V neděli v Praze běžel Adam Častoral 200 m 24.41 a 400 m 54.14
  • Pavel N : Oddílový rekord na 60 m př. Lucie Paťhová 9,94, překonala Kateřinu Žohovou!
  • Pavel N : Na akademickém mistrovství ČR v atletice v hale na Strahově 10. Alena Kvasničková koule 992
  • Pavel N : FIS ČP dosp/dor - Jablonec n.N., 10 km klasika: 1. Barbora Havlíčková 31:30 a 10 km volně 2. za 31.08. Přejeme další úspěchy.
  • Pavel N : Z tisku: Z vítkovické haly přivezl nový krajský rekord žáků na 1500 metrů Filip Toul (Čt. Dvory). Vyhrál časem 4:02,63, což je nový rekord ČR - dosud jej držel Tomáš Habarta z Uh. Hradiště z roku 2018 výkonem 4:06,80 z roku 2018. Krajský rekord Marka Strnada z Nové Včelnice z roku 2016 byl 4:15,79.
  • Pavel N : Z tisku: 800 m 1. Filip Toul (ČD) 1:59,95, poprvé pod dvě minuty, Ano, to je jen v hale a je to nový krajský rekord!
  • Pavel N : Veřejné závody v O.Nedbala: 60 m mladší žactvo Lucie Paťhová (ČD) 8,84, 60 přek., Paťhová 10,38, výška dor. Jakub Pfeferle (ČD) 170, dálka Pfefrle 516, ml. žactvo Jindřich Koutecký 449, Paťhová 440
  • Michal Rybák : Ahoj, rychlá zpráva pro všechny atlety a rodiče atletů 4DVCVB: na 18.12.2022 chystáme do koridoru ZŠ O.Nedbala poděkování a zhodnocení roku 2022. Zahájíme závodně od 10:00, pokračovat budeme společensky-děko vačkami a oceňováním atletů od 13:00. Zváni jste všichni, ať budete závodit, pomáhat při závodech nebo se chcete jen společensky potkat v odpolední části!
  • Pavel N : Dalším atletem, kterému se podařilo prolomit důležitou hranici byl vítěz trojky Filip Toul, jenž poprvé v kariéře uběhl závod na 3000 metrů pod devět minut. Časomíra v cíli mu ukázala 8:58.78.
  • Pavel N : Bára Kubáková dnes dobře reprezentovala na SAP 143 výška,460 dálka.
  • Pavel N : V pondělí byl přespolák škol, kdo má výsledky?
  • Host_1938 : Dobrý den, děkuji moc za odpověď, vyrážíme dnes. Petra K.
  • Láďa Kučera : Dobrý den, přijďte si trénink vyzkoušet buď s přípravkou v úterý a ve čtvrtek od 16:15, nebo s mladším žactvem (12-13 let) v pondělí a ve středu od 16:30.
  • Host_4827 : Dobrý den, syn ročník 2010 by chtěl začít s atletikou. Vím, že už jsme úplný začátek sezóny nestihli, ale nemohl by přijít vyzkoušet trénink někdy příští týden? Děkuji. Petra K.
  • Michal Rybák : Od pondělí 5.září se naplno rozjíždí tréninky všech skupin, od přípravek až po nejstarší mládež a dospělé. Zpočátku ve stejném rozsahu jako před prázdninami. S případnými úpravami a změnami budou své atlety seznamovat trenéři ve svých skupinách. A naplno jedou i závodní aktivity - každý víkend v září nabídne, v sobotu i v neděli, nějaké starty, sledujte na hlavní stránce našeho webu.
  • Michal Rybák : Pavle, děkujeme za rychlou, krátkou zprávu k holkám v lize - na webu ještě výsledky nejsou - jako jediné z víkendové ligy :-( a co, jak dopadli chlapi?
  • Pavel N : Ženy Čtyř Dvorů jsou i po 23. v lize.Dnes 4.a vyhnou se baráži o II. ligu s vítězkami krajských přeborů 28. září.
  • Pavel : Za chvíli startuje na ME v El Pasu náš Pavel Brlica. Živě ho lze sledovat na tomto odkazu: «odkaz»
  • Michal Rybák : A ještě jednou středa a ODM - v 15:00 finále 1500m a v něm Filip Toul a jeho velká šance na medailové pozice.
  • Michal Rybák : Dnes na ODM se představí: v 9:45 Honza Kubák - kvalifikace dálky, v 10:00 Lucka Paťhová - rozběhy na 60m překážek, v 10:30 Lucka Blažková - finále v hodu oštěpem.
  • Dáša : Od některých táborníků mi chybí přihlášky apod. Prosím o zaslání.
  • Pavel N : Filip Toul dnes v Domažlicích vylepšil o 3 s OR na 1500 m a vede rep. tabulky o 10 s, má famozní formu.
  • Michal Rybák : V sobotu 11.6. na KPD mladšího žactva odjezd v 8:00 z parkoviště u stadionu 4DVCB
  • Michal Rybák : Na Zlaté tretře bude 31.5. startovat David Czepiec na 110m překážek juniorů - start ve 14:00!
  • Michal Rybák : V úterý 31.5. pořádáme malý zájezd na atletickou Zlatou tretru 2022, Ostrava.
  • Pavel N : Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek se běží 4.6.2022 na Zadově!!!
  • Michal Rybák : Při KPJ ml.žactva získali naši mladí 5 mistrovských titulů! Zvítězili: Blažková L. oštěp, Paťhová L. výška, Vacková M. koule a kriket, ml.žáci ve štafetě 4x60m!
  • Michal Rybák : V 1.kole II.ligy muži vybojovali 1.místo! Ženy 4DVCB skončily na 8.místě.
  • Pavel N : v sobotu má krajský přebor jednotlivců mladší žactvo ve Čtyřech Dvorech (13.30).
  • Pavel N : Dnes na PR Klára Potůčková zavodila poprvé od zlomeniny v únoru, jen tak dál!!!
  • Pavel N : Krajský přebor ve vícebojích bude o víkendu v Nové Včelnici (sobota 13, neděle 10).
  • Pavel N : Do krajského města se z Aktisu Praha vrací tyčkař Petr Urban (33). V roce 2010 uměl v tyči 465 cm, v desetiboji roku 2009 dal ještě jako závodník Čtyř Dvorů 5884 bodů. Do této TJ teď přestoupil, mj. s výkony 383 a 11,58 v kouli
  • Pavel N : Sezona začala,nyní je na pořadu víceboj v N.Včelnici.
+ -
Termínovka
Únor 2023
P Ú S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728EC
Počet návštěvníků
  • 413079Celkem:
  • 133Za měsíc:
  • 403Za týden:
  • 46Včera:
  • 33Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení