Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Pavel Suchý, 1. místo
03.11.2018, Přespolní běh 5 km: 17:41 min
Kateřina Suchá, 1. místo
03.11.2018, Přespolní běh 100 m: 21,1 s
Eliška Jindrová, 3. místo
03.11.2018, Přespolní běh 2 km: 9:41 min
Jana Gribbinová, 3. místo
03.11.2018, Přespolní běh 3 km: 15:27 min
Matouš Kubeš, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:14 min
Lucie Blažková, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:09 min
Marek Kuna, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 6:16 min
Veronika Hejdová, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 7:31 min
Silvie Julie Fíziková, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:08 min
Jan Kubák, 1. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:11 min
Jolana Janišová, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:29 min
Adam Klíma, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:28 min
Richard Němeček, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:16 min
Lucie Paťhová, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:11 min
Lukáš Kvasnička, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 6:47 min
Vojtěch Kaštovský, 2. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:16 min
Tína Stejskalová, 2-3. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 8:26 min
Alena Větrovská, 2-3. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 8:26 min
Veronika Ludačková, 3. místo
25.10.2018, Přespolní běh 800 m: 3:36 min
Jan Brom, 3. místo
25.10.2018, Přespolní běh 1600 m: 6:50 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
roznovky_uprk010IMG_7190img_1829IMG_2938
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_



Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
200 m34,00 sženyPřebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, star15.08.2009
800 m3:21,45 minženyPřebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, star15.08.2009
břemeno 10kg9,26 mženyJarní bechyňské házení - Cena BAK Bechyně v hodu břemenem (Bechyňský atlet.klub Bechyně)27.03.2010
dálka3,19 mženyPřebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň05.08.2006
disk 1kg38,87 mženy5. kolo II. ligy mužů a žen skupina B (TJ Klatovy)16.09.2006
kladivo 4kg36,42 mženy2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)30.05.2015
koule 4kg11,73 mženyPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS)31.01.2015
oštěp 600g30,41 mženy4. Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice)26.09.2007
sedmiboj1812 b.ženyPřebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, star15.08.2009
vrhačský trojboj1412 b.ženy1.ročník večerních trojbojů (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště)22.08.2009
výška1,21 mženyPřebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň05.08.2006

Nejlepší letošní výkony v kategorii ženy (Season Bests)

DisciplínaVýkonZávodyDatum
disk 1kg33,27 m4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice)25.08.2018
kladivo 4kg33,91 mMistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice)26.05.2018
koule 4kg11,31 mPřebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS)27.01.2018

Nejlepší letošní umístění

1. místo, disk 1kg, 30,82 m, 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (20.05.2018)
1. místo, koule 4kg, 10,96 m, 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (25.08.2018)
1. místo, disk 1kg, 32,51 m, 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) (09.06.2018)
1. místo, disk 1kg, 33,27 m, 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (25.08.2018)
1. místo, kladivo 4kg, 32,37 m, 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (20.05.2018)
2. místo, koule 4kg, 10,22 m, 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) (09.06.2018)
2. místo, koule 4kg, 10,82 m, 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (30.06.2018)
2. místo, disk 1kg, 32,89 m, Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) (26.05.2018)
2. místo, kladivo 4kg, 32,64 m, 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (30.06.2018)
2. místo, koule 4kg, 11,31 m, Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) (27.01.2018)
2. místo, disk 1kg, 31,73 m, 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (30.06.2018)
2. místo, koule 4kg, 11,01 m, Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) (26.05.2018)
3. místo, kladivo 4kg, 31,69 m, 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (25.08.2018)
3. místo, koule 4kg, 10,59 m, Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) (20.01.2018)
4. místo, kladivo 4kg, 33,91 m, Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) (26.05.2018)
4. místo, kladivo 4kg, 32,45 m, 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) (09.06.2018)
4. místo, koule 4kg, 10,22 m, 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (20.05.2018)

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
20189315 bodů
20176985 bodů
20169380 bodů
201511679 bodů
201410818 bodů
201315210 bodů
201210312 bodů
201112922 bodů
201013394 bodů
200922787 bodů
20088690 bodů
20075548 bodů
200617852 bodů
20059508 bodů

Účast na závodech

V roce 2005
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (22.05.2005)
2. kolo II. ligy žen, skupina B (VSK FTVS Praha) (04.06.2005)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Královské Vinohrady Praha a VSK FTVS Praha) (04.06.2005)
2. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor) (05.06.2005)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Vodní stavby Tábor) (19.06.2005)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (07.09.2005)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (14.09.2005)
V roce 2006
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Vodní stavby Tábor ) (28.01.2006)
1. kolo II. ligy mužů a žen skupina B (SK Spartak Praha 4) (21.05.2006)
2. kolo II. ligy mužů a žen skupina B (Atletika Jihlava a TJ Slavoj P) (03.06.2006)
3. kolo II.ligy mužů a žen skupina B (Sokol České Budějovice a SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (10.06.2006)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (14.06.2006)
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) (17.06.2006)
Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (05.08.2006)
Zlín 2006 (AK Zlín) (20.08.2006)
4. kolo II. ligy mužů a žen skupina B (TJ Sušice) (02.09.2006)
2. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Vodní stavby Tábor (03.09.2006)
5. kolo II. ligy mužů a žen skupina B (TJ Klatovy) (16.09.2006)
Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (27.09.2006)
V roce 2007
Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní Stavby Tábor) (11.08.2007)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy) (25.08.2007)
5. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj Pacov) (09.09.2007)
4. Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (26.09.2007)
V roce 2008
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze (TJ VS Tábor) (24.05.2008)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy) (31.05.2008)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (14.06.2008)
3. kolo II. ligy žen, skupina B (TJ Slavoj Pacov) (29.06.2008)
Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) (04.07.2008)
Pacovské ceny 2008 (TJ Slavoj Pacov) (12.07.2008)
V roce 2009
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen open (TJ Vodní stavby Tábor ) (24.01.2009)
Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice, oddíl atletiky) (01.05.2009)
Atletický podvečer (TJ SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (13.05.2009)
Velká cena Veselí nad Lužnicí (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) (20.05.2009)
1. kolo II. ligy žen, skupina B (SK Kotlářka Praha) (24.05.2009)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AO Sokol České Budějovice) (07.06.2009)
2.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (10.06.2009)
3. kolo II. ligy žen, skupina B (TJ Slavoj Pacov) (11.07.2009)
Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (08.08.2009)
Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, star (15.08.2009)
1.ročník večerních trojbojů (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) (22.08.2009)
Zlín 2009 (AK Zlín) (23.08.2009)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4 ) (30.08.2009)
Cena města Pacova v hodu diskem (TJ Slavoj Pacov) (06.09.2009)
Prolínací soutěž o účast v I. lize žen (Sokol České Budějovice) (12.09.2009)
3.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (16.09.2009)
Sokolský mítink (Sokol České Budějovice) (28.09.2009)
V roce 2010
Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (z pověření JKAS pořádá TJ VS ) (24.01.2010)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň (AO SK Čtyři Dvory, České Budějovice) (06.02.2010)
Jarní bechyňské házení - Cena BAK Bechyně v hodu břemenem (Bechyňský atlet.klub Bechyně) (27.03.2010)
1.kolo KP družstev mužů a žen Jihočeského kraje (TJ Nová včelnice) (02.05.2010)
Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (12.05.2010)
Velká cena Veselí nad Lužnicí (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (19.05.2010)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy) (22.05.2010)
2.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (26.05.2010)
3.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) (09.06.2010)
Přebor Jižních Čech mužů a žen OPEN (Sokol České Budějovice) (12.06.2010)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (SK Čtyři Dvory ČB) (03.07.2010)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (22.08.2010)
4.Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (08.09.2010)
V roce 2011
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK 4DV České (15.01.2011)
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) (22.01.2011)
Mistrovství Západočeské oblasti SZA mladšího a staršího žactva (Karlovarský kraj) (05.02.2011)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) (21.05.2011)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (04.06.2011)
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (Sokol ČB) (11.06.2011)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (26.06.2011)
Cena Pacova v hodu diskem (TJ Slavoj BANES Pacov) (09.07.2011)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (28.08.2011)
Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (SK ZŠ Jeseniova a AC Domažlice) (18.09.2011)
V roce 2012
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze (Atletika Písek) (19.05.2012)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (27.05.2012)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) (02.06.2012)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (05.07.2012)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (26.08.2012)
Cena města Pacova a BANES mítink (TJ Slavoj BANES Pacov) (16.09.2012)
V roce 2013
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen, dorostenců a dorostenek (SK Čtyři Dvory ČB) (26.01.2013)
Veřejný vrhačský čtyřboj, 6. ročník (TJ Sušice) (28.04.2013)
Hradišťské memoriály (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) (05.05.2013)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (18.05.2013)
Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze OPEN, KPD mužů a žen (TJ Sokol České Budějovice) (25.05.2013)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) (01.06.2013)
2. kolo KPD mužů a žen (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (22.06.2013)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (29.06.2013)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Sokol České Budějovice) (07.09.2013)
Cena města Pacova a Banes mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) (15.09.2013)
V roce 2014
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Praha-Strahov, JčKAS) (25.01.2014)
Prvomájové házení (Atletika Tábor) (01.05.2014)
1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) (17.05.2014)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Škoda Plzeň) (07.06.2014)
3. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj Stará Boleslav) (21.06.2014)
43. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) (05.07.2014)
4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) (23.08.2014)
V roce 2015
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak Třebíč) (17.01.2015)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PKAS) (31.01.2015)
Memoriály a rámcové závody (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) (02.05.2015)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) (16.05.2015)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (30.05.2015)
Mistrovství Jihočeského, Karlovarského a Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) (06.06.2015)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (13.06.2015)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (22.08.2015)
3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (13.09.2015)
V roce 2016
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava ) (16.01.2016)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) (30.01.2016)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (14.05.2016)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) (28.05.2016)
Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK Škoda Plzeň) (04.06.2016)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (11.06.2016)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (20.08.2016)
V roce 2017
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) (21.01.2017)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (14.05.2017)
2. kola II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) (03.06.2017)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) (01.07.2017)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) (27.08.2017)
V roce 2018
Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) (20.01.2018)
Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) (27.01.2018)
1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) (20.05.2018)
Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) (26.05.2018)
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) (09.06.2018)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (30.06.2018)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) (25.08.2018)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Úterý, 13. listopadu 2018
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 8 hodiny, 58 minut
 
  • Pavel N : Středa 14.11.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Běží se i od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00,batohy veze Baronová.
  • Pavel N : Pátek 9.11.2018 od 19:00 je též koridor SH
  • Pavel N : Pátek 9.11.2018 od 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,vede Baronová,
  • Pavel N : Středa 7.11.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Pozor platí dohoda o běhu od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00
  • Pavel N : Pondělí 5.11.2018 od 17.30jt trénink v koridoru SH.Pozor na šatny,je v souběhu s SK Čečova
  • Pavel N : Pondělí 5.11.2018 od 16:15 tělocvična ZŠ Máj II,od 17.30jt trénink v koridoru SH.
  • Pavel N : Dnes 2.11.2018 od 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,možno přijít i později zvoťe!
  • Pavel N : Den otevřených dveří na sportovním gymnáziu - Gymnáziu Česká České Budějovice se koná 1. listopadu. 2018 mezi 14 - 17 hod v budově Gymnázia Česká 64.
  • Pavel N : pátek 2.11.2018 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,vede Bartyzalová,Nová k
  • Pavel N : Zítra ve středu 31.10.je poslední trénink venku.
  • Pavel N : Předsednictvo ČAS zhodnotilo celkové vystoupení reprezentace na MS v běhu do vrchu jako solidní. Předsednictvo ČAS zhodnotilo na základě individuálního umístění jako výborné 5. místo Kristýny Dvořákové a jako velmi dobré 13. místo Barbory Havlíčkové.
  • eLBa : V pátek 12.10. od 16:00 hod. pořádám trénink. Dle vašeho požadavku. Budu se těšit a děkuji za potvrzení vaši účasti. S pozdravem + LenkaB.
  • Pavel N : Paráda i na kolečkových lyžích, Bára vyhrála v sobotu i v neděli v juniorkách, navíc byla 2. a 3. i v ženách, no to je forma, že.
  • Pavel N : František Linduška 6. na Běchovicích. Parádní výkon. Jan Kreisinger 10.
  • Michal Rybák : Gratulace Davidovi! Super výsledek i umístění - už zbývá na začátku pouze napsat “6”...
  • Pavel N : Naprostá senzace David 7. na MČR výkonem 590 v dálce.
  • Pavel N : V záložce výsledky; chybí 4.kolo II.ligy 25.8.2018,prosím o doplnění.
  • Pavel N : Odjezd na baráž minibus v 6.50 z ul.Talicha u stadionu 4dv
  • Tomáš Havelka : Ahoj Láďo, na atletický e-mail jsem ti napsal něco ohledně těch fotek z oddílových závodů, prosím o přečtení. Děkuji.Tomáš.
  • Pavel N : Barča 13.,ale konkurence byla oproti předešlým létům těžší, speciální příprava minimální Za mě spokojenost, a i Barča je spokojená, předběhla naše 2 juniory a po Dvořákové ( ta udělala super výsledek ) zaběhla 2. nejlepší výsledek výpravy
  • Pavel N : Andorrská Canilla bude v neděli hostitelem mistrovství světa v běhu do vrchu, kam odcestovalo šestnáct českých reprezentantů. V kategorii juniorek nás bude reprezentovat kvartet i naše Barbora Havlíčková.Držím e palce.
  • Láďa Kučera : Přijďte, trénujeme od 16:15
  • Host_829 : dobry den muzu se prijit dnes podivat se synem r.2007
  • Pavel N : Přípravka už začala v úterý a dnes ve čtvrtek je rovněž trénink.
  • Host_203 : Dobrý den, kdy začíná s tréninkem přípravka?
  • Pavel N : juniorů a juniorek vč dorostů,stále je šance na MČr
  • Pavel N : Připomínám sobotní (8.9.)KP družstev
  • Pavel N : Po dohodě bude trénink i zítra ve čtvrtek od 16.30 do 18.00,vede eLBA
  • Miroslav Maček : Dobrý den, četl jsem, že se koná dnes první trénink, ten už bohužel nestihneme . Bude možnost se přijít podívat i jindy? Děkuji
  • Pavel N : Baráž o II. ligu bude 22. září ve Stříbře. Muži budou bojovat o udržení v lize, budou závodit i ze soupisky "B".
  • Pavel N : Zahajujeme pravidelné tréninky pondělí, středa od 16.15 do 18.15 na stadionu 4dv.
  • Pavel N : Bára má formu,včera vyhrála běh na 5km a dnes Závod Centrálního Krušnohoří na kolečkových lyžích ovládli svými suverénními výkony Michal Novák a Barbora Havlíčková! Gratulujeme!
  • Host_203 : Konají se dnešní závody i přes nepřízeň počasí?
  • Láďa Kučera : Jo, díky, ale kdo?
  • Host_4446 : Potvrzuji účast na nedělních závodech 60m, 600m,štafeta
+ -
Termínovka
Listopad 2018
P Ú S Č P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930EC
Nejbližší akce
  • Nejsou žádné události.
Počet návštěvníků
  • 301953Celkem:
  • 840Za měsíc:
  • 517Za týden:
  • 76Včera:
  • 50Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení