Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Tereza Čečková, 1. místo
02.11.2019, Přespolní běh 600 m: 1:56 min
Tomáš Havelka, 2. místo
02.11.2019, Přespolní běh 2 km: 6:27 min
Alena Michnová, 2. místo
02.11.2019, Přespolní běh 300 m: 1:04,9 min
Eliška Jindrová, 3. místo
02.11.2019, Přespolní běh 3 km: 13:47 min
Daniel Gribbin, 3. místo
02.11.2019, Přespolní běh 3 km: 10:34 min
Silvie Julie Fíziková, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 7:21,7 min
Jakub Outlý, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 6:45,2 min
Tomáš Hálek, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:11,4 min
Lucie Blažková, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:32,6 min
Boris Brcko, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:05,4 min
Anna Kaštovská, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:31,9 min
Ondřej Brunclík, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:56,5 min
Aneta Kopečná, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:33,8 min
Vojtěch Kaštovský, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:18,2 min
Veronika Blažková, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:32,4 min
Veronika Hejdová, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 8:26,3 min
Jan Všetečka, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 7:27,2 min
Karolína Kaiserová, 3. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:36,2 min
Šimon Hřebecký, 3. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:23,7 min
Tomáš Nový, 3. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 7:30,8 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_7413img_2228Táborák plápoláIMG_0105.JPG
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_



Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
1500 m9:22,4 minpřípravka14. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory České Budějovice)08.12.2015
300 m78,19 spřípravka6. ročník Velké ceny SK Čéčova12.11.2016
400 mr102,8 spřípravkaAtletické závody k 750. výročí města Č. Budějovice (SK Čéčova)22.09.2015
50 m8,7 smladší žákyněOddílové závody (SK Čtyři Dvory)22.06.2017
60 m10,23 sstarší žákyněVelikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)16.03.2019
600 m2:44,98 minpřípravkaPřebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí)25.09.2016
čtyřboj440 b.přípravkaPřebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí)25.09.2016
dálka3,41 mmladší žákyně3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.)16.09.2018
disk 0,75kg18,48 mstarší žákyněKrajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor)11.05.2019
disk 1kg16,58 mstarší žákyně3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)22.06.2019
kladivo 3kg22,30 mstarší žákyněMistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.)25.05.2019
koule 2kg9,97 mmladší žákyněMorenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno)21.04.2018
koule 3kg9,03 mstarší žákyněPřebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)26.01.2019
míček35,38 mmladší žákyně2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.)10.06.2018
oštěp 400g22,41 mmladší žákyně3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.)16.09.2018
oštěp 500g22,89 mstarší žákyně2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)15.06.2019
oštěp 600g18,91 mstarší žákyně4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)24.08.2019
pětiboj289 b.přípravkaRegionální přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)25.09.2014
plný míč10,45 mmladší žákyněOddílové závody (SK Čtyři Dvory)22.06.2017
Přespolní běh 1080 m5:18,3 minmladší žákyně30. ročník Běhu jarní přírodou05.04.2018
Přespolní běh 1110 m5:53,6 minmladší žákyně16. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory)07.12.2017
Přespolní běh 1300 m8:42 minpřípravka27. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice)22.10.2015
Přespolní běh 800 m6:27 minpřípravka15. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)08.12.2016
Přespolní běh 970 m6:26,7 minmladší žákyně29. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory České Budějovice)21.03.2017
Přespolní běh 975 m5:26,9 minpřípravkaXI. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno)24.04.2016
výška,80 mpřípravkaAtletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice)18.09.2014

Nejlepší letošní výkony v kategorii starší žákyně (Season Bests)

DisciplínaVýkonZávodyDatum
60 m10,23 sVelikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.)16.03.2019
disk 0,75kg18,48 mKrajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor)11.05.2019
disk 1kg16,58 m3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim)22.06.2019
kladivo 3kg22,30 mMistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.)25.05.2019
koule 3kg9,03 mPřebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)26.01.2019
oštěp 500g22,89 m2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)15.06.2019
oštěp 600g18,91 m4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.)24.08.2019

Nejlepší letošní umístění

1. místo, koule 3kg, 8,30 m, Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (13.10.2019)
2. místo, oštěp 500g, 20,34 m, Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (13.10.2019)
4. místo, koule 3kg, 8,52 m, MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) (27.04.2019)
5. místo, oštěp 500g, 22,89 m, 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (15.06.2019)
5. místo, kladivo 3kg, 22,30 m, Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) (25.05.2019)

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
20198837 bodů
20187783 bodů
20174247 bodů
20165702 bodů
20153017 bodů
2014344 bodů

Účast na závodech

V roce 2014
Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (18.09.2014)
Regionální přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (25.09.2014)
V roce 2015
Přebor Jihočeského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (TJ Nová Včelnice) (21.02.2015)
Zahajovací závody (AC Moravská Slavia Brno) (25.04.2015)
X. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno) (26.04.2015)
2. ročník Putovního poháru v pětibojích rodičů a dětí (01.05.2015)
2. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) (23.05.2015)
Přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) (31.05.2015)
KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) (06.09.2015)
Atletické závody k 750. výročí města Č. Budějovice (SK Čéčova) (22.09.2015)
Krajský přebor ve vícebojích mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (27.09.2015)
Závody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.10.2015)
27. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (22.10.2015)
Čertovská hala předsedy JČ KAS (TJ Nová Včelnice) (28.11.2015)
14. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (08.12.2015)
V roce 2016
Přebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice) (16.01.2016)
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (23.01.2016)
28. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory české Budějovice) (29.03.2016)
Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) (23.04.2016)
XI. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno) (24.04.2016)
3. ročník Putovního poháru SK Čtyři Dvory České Budějovice - pětiboj dětí s rodiči (01.05.2016)
2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z.s.) (21.05.2016)
Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.06.2016)
Oddílové závody SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (23.06.2016)
III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) (04.09.2016)
Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (25.09.2016)
Závody o pohár předsedy Jihočeského KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (09.10.2016)
28. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (25.10.2016)
6. ročník Velké ceny SK Čéčova (12.11.2016)
15. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (08.12.2016)
V roce 2017
29. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (21.03.2017)
1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) (14.05.2017)
Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, z.s.) (21.05.2017)
2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z. s.) (04.06.2017)
Oddílové závody (SK Čtyři Dvory) (22.06.2017)
3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (17.09.2017)
16. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory) (07.12.2017)
V roce 2018
30. ročník Běhu jarní přírodou (05.04.2018)
Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) (21.04.2018)
Atletický podvečer - oddílové závody mladšího žactva (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (17.05.2018)
KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (20.05.2018)
2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) (03.06.2018)
2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) (10.06.2018)
Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.06.2018)
3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (02.09.2018)
Oddílové závody SK Čtyři Dvory (13.09.2018)
3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) (16.09.2018)
Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) (09.12.2018)
V roce 2019
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (26.01.2019)
Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) (16.03.2019)
MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) (27.04.2019)
1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor) (01.05.2019)
Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) (11.05.2019)
Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) (25.05.2019)
2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (15.06.2019)
3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) (22.06.2019)
4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) (24.08.2019)
3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) (08.09.2019)
Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (13.10.2019)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Úterý, 19. listopadu 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 2 dny, 5 hodiny
 
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
  • eLBa : Trénink v pondělí 18.11.v koridoru Sportovní haly sraz 18:15,schody 18:30.
  • eLBa : V pondělí 18.11. trénink sraz 15:55hod.koridor ZŠ ON, trénink 16-18hod.
  • Pavel N : A pokud někdo viděl ukázku jako já, tak smekám, kam se hrabe Kunratická, voda a bahno.
  • Pavel N : Ano Barbora Havlíčková je druhá na MS.
  • Host_4193 : Barča 2
  • Pavel N : Běží 6,63km a to 2,2 do kopce a pak 4,4 dolu,držíme palce!
  • Pavel N : Bára odstartovala z první lajny,bohužel tam prší.
  • eLBa : Zítra v pátek 15.11.trénink v čase 16:00-18:00hod.v tělocvičně ZŠ ON.
  • eLBa : Trénink ve středu 13.12. Sportovní hala na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz,17:30 a pak koridor.
  • eLBa : Trénink v pondělí 11.11.ve Sportovní hale na Dlouhé louce od 18:15 sraz, 18:30schody.
  • eLBa : Dnes 6.11.trénink ve Sportovní hale na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz, 17:30 odchod na schody a pak koridor. Díky a těším se na společný trénink.
  • Pavel N : Evropský olympijský festival mládeže v roce 2025 uspořádá Brno, rozhodlo o tom EOV.Šance pro ročníky 2008 a 2009
  • Pavel N : Trenink,resp. noční OB zítra nebude,nestíhám.
  • Pavel N : Tréninky ve Sportovní hale začínají v pondělí 4.11.2019 od 18.30 do 20.00 hod
  • Pavel N : V sobotu 9. listopadu proběhne galavečer při příležitosti vyhlášení ankety „Atlet Roku 2019“. Na parádním 16. místě je naše Barbora Havlíčková, dosáhla na 100bodů.
  • eLBa : Zítra 30.10.bude trénink od 16:00hod.na stadionu. + L.
  • eLBa : Trénink 25.10., na hřišti budu od 15:00 hodin.
  • Pavel : V Mistrovství Jihočeského kraje v běhu na 10 km obsadil výborné druhé místo A. Kuna časem 36:45.20 min.
  • eLBa : V pátek 4.10. od 16:00hod.bude možnost potrénovat s mojí maličkostí.Pokud bude pršet,trénink nebude.Prosím,po tvrďte mi vaši účast.Děkuji. +L.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková v běhu na 10km první,paráda.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková ve sprintu bronzová,tzn, že má opět formu.
  • Pavel N : Dnes začíná M-ČR KL Liberec Vesec/Ještěd, Bára právě odstartovala.
  • Pavel N : zítra 26.9.2019 budu od 8.00 na Středoškolském poháru na Sokol ČB Závodí i Herdová, Jindrová , Teringlová , Votíková, Gribbin, Sak a Zrna
  • Pavel : D. Pikl obsadil výborné 15. místo na MČR v běhu na 3 km ve skvělém čase 10:22!!
  • Pavel N : Vacek o pouhou setinu nepostoupil na 60m,škoda,!
  • Pavel N : Statečný boj na M Čech družstev našich žáků a parádních 62 bodů!
  • Láďa Kučera : Pro žáky, kteří jedou na MČR do Karlových Varů v sobotu 14.9.: odjezd je v 5:30 v Máje (MHD č.1), předpokládaný příjezd okolo 20 hod.
  • eLBa : Připomínám, že sraz v neděli na Sokole je v 9:00 hodin.Hlavně pro žactvo!!!Děkuji.
  • Pavel N : V trenérské buňce jsou bundy pro rozhodčí.Kdo bude R na SOKCB?
  • Pavel : Dneska skvělý výkon předvedl D. Gribbin.Běžel 800m za 2:09.39. Výborný výkon také zaznamenal J. Stejskal v oštěpu!
  • Pavel N : V sobotu 31. 8. 2019 jedeme do Písku , jedeme busem 20 míst, odjezd je v 8:40 z ulice Talicha u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Liga Beroun. sobota 24.8. 2019 v 7:15h, ulice V.Talicha, parkoviště u stadionu
  • Pavel N : Příští víkend budou pokračovat ligové soutěže. Muži VS a ženy Sokola a Čtyř Dvorů absolvují II. ligu B 24. srpna v Berouně, muži Sokola a ženy VS I. ligu A 25. srpna na Děkance. Zdroj: «odkaz»
  • Žížala : Dorazím zítra někdy v poledne, papa
+ -
Termínovka
Listopad 2019
P Ú S Č P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Počet návštěvníků
  • 339872Celkem:
  • 11011Za měsíc:
  • 7964Za týden:
  • 126Včera:
  • 11Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení