Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Lucie Blažková, 3. místo
22.02.2020, 60 m: 9,19 s
Lucie Blažková, 1. místo
22.02.2020, dálka: 4,04 m
Jan Kubák, 3. místo
22.02.2020, 60 m: 9,39 s
Jan Kubák, 3. místo
22.02.2020, dálka: 3,82 m
Lukáš Vacek, 1. místo
07.02.2020, 60 m: 7,54 s
David Czepiec, 1. místo
07.02.2020, 60 m př.: 9,23 s
Tomáš Buchal, 2. místo
07.02.2020, 60 m: 7,58 s
David Czepiec, 3. místo
07.02.2020, 60 m: 7,61 s
Barbora Brcková, 1. místo
07.02.2020, 60 m př.: 10,47 s
Lukáš Vacek, 2. místo
07.02.2020, 60 m př.: 9,59 s
Lucie Blažková, 1. místo
07.02.2020, 60 m: 8,80 s
Tína Stejskalová, 1. místo
07.02.2020, 60 m: 8,90 s
Marek Kuna, 3. místo
07.02.2020, 60 m př.: 9,83 s
Tomáš Buchal, 1. místo
07.02.2020, výška: 1,64 m
David Czepiec, 1. místo
07.02.2020, dálka: 5,57 m
Marek Kuna, 2. místo
07.02.2020, výška: 1,62 m
Tomáš Buchal, 2. místo
07.02.2020, dálka: 5,46 m
Zdeňka Herdová, 2. místo
07.02.2020, 60 m: 9,43 s
Jakub Pfeferle, 3. místo
07.02.2020, výška: 1,59 m
Lukáš Vacek, 3. místo
07.02.2020, dálka: 5,34 m
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_6062Středa 22. 8. - Den 5. Toto psal Plachťák.IMG_8410IMG_8751
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_



Osobní rekordy (Personal Bests)

DisciplínaVýkonKategorieZávodyDatum
100 m př.21,45 smladší žáciMistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz)14.09.2019
1000 m3:34,57 minpřípravka2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z. s.)04.06.2017
150 m24,29 spřípravkaPřebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS)28.01.2017
1500 m5:18,02 minpřípravka3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice)17.09.2017
1500 m př.5:28,21 minmladší žáci3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice)08.09.2019
300 m52,08 spřípravkaVelikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.)18.03.2017
3000 m10:26,97 minstarší žáciMistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS)19.01.2020
50 m8,45 spřípravkaPřebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.)18.02.2017
50 m př.10,12 spřípravkaPřebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.)18.02.2017
60 m9,69 smladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor)17.02.2018
60 m př.12,35 smladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor)17.02.2018
600 m1:46,3 minmladší žáciKontrolní závody na 600 m (SK Čtyři Dvory)13.07.2019
800 m2:25,63 minmladší žáciO pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha)03.06.2019
čtyřboj1036 b.přípravkaVelikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.)12.03.2016
dálka3,71 mmladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor)17.02.2018
disk 0,75kg11,60 mmladší žáciOddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)14.06.2018
koule 2kg4,78 mpřípravkaMorenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno)23.04.2016
koule 3kg5,88 mmladší žáciOddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)14.06.2018
míček32,69 mpřípravka1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.)14.05.2017
oštěp 500g17,29 mmladší žáciOddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice)14.06.2018
pětiboj830 b.přípravkaPohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice)08.10.2017
pětiboj (hala)1158 b.mladší žáciPřebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor)17.02.2018
plný míč7,64 mpřípravkaOddílové závody (SK Čtyři Dvory)22.06.2017
skok z místa1,64 mpřípravkaDAL - Běžecko - skokanské odpoledne (TJ Sokol České Budějovice)16.05.2016
trojboj337 b.přípravkaAtletický podvečer - čtyřboj mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice)12.06.2014
výška1,24 mmladší žáciKPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.)26.05.2019

Nejlepší letošní výkony v kategorii starší žáci (Season Bests)

DisciplínaVýkonZávodyDatum
3000 m10:26,97 minMistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS)19.01.2020
Přespolní běh 1 000 m3:13 min6. ročník Tříkrálového běhu (Sportovní klub Zliv)05.01.2020

Nejlepší letošní umístění

2. místo, Přespolní běh 1 000 m, 3:13 min, 6. ročník Tříkrálového běhu (Sportovní klub Zliv) (05.01.2020)

Bodování výkonů podle atletických tabulek

RokSoučet bodů
2020357 bodů
20193103 bodů
20184321 bodů
20178600 bodů
20165396 bodů
20154040 bodů
20142178 bodů

Účast na závodech

V roce 2014
26. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory) (10.04.2014)
1. kolo DAL - Běh jarní přírodou (Sokol ČB) (30.04.2014)
1. kolo KPD přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.05.2014)
2. kolo KPD přípravek (TJ Vodní stavby Tábor) (08.06.2014)
3. kolo DAL - Skokanské odpoledne (Sokol České Budějovice) (11.06.2014)
Atletický podvečer - čtyřboj mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.06.2014)
3. kolo KPD přípravek (Veselí nad Lužnicí, T. J. Sokol České Budějovice) (14.09.2014)
Dětská atletická liga - Vrhačské odpoledne (Sokol České Budějovice) (17.09.2014)
Atletický podvečer (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (18.09.2014)
Závody o Pohár předsedy JČ KAS (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.10.2014)
26. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (30.10.2014)
Běh kolem Sokolského ostrova (TJ Sokol České Budějovice) (01.11.2014)
13. ročník Čertovského běhu (04.12.2014)
V roce 2015
Přebor Jihočeského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (TJ Nová Včelnice) (21.02.2015)
Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) (21.03.2015)
27. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory) (26.03.2015)
17. ročník Malé Hluboké (TJ Koh-i-noor České Budějovice) (19.04.2015)
2. ročník Putovního poháru v pětibojích rodičů a dětí (01.05.2015)
1. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Vodní stavby Tábor) (10.05.2015)
2. závod DAL - Sprint a skok daleký (Sokol Č. Budějovice) (13.05.2015)
2. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) (23.05.2015)
KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) (06.09.2015)
Krajský přebor ve vícebojích mladších žáků, mladších žákyň a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (27.09.2015)
Závody o pohár předsedy Jč KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.10.2015)
14. ročník Čertovského běhu (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (08.12.2015)
V roce 2016
Přebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice) (16.01.2016)
Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) (12.03.2016)
28. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory české Budějovice) (29.03.2016)
18. ročník Malé Hluboké (17.04.2016)
Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) (23.04.2016)
XI. ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno) (24.04.2016)
3. ročník Putovního poháru SK Čtyři Dvory České Budějovice - pětiboj dětí s rodiči (01.05.2016)
KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) (08.05.2016)
1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (15.05.2016)
DAL - Běžecko - skokanské odpoledne (TJ Sokol České Budějovice) (16.05.2016)
2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek) (22.05.2016)
Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) (29.05.2016)
DAL - vrhačsko-běžecké dopoledne (TJ Sokol ČB) (13.06.2016)
KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (11.09.2016)
Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (25.09.2016)
49. ročník Běhu kolem Hejtmanu (08.10.2016)
Závody o pohár předsedy Jihočeského KAS pro mladší žactvo a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (09.10.2016)
28. ročník Běhu energetiků (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (25.10.2016)
V roce 2017
Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) (28.01.2017)
Přebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) (18.02.2017)
Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) (18.03.2017)
29. ročník Běhu jarní přírodou (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (21.03.2017)
1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovic) (07.05.2017)
1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) (14.05.2017)
Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, z.s.) (21.05.2017)
KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) (27.05.2017)
2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z. s.) (04.06.2017)
Oddílové závody (SK Čtyři Dvory) (22.06.2017)
European Kids Athletics Games (do 15 let), Brno (11.09.2017)
3. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) (17.09.2017)
Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) (23.09.2017)
1. ročník dětského Temelínského běhu (07.10.2017)
Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (08.10.2017)
V roce 2018
Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) (10.02.2018)
Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ VS Tábor) (17.02.2018)
Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) (17.03.2018)
Přebor Jihočeského kraje v přespolním běhu (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (14.04.2018)
Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) (21.04.2018)
1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (13.05.2018)
Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) (14.06.2018)
V roce 2019
Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) (11.05.2019)
KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) (26.05.2019)
O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) (03.06.2019)
Rudolfovská 5-ka (Resolution team) (15.06.2019)
Kontrolní závody na 600 m (SK Čtyři Dvory) (13.07.2019)
54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) (17.08.2019)
3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) (08.09.2019)
Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) (14.09.2019)
2. ročník Temelínského běhu (SK Čtyři Dvory České Budějovice) (12.10.2019)
26. ročník Silvestrovského běhu (SK Čtyři Dvory) (31.12.2019)
V roce 2020
6. ročník Tříkrálového běhu (Sportovní klub Zliv) (05.01.2020)
Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (Plzeňský KAS) (19.01.2020)

Nelze přidávat komentáře.

Dnes je
Úterý, 25. února 2020
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 2 dny, 16 hodiny
 
  • Petr : Nakonec pěkné výkony, osobáky a konečné 4.místo Lucky Blažků v jednotlivcích a 3.místo starší přípravky v družstvech
  • Petr : Ahoj, přihlašuji Terku Čečkovou a Lukáše Blechu. Pokud bude 4-členné družstvo, tak Lucka, Honza, Terka a Lukáš
  • Pavel N : Středa 19.2.je trénink jen v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak už v SH Stromovka není,volejbal s TV.
  • Pavel N : V pondělí 17.2. trénink v atl.hale ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede Michal
  • Pavel N : Česká výprava v Itálii ale i tentokrát slaví zlato, o které se mezi juniorkami na klasické pětce postarala Barbora Havlíčková.
  • Pavel N : Pěkné a zasloužené prázdniny a na pravidelný trénink zase 17.února!
  • Pavel : Skvěle běžel 800m (2:06.46 - OR) na přeborech Prahy D. Gribbin a řekl si o nominaci na MČR!!
  • Pavel N : Titul mistrů republiky si v posledním závodě distanci klasickou technikou odváží i Barbora Havlíčková,
  • Pavel N : MČR v juniorech zazářili Tomáš Lukeš s Barborou Havlíčkovou.
  • eLBa : Dnes po tréninku se našel mobilní telefon. Bližší info u mě.
  • Pavel N : Trénink v pátek 31.1.bude,ale jen 17-19 atl.hala ZŠ ON
  • Pavel N : Připomínám bus do Prahy v 6.00 z Horákové
  • Pavel N : Trénink v pátek 24.1.od 16.00 tělocvična ZŠ ON a pak 17-19 atl.hala ZŠ ON,vede eLBa
  • Pavel N : Zimní ODM,paradní slunečná,v TV přenosu i Eva,Vendy,Marie( 20),jen Vojtu jsem nezahlédl.
  • Pavel N : Středa 22.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Frbu6@seznam.cz : Atlet roku v kategorii připravka a ml.žáci i celkové nodování i hodnocení velmi dobrá fraška!!!
  • Pavel N : V pondělí 20.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede Michal
  • Pavel : Výborné výkony zaznamenali v Praze T. Brcko, 3000 m - 10 :26, D. Pikl, 3000m - 10:26, V. Piklová, 3000 m - 11 :09, T. Buchal, 60 m - 7.61 a L. Baronová, koule- 10.46 m
  • Pavel N : Dnes bylo vyhlášení atleta JčKAS a v ml. žactvu zvítězil Marek Kuna, gratulujeme
  • Láďa Kučera : Pokud by někdo z žactva potřeboval půjčit tretry na sobotní závody, ať se ozve Dáše (tel. 604 237 989) do pátku nejpozději do 13:00 a ona je doveze do Prahy
  • Pavel : v pátek 16.1. si starší přípravka může zasportovat v atl. koridoru ŽŠ ON od 17 hod.
  • Pavel N : David Czepiec v Ostravě,60mpř 9.24,koule 9,48
  • Pavel N : V pondělí 13.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru vede eLBa.
  • Pavel N : Středa 8.1. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 6.1. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.V 18.15 Sportovka pak na schody a od 19:00 do koridoru.
  • Žížala : Kia ora, pokud budu vše stíhat, stavím se moc ráda ve středu na tréninku, papa. Žíža
  • Pavel N : Přejeme všem krásné a poklidné Vánoce! A na Tři krále atletíme dále!
  • eLBa : " Hromadu dárků co srdce pohladí. Rodinu,přátele co nikdy nezradí. K bohatství krůček ke štěstí krok, nádherné Vánoce a celý nový rok 2020." Vám všem z celého srdce přeje + Lenka Baronová
  • Pavel N : Trénink v pátek 20.12.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.atl.hal a ZŠ ON
  • Pavel N : Středa 18.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Pak je i od 18.00 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 16.12. trénink v atl.hale ZŠ ON, 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : V pondělí 9.12. trénink v atl.tunelu ZŠ ON, a je 16-18hod.Následn ě od 18.30 v SH Stromovka.
  • Pavel N : Kdo postrádá šedé boty Kalenji?Včera v ON.
  • Pavel N : Trénink v pátek 6.12.od 17 do 19hod.atl.hala ZŠ O. Nedbala
  • Pavel N : Trénink v pátek 29.11.od 16hod.tělocvična ZŠ ON a pak od 17-19hod.koridor ZŠ ON.
+ -
Termínovka
Únor 2020
P Ú S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Počet návštěvníků
  • 353339Celkem:
  • 2016Za měsíc:
  • 683Za týden:
  • 98Včera:
  • 27Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení