- SK Čtyři Dvory České Budějovice - http://a4dvory.cz -

Závody o Pohár předsedy JČKAS

Posted By Láďa Kučera On Čtvrtek, 3. 10. 2019 @ 12:05 In Zprávičky | 10 Comments

V neděli 13.10. 2019 pořádáme na našem stadionu závody o Pohár předsedy KAS.
Začátek je v 9:00 a předpokládaný konec závodů okolo 13 hod.
Propozice je na webu ČAS.

Disciplíny:
Atletická minipřípravka(roč. 2010 a mladší)-hoši,dívky: 50 m, 600 m, dálka, kriket, plný míč 1kg
Atletická přípravka(2008-2009)-hoši,dívky: 50 m, 600 m, dálka, kriket, plný míč 1kg
Ml. žáci: pětiboj (60 m, 60 m př., dálka, kriket a 800 m)
Ml. žákyně: pětiboj (60 m, 60 m př., dálka, kriket a 800 m)
Žáci: výška, koule 4kg, oštěp 600g, 1000 m
Žákyně: výška, koule 3kg, oštěp 500g, 1000 m
Žactvo, dorost, junioři, dospělí – vložený závod 1000 m

Přihlašujte se prostřednictvím webu nebo nám trenérům na trénincích.


Přihlášeni na webu ČAS jsou:

Minipřípravka kluci:

Blažek Michal 50 m EleHm 10.00
Blažek Michal dálka EleHm 3.08
Blažek Michal kriket EleHm 13.72
Blažek Michal plný míč 1kg EleHm 04.55
Kratochvíl Tobiáš 50 m EleHm 09.36
Kratochvíl Tobiáš dálka EleHm 3.08
Kratochvíl Tobiáš kriket EleHm 15.28
Suchý Štěpán 50 m EleHm 09.10
Suchý Štěpán dálka EleHm 2.78
Suchý Štěpán kriket EleHm
Suchý Štěpán plný míč 1kg EleHm 05.50
Šíla Jakub 600 m EleHm
Šíla Jakub dálka EleHm
Šíla Jakub kriket EleHm
Šíla Marek dálka EleHm
Šíla Marek kriket EleHm
Šíla Marek plný míč 1kg EleHm
Vavřín Jan 50 m EleHm
Vavřín Jan kriket EleHm 20.41
Vavřín Vladimír 50 m EleHm
Vavřín Vladimír dálka EleHm
Voleman Jan 50 m EleHm 09.08
Voleman Jan dálka EleHm 3.04

Minipřípravka holky:

Anderlová Žaneta 50 m EleZm 09.34
Anderlová Žaneta dálka EleZm 2.90
Anderlová Žaneta kriket EleZm 13.50
Anderlová Žaneta plný míč 1kg EleZm 05.27
Blažková Veronika 50 m EleZm
Blažková Veronika 600 m EleZm 2:28.49
Blažková Veronika dálka EleZm 2.98
Čečková Tereza 50 m EleZm
Čečková Tereza 600 m EleZm 2:04.88
Čečková Tereza dálka EleZm 3.59
Čečková Tereza kriket EleZm 19.11
Kaštovská Anna 50 m EleZm
Kaštovská Anna dálka EleZm
Kaštovská Anna kriket EleZm 18.66
Kosová Martina 50 m EleZm 09.00
Kosová Martina dálka EleZm 3.10
Kosová Martina kriket EleZm 09.58
Kosová Martina plný míč 1kg EleZm 06.86
Ludačková Veronika 50 m EleZm
Ludačková Veronika 600 m EleZm
Ludačková Veronika dálka EleZm
Ludačková Veronika kriket EleZm
Ludačková Veronika plný míč 1kg EleZm
Michnová Alena 50 m EleZm 09.70
Michnová Alena dálka EleZm 2.92
Michnová Alena kriket EleZm 11.82
Michnová Alena plný míč 1kg EleZm 03.58
Michnová Jana 50 m EleZm 09.65
Michnová Jana dálka EleZm 2.80
Michnová Jana kriket EleZm 11.11
Michnová Jana plný míč 1kg EleZm 03.62

Přípravka kluci:

Hálek Tomáš 50 m EleH
Hálek Tomáš kriket EleH 34.18
Hálek Tomáš plný míč 1kg EleH
Kaštovský Vojtěch 50 m EleH
Kaštovský Vojtěch dálka EleH 2.84
Kaštovský Vojtěch kriket EleH 22.89
Pinc Karel 50 m EleH
Pinc Karel kriket EleH 31.86
Pinc Karel plný míč 1kg EleH 09.16
Šíma Martin 50 m EleH
Šíma Martin dálka EleH
Šíma Martin plný míč 1kg EleH 06.41

Přípravka holky:

Blažková Lucie 50 m EleZ
Blažková Lucie 600 m EleZ 2:11.57
Blažková Lucie dálka EleZ 4.17
Vacková Matylda kriket EleZ 25.39
Vacková Matylda plný míč 1kg EleZ 07.08

Neregistrovaní:
1. Třeštíková Kateřina – 50 m, dálka, míček, plný míč
2. Bezemková Linda – 50 m, dálka, míček, plný míč
3. Suchá Kateřina – 50 m, dálka, kriket, plný míč
4. Čejková Aneta – 50 m, dálka, kriket, plný míč
5. Čejka Jan – 50 m, dálka, kriket, plný míč
6. Jakubík Martin - 50 m, dálka, kriket, plný míč
7. Mužíková Tereza - 50 m, dálka, kriket, plný míč
8. Čečka Marek - 50 m, dálka, kriket, plný míč
9. Ondra Brunclík – 50 m, dálka, 600 m
10. Anička Krajánková – 50 m
11. Zdeňka Krajánková – míček, medicinbal
12. Veronika Hančlová – dálka, medicinbal, 50 m
13. Tadeáš Raušer – 50 m, dálka, 600 m
14. Lukáš Blecha (2009) – dálkau, 50 m, míček
 

Mladší žáci:

Dohnal Jiří pětiboj Žcm
Kuna Marek pětiboj Žcm 1949
Kvasnička Lukáš pětiboj Žcm

Mladší žákyně:

Fíziková Silvie Julie pětiboj Žkm
Hejdová Veronika pětiboj Žkm 1582
Janišová Jolana pětiboj Žkm
Kubáková Barbora pětiboj Žkm 1881
Petscherová Nicol pětiboj Žkm
Stejskalová Tína pětiboj Žkm 1992
Tylová Veronika pětiboj Žkm 1621

Starší žáci:

Czepiec David výška Žci 1.54
Havelka Tomáš 1000 m Žci 3:05.89
Nejedlý Matěj 1000 m Žci
Pfeferle Jakub koule 4kg Žci 08.70
Pfeferle Jakub oštěp 600g Žci
Pfeferle Jakub výška Žci 1.51
Pfeferle Matěj koule 4kg Žci
Pfeferle Matěj oštěp 600g Žci
Pfeferle Matěj výška Žci
Pikl David 1000 m Žci
Pikl David oštěp 600g Žci 27.09
Stejskal Jan koule 4kg Žci 10.25
Stejskal Jan oštěp 600g Žci 43.80
Stejskal Jan výška Žci 1.53
Vacek Lukáš koule 4kg Žci
Vacek Lukáš výška Žci

Starší žákyně:

Adámková Jana koule 3kg Žky
Adámková Jana oštěp 500g Žky
Brcková Barbora koule 3kg Žky
Brcková Barbora oštěp 500g Žky 19.11
Brcková Barbora výška Žky 1.47
Herdová Zdeňka koule 3kg Žky 09.09
Herdová Zdeňka oštěp 500g Žky 19.97
Nagyová Edita koule 3kg Žky 08.91
Nagyová Edita oštěp 500g Žky 22.89

Ostatní:

Czepiec David 1000 m Dci
Gribbin Daniel 1000 m Dci 2:58.53
Piklová Veronika 1000 m Jky
Ernst Oliver 1000 m M

B. Brcková – půjde mimo soutěž 800 m
L. Vacek – možná půjde mimo soutěž 60 m a dálku


Article printed from SK Čtyři Dvory České Budějovice: http://a4dvory.cz

URL to article: http://a4dvory.cz/index.php/13019-zavody-o-pohar-predsedy-kas-jc