Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Tereza Čečková, 1. místo
02.11.2019, Přespolní běh 600 m: 1:56 min
Tomáš Havelka, 2. místo
02.11.2019, Přespolní běh 2 km: 6:27 min
Alena Michnová, 2. místo
02.11.2019, Přespolní běh 300 m: 1:04,9 min
Eliška Jindrová, 3. místo
02.11.2019, Přespolní běh 3 km: 13:47 min
Daniel Gribbin, 3. místo
02.11.2019, Přespolní běh 3 km: 10:34 min
Tomáš Hálek, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:11,4 min
Lucie Blažková, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:32,6 min
Boris Brcko, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:05,4 min
Anna Kaštovská, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:31,9 min
Ondřej Brunclík, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:56,5 min
Silvie Julie Fíziková, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 7:21,7 min
Jakub Outlý, 1. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 6:45,2 min
Aneta Kopečná, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:33,8 min
Vojtěch Kaštovský, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:18,2 min
Veronika Blažková, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:32,4 min
Veronika Hejdová, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 8:26,3 min
Jan Všetečka, 2. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 7:27,2 min
Karolína Kaiserová, 3. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:36,2 min
Šimon Hřebecký, 3. místo
22.10.2019, Přespolní běh 800 m: 3:23,7 min
Tomáš Nový, 3. místo
22.10.2019, Přespolní běh 1600 m: 7:30,8 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_7393IMG_8619IMG_3672IMG_5595
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Sobota, 17. 08. 2019
14:00

54. ročník Chodské 1500, VC na 100 m

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub/oddíl AC Domažlice, z. s.

Datum

17.8.2019

Místo

Domažlice (Městský stadion Střelnice)

Vedoucí činovníci

Technický delegát Josef Pšajdl
Ředitel závodu Petr Konop 728661354 scmplzen@centrum.cz
Hlavní rozhodčí Zdeněk Forster
Technický ředitel Václav Carda
Hlasatel Jacek Přibáň, Josef Kožnar
Časomíru zajišťuje Pavel Průša
Výsledky zpracoval Pavel Průša

Startují

ročníky 1929 – 1999
ročníky 1997 – 1999
ročníky 2000 – 2001
ročníky 2002 – 2003
ročníky 2004 – 2005
ročníky 2006 – 2007
ročníky 1929 – 1999
ročníky 1997 – 1999
ročníky 2000 – 2001
ročníky 2002 – 2003
ročníky 2004 – 2005
ročníky 2006 – 2007
ročníky 2010 – 2016
ročníky 2008 – 2009
ročníky 2010 – 2016
ročníky 2008 – 2009

Soutěže

Dorostenci 100 m, 300 m, 1500 m
Dorostenky 100 m, 300 m, 1500 m
Atletická přípravka-hoši 300 m, 600 m
Atletická minipřípravka-hoši 300 m
Atletická přípravka-dívky 300 m, 600 m
Atletická minipřípravka-dívky 300 m
Muži 100 m, 300 m, 1500 m, výška
Ženy 100 m, 300 m, 1500 m, výška, oštěp 600g
Žáci 60 m, 300 m, 1500 m, dálka
Ml. žáci 800 m
Ml. žákyně 800 m
Žákyně 60 m, 300 m, 800 m, dálka

Technická ustanovení

Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Měřicí zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:

Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v den závodu od 13:30 hodin.

Startovné

50 Kč za start

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 5.8.2019 06:00 hod. do 15.8.2019 20:00 hod.

Běžecký pohár mládeže: Přihlášky na e-mail ch1500@seznam.cz do 15.8.2019 do 20:00 hod.

Přihlášky na místě nebudou akceptovány!

Výdej startovních čísel

Výdej bude probíhat od 13:30 hod. v závodní kanceláři. Každý závodník, resp., každá závodnice, musí mít v průběhu soutěže startovní číslo/startovní čísla připevněno a to bez možnosti jeho jakékoliv úpravy.

Rozcvičování

Rozcvičování před vlastní soutěží je povoleno pouze mimo závodní plochu atletického stadionu, přičemž rozcvičovat se lze na umělé fotbalové ploše.

Šatny

Šatny jsou k dispozici v tribuně stadionu.

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Časový pořad

sobota, 17.8.2019

Čas Disciplíny
14:00 300 m EleHm 300 m EleZm
14:15 300 m EleH
14:25 300 m EleZ
14:35 600 m EleH
14:45 600 m EleZ dálka Žci dálka Žky
15:00 800 m Žcm
15:10 800 m Žkm
15:20 800 m Žky
15:30 1500 m Žci
15:40 300 m Žci 300 m Dci
15:50 300 m Dky 300 m Žky
16:30 60 m Žky Rozběh
16:45 60 m Žci Rozběh výška M oštěp 600g Ž
17:00 100 m Ž Rozběh 100 m Dky Rozběh
17:10 100 m M Rozběh 100 m Dci Rozběh
17:25 60 m Žky Finále
17:35 60 m Žci Finále
17:45 1500 m Ž 1500 m Dky výška Ž
18:00 100 m Ž Finále 100 m Dky Finále
18:10 100 m M Finále 100 m Dci Finále
18:20 1500 m M 1500 m Dci
18:40 300 m Ž Finále
18:50 300 m M Finále

Parkování

Parkování pro veřejnost a závodníky je možné nad stadionem a u plaveckého bazénu.

Napište komentář

Dnes je
Úterý, 19. listopadu 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 2 dny, 5 hodiny
 
  • Pavel N : Pozor!!! Trénink v pondělí 18.11. v koridoru Sportovní haly zrušen; volejbal s TV přenosem!!!
  • eLBa : Trénink v pondělí 18.11.v koridoru Sportovní haly sraz 18:15,schody 18:30.
  • eLBa : V pondělí 18.11. trénink sraz 15:55hod.koridor ZŠ ON, trénink 16-18hod.
  • Pavel N : A pokud někdo viděl ukázku jako já, tak smekám, kam se hrabe Kunratická, voda a bahno.
  • Pavel N : Ano Barbora Havlíčková je druhá na MS.
  • Host_4193 : Barča 2
  • Pavel N : Běží 6,63km a to 2,2 do kopce a pak 4,4 dolu,držíme palce!
  • Pavel N : Bára odstartovala z první lajny,bohužel tam prší.
  • eLBa : Zítra v pátek 15.11.trénink v čase 16:00-18:00hod.v tělocvičně ZŠ ON.
  • eLBa : Trénink ve středu 13.12. Sportovní hala na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz,17:30 a pak koridor.
  • eLBa : Trénink v pondělí 11.11.ve Sportovní hale na Dlouhé louce od 18:15 sraz, 18:30schody.
  • eLBa : Dnes 6.11.trénink ve Sportovní hale na Dlouhé louce. Od 17:15 sraz, 17:30 odchod na schody a pak koridor. Díky a těším se na společný trénink.
  • Pavel N : Evropský olympijský festival mládeže v roce 2025 uspořádá Brno, rozhodlo o tom EOV.Šance pro ročníky 2008 a 2009
  • Pavel N : Trenink,resp. noční OB zítra nebude,nestíhám.
  • Pavel N : Tréninky ve Sportovní hale začínají v pondělí 4.11.2019 od 18.30 do 20.00 hod
  • Pavel N : V sobotu 9. listopadu proběhne galavečer při příležitosti vyhlášení ankety „Atlet Roku 2019“. Na parádním 16. místě je naše Barbora Havlíčková, dosáhla na 100bodů.
  • eLBa : Zítra 30.10.bude trénink od 16:00hod.na stadionu. + L.
  • eLBa : Trénink 25.10., na hřišti budu od 15:00 hodin.
  • Pavel : V Mistrovství Jihočeského kraje v běhu na 10 km obsadil výborné druhé místo A. Kuna časem 36:45.20 min.
  • eLBa : V pátek 4.10. od 16:00hod.bude možnost potrénovat s mojí maličkostí.Pokud bude pršet,trénink nebude.Prosím,po tvrďte mi vaši účast.Děkuji. +L.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková v běhu na 10km první,paráda.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková ve sprintu bronzová,tzn, že má opět formu.
  • Pavel N : Dnes začíná M-ČR KL Liberec Vesec/Ještěd, Bára právě odstartovala.
  • Pavel N : zítra 26.9.2019 budu od 8.00 na Středoškolském poháru na Sokol ČB Závodí i Herdová, Jindrová , Teringlová , Votíková, Gribbin, Sak a Zrna
  • Pavel : D. Pikl obsadil výborné 15. místo na MČR v běhu na 3 km ve skvělém čase 10:22!!
  • Pavel N : Vacek o pouhou setinu nepostoupil na 60m,škoda,!
  • Pavel N : Statečný boj na M Čech družstev našich žáků a parádních 62 bodů!
  • Láďa Kučera : Pro žáky, kteří jedou na MČR do Karlových Varů v sobotu 14.9.: odjezd je v 5:30 v Máje (MHD č.1), předpokládaný příjezd okolo 20 hod.
  • eLBa : Připomínám, že sraz v neděli na Sokole je v 9:00 hodin.Hlavně pro žactvo!!!Děkuji.
  • Pavel N : V trenérské buňce jsou bundy pro rozhodčí.Kdo bude R na SOKCB?
  • Pavel : Dneska skvělý výkon předvedl D. Gribbin.Běžel 800m za 2:09.39. Výborný výkon také zaznamenal J. Stejskal v oštěpu!
  • Pavel N : V sobotu 31. 8. 2019 jedeme do Písku , jedeme busem 20 míst, odjezd je v 8:40 z ulice Talicha u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Liga Beroun. sobota 24.8. 2019 v 7:15h, ulice V.Talicha, parkoviště u stadionu
  • Pavel N : Příští víkend budou pokračovat ligové soutěže. Muži VS a ženy Sokola a Čtyř Dvorů absolvují II. ligu B 24. srpna v Berouně, muži Sokola a ženy VS I. ligu A 25. srpna na Děkance. Zdroj: «odkaz»
  • Žížala : Dorazím zítra někdy v poledne, papa
+ -
Termínovka
Srpen 2019
P Ú S Č P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Počet návštěvníků
  • 339872Celkem:
  • 11011Za měsíc:
  • 7964Za týden:
  • 126Včera:
  • 11Dnes:
  • 1Online:
Přihlášení