Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Lukáš Vacek, 2. místo
15.06.2019, 60 m: 7,55 s
Tomáš Havelka, 1. místo
15.06.2019, 800 m: 2:13,64 min
Lukáš Vacek, 1. místo
15.06.2019, dálka: 5,97 m
Jan Stejskal, 1. místo
15.06.2019, oštěp 600g: 41,42 m
Marek Kuna, 3. místo
15.06.2019, dálka: 5,13 m
Veronika Tylová, 3. místo
15.06.2019, oštěp 500g: 24,99 m
Veronika Piklová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 5 km: 22:34,8 min
Teodor Brcko, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 2:52,3 min
Lucie Paťhová, 1. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:58,2 min
Tereza Čečková, 2. místo
15.06.2019, Přespolní běh 600 m: 1:59,2 min
Boris Brcko, 3. místo
15.06.2019, Přespolní běh 950 m: 3:13,3 min
Barbora Brcková, 3. místo
15.06.2019, 200 m př.: 32,51 s
Barbora Havlíčková, 1. místo
09.06.2019, 1500 m: 4:46,09 min
Kateřina Žohová, 1. místo
09.06.2019, výška: 1,67 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, koule 4kg: 10,64 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, kladivo 4kg: 31,65 m
Lenka Baronová, 3. místo
09.06.2019, disk 1kg: 32,18 m
Veronika Piklová, 1. místo
09.06.2019, 3000 m př.: 12:06,56 min
Pavel Suchý, 2. místo
08.06.2019, 800 m: 2:12,50 min
Daniel Gribbin, 3. místo
08.06.2019, 800 m: 2:13,82 min
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_5887nvcel_12_09 029IMG_9539IMG_2125
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

V pátek 7.6. jedeme do Prachatic na 2. kolo Krajského přeboru družstev, 1. skupina.
Doprava je jako obvykle zajištěna autobusem, který bude přistaven na ul. M. Horákové v 15:15, odjezd je v 15:20.
Disciplíny jsou tyto: 60 m, 600 m, 50 m př., dálka, plný míč 1 kg, smíšená štafeta 8×100 m.
Máme dvě družstva A a B, přičemž po 1. kole je naše družstvo A na druhém místě. Toto 2. kolo je tedy velmi důležité, protože se v něm rozhoduje o umístění před podzimním finále. Věříme, že bude plná účast v obou družstvech a že všichni budou závodit naplno.
Přihlašujte se zde v komentářích nebo na tréninku

Družstvo A:
1. Vojtěch Kaštovský – 60 m, dálka, štafeta
2. Lucie Blažková – 600 m, dálka, štafeta
3. Karel Pinc – 60 m, dálka, plný míč
4. Jan Šíla – 600 m, 50 m př., štafeta
5. Martin Zíka – 60 m, medicinbal, štafeta
6. Jan Kubák – 600 m, 50 m př., štafeta
7. Natálka Petscherová – 60 m
8. Martin Šíma – 50 m př., 60 m, štafeta
9. Markéta Pártlová – 60 m, dálka, štafeta
10. Vanesa Štěrbová – 60 m, dálka
11. Tereza Čečková – 600 m, dálka, štafeta
12. Jan Voleman – 60 m, dálka, medicinbal
13. Matylda Vacková – medicinbal, dálka

Štafeta
1. Vojtěch Kaštovský
2. Lucie Blažková
3. Jan Šíla
4. Martin Zíka
5. Jan Kubák
6. Martin Šíma
7. Markéta Pártlová
8. Tereza Čečková

Družstvo B – sestavuje Jarda Mleziva
1. Veronika Blažková – dálka, hod, štafeta
2. Adéla Foltýnová – 600m, dálka, štafeta
3. Anna Kaštovská – 600m, dálka, hod
4. Martina Kosová – 60m, dálka, štafeta
5. Jana Michnová – 600m, dálka, štafeta
6. Aneta Walter – 60m, hod
7. Alena Michnová – 60m, dálka
8. Alena Nerudová – 60m, hod
9. Tobiáš Kratochvíl – 60m, hod, štafeta
10. Marek Mleziva – 60m, dálka, štafeta
11. Štěpán Suchý – dálka, hod, štafeta
12. Tomáš Zíka – 60m, hod
13. Jan Vavřín – 60m, hod
14. Boris Brcko – 50m př., 600m, štafeta

Komentáře

  • Láďa Kučera napsal:

    Výborně, přípravko, druhé místo udrženo!
    Výsledky po druhém kole KPD:
    Stav ve 2. kole:
    (pomocné body – hlavní body)
    1. TJ Sokol České Budějovice „A“ 224 11
    2. SK Čtyři Dvory České Budějovice „A“ 100 10
    3. TJ ČZ Strakonice 55 9
    4. SKP České Budějovice 54 8
    5. TJ Sokol České Budějovice „B“ 51 7
    6. Atletika Prachatice „A“ 44 6
    7. TJ SK Čéčova České Budějovice 34 5
    8. TJ Blatná „A“ 19 4
    9. SK Čtyři Dvory České Budějovice „B“ 17 3
    10. Atletika Prachatice „B“ 14 2
    11. TJ Blatná „B“ 3 1

    Celkový stav po druhém kole:
    PB HB
    1. TJ Sokol České Budějovice „A“ 450 22
    2. SK Čtyři Dvory České Budějovice „A“ 178 20
    3. TJ ČZ Strakonice 124 18
    4. SKP České Budějovice 111 15
    5. Atletika Prachatice „A“ 103 14
    6. TJ Sokol České Budějovice „B“ 95 13
    7. TJ SK Čéčova České Budějovice 77 10
    8. Atletika Prachatice „B“ 30 6
    9. SK Čtyři Dvory České Budějovice „B“ 26 6
    10. TJ Blatná „A“ 24 6
    11. TJ Blatná „B“ 7 2

  • Marcela Vacková napsal:

    Dobrý den,
    je ještě možno přihlásit Matyldu?

  • Jarda napsal:

    Družstvo B:
    1. Veronika Blažková – dálka, hod, štafeta
    2. Adéla Foltýnová – 600m, dálka, štafeta
    3. Anna Kaštovská – 600m, dálka, hod
    4. Martina Kosová – 60m, dálka, štafeta
    5. Jana Michnová – 600m, dálka, štafeta
    6. Aneta Walter – 60m, hod
    7. Alena Michnová – 60m, dálka
    8. Alena Nerudová – 60m, hod
    9. Tobiáš Kratochvíl – 60m, hod, štafeta
    10. Marek Mleziva – 60m, dálka, štafeta
    11. Štěpán Suchý – dálka, hod, štafeta
    12. Tomáš Zíka – 60m, hod
    13. Jan Vavřín – 60m, hod
    14. Boris Brcko – 50m př., 600m, štafeta

    Dnes se budu domlouvat s Láďou na účasti Honzi Volemana v družstvu A (na 90% to půjde).

  • Alena Jarošová napsal:

    Dobrý den, přihlašuji Marťase Šímu, a disciplíny asi 50m př., 60m a dálka či plný míč. Upřesnění na tréninku. Děkuji.

  • Eva Kaštovská napsal:

    Ahoj, Anička (2010) by taky ráda jela, pokud je to možné.
    60m, 600 m a dálka
    Díky.

  • Petscherova napsal:

    Natálka Petscherová 60m a 400m. Plus doprovod Lucie Petscherova, jestli se vejdu

  • Brckovi napsal:

    Boris Brcko 600m a něco, děkujeme

  • Pavel Novák napsal:

    Karel Pinc 60 m, dálka, plný míč

Napište komentář

Dnes je
Pondělí, 17. června 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 4 dny, 2 hodiny
 
  • Host_258 : Bude zítra trénink?
  • Láďa Kučera : Připojuji se k blahopřání k narozeninám našemu Pavlovi, ať mu zdraví stále slouží
  • Dáša : Krásné narozeniny našemu Pavlovi, hodně zdravíčka a stále dostatek elánu se s námi zlobit:-).
  • Pavel N : V pondělí na školních závodech Zrna dálka 555, J. Pfeferle výška 155, oba chyběli v sobotu v mužích.
  • Pavel N : Výborná zpráva z ligy v Táboře, naše ženy druhé a po velkém souboji do závěrečných štafet zdolaly Sokol ČB.
  • Pavel N : Přeborníkem Jč. kraje na 5000 m je náš Alois Kuna, gratulujeme.
  • eLBa : Moc vám blahopřeji na dálku k 2. místu na Memoriálu JO. Jste šikovní frajeři!!!
  • Michal Rybák : Velká gratulace Žížale! Super umístění a super výkon!
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ je 5. na MČR víceboje a 4631 bodů je nyní 5. výkon žen v kraji všech dob.
  • Pavel N : Katka ŽOHOVÁ má na MČR po prvním dnu o 193 bodů více než v NV.
  • Pavel N : Po dohodě bude v pátek 31.5. trénink od 16.15
  • Pavel N : Katka Žohová jede na MČR víceboje Zlín jako 4. v ČR
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. na MČR v běhu do vrchu, fantastický čas, gratulujeme
  • Pavel N : Bára Havlíčková 1. v běhu do vrchu,
  • Pavel N : Bára Havlíčková vyrazila do Bratislavy podpořit české hokejisty na mistrovství světa.I její hlasivky tak pomohly k důležitému vítězství nad Švýcarskem
  • Pavel N : Včerejší prvenství mužů potvrzeno ŘP, dík všem.
  • Láďa S. ml. : Láďo, prosím tě oprav prosím, aby jsem měl moje výsledky u sebe v kartě ne u táty. Děkuji
  • Pavel N : Barča Havlíčková zaběhla včera na 3000m druhý letošní výkon v ženách v ČR
  • Láďa S. ml. : Prosím o opravu Přeboru Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje. Předem děkuji
  • Pavel N : Již 24. května se uskuteční Vyhlášení ankety KRÁL BÍLÉ STOPY. V nominaci na JUNIORA ROKU nechybí ani Barbora Havlíčková!
  • Pavel N : Školní soutěže (Štafetový pohár, Pohár rozhlasu, Středoškolský atletický pohár) najdete pod filtrem Skupina kalendáře
  • Láďa Kučera : Ano, BNK bude jako obvykle poslední sobotu v květnu, 25.5.
  • Host_4091 : Běh na Kluka bude kdy? 25/5/2019?? Děkuji
  • Michal Rybák : Trénink ve středu 8.5. není. Pro zájemce bude trénink ve čtvrtek 9.5. od 16:30.
  • Host_258 : Bude dneska trénink?
  • Pavel N : Dnes pořádal 4Dv OK PR 6.a 7-tříd a za své školy byli i naši atleti Brom,Kuna,Stejsk alová a Tylová.
  • Pavel N : Včera 5. 5. se běžel maratón v Praze a ne startu i běžci z 4Dv 1723. Pavel Stejskal 3:36:41 nový osobák, vylepšení o 18 minut! 5910. Martina Němečková 4:49:01 a je 1085. v ženách a 100. v kategorii žen nad 50 let!
  • Pavel N : Při dnešním ŠP běhali a dobře Čečková, Kubák, Lucie i Verča Blažkovy, B. Brcko a zřejmě i další
  • Pavel N : Malý článeček o našich běžcích a Kateřina Zemanová na fotografii v ČB listech.
  • Pavel N : F. Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
+ -
Termínovka
Červen 2019
P Ú S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Počet návštěvníků
  • 318615Celkem:
  • 1351Za měsíc:
  • 611Za týden:
  • 70Včera:
  • 86Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení