Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Barbora Havlíčková, 1. místo
19.05.2019, 3000 m: 10:00,97 min
David Czepiec, 1. místo
19.05.2019, tyč: 2,36 m
Marek Kuna, 1. místo
19.05.2019, dálka: 4,88 m
Marek Kuna, 2. místo
19.05.2019, 60 m př.: 9,86 s
Martin Fuka, 2. místo
19.05.2019, 3000 m: 10:47,29 min
Pavel Tůma, 2. místo
19.05.2019, oštěp 800g: 51,31 m
Alena Kvasničková, 2. místo
19.05.2019, koule 4kg: 10,43 m
Veronika Piklová, 2. místo
19.05.2019, 3000 m: 11:10,82 min
Pavel Tůma, 2. místo
19.05.2019, koule 7,26kg: 12,26 m
Lenka Baronová, 3. místo
19.05.2019, koule 4kg: 10,39 m
Kateřina Kršková, 3. místo
19.05.2019, tyč: 2,30 m
Ladislav Stejskal ml., 3. místo
19.05.2019, 3000 m: 10:48,59 min
Jan Brom, 3. místo
19.05.2019, 300 m: 44,86 s
Daniel Gribbin, 1. místo
18.05.2019, 1000 m: 2:58,53 min
Tomáš Havelka, 3. místo
18.05.2019, 1000 m: 3:05,89 min
Eliška Jindrová, 1. místo
18.05.2019, 1000 m: 4:12,62 min
Martin Zrna, 1. místo
14.05.2019, 60 m: 8,13 s
Martin Zrna, 1. místo
14.05.2019, dálka: 5,23 m
Tomáš Havelka, 1. místo
11.05.2019, 800 m: 2:15,79 min
Lukáš Vacek, 3. místo
11.05.2019, 60 m: 7,75 s
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
Den 11.: HnaÄ?ovský rybní­k vidÄ?ný ze silnice.PICT0025361IMG_6008
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

V neděli 19.5. jedem do Nové Včelnice na 1. kolo KPD mužů, žen a mladšího žactva
Máme opět objednaný velký autobus, odjezd jako obvykle v 7:30 z ul. M. Horákové.

Přihlášky a disciplíny prosím zde v komentářích


Přihlášeni jsou
Muži
1. Daniel Gribbin (2003) – 100 m a 400 m + štafeta
2. Lukáš Vacek (2005) – 100 m, dálka + štafeta
3. Martin Fuka (1978) – 3000 m, popř. štafeta
4. Alois Kuna – (1989) 3000 m, , popř. štafeta
5. Ladislav Stejskal ml. (2001) – 3000 m, 400 m, popř. štafeta
6. Ladislav Stejskal (1977) – 3000 m, popř. štafeta
7. Matěj Konečný (1999) – výška,400 m,110 m př.
8. Pavel Tůma – koule.oštěp,
9. David Czepiec(2003) – dálka, tyč, 400 m
10. Martin Zrna (2003) – 100 m ,dálka, štafeta
11. Matěj Pfeferle (2002) – 100 m, dálka, štafeta
12. Jiří Kordík (1991) – dálka, oštěp 800g, koule 7,26kg
13. Tomáš Kukrál – 100 m, oštep 800g, koule 7,26kg +možná štafeta
14. Václav Novák (2000) – 100 m, koule, štafeta 4×100 m
15. Tomáš Buchal (2002) – 100m, dálka, štafeta 4×100 m
16. Silva Fíziková – koule, 60 m (štafeta)
17. Matěj Nejedlý -3000 m

Mladší žáci:
1. Beneš Martin: 60m př. / 60m / 300m (4x60m)
2. Dohnal Jiří: dálka / koule 3kg / (800m nebo 4x60m)
3. Kubeš Matouš: 60m př. / 60m / (4x60m)
4. Kuna Marek: dálka / 60m př. / výška

Mladší žákyně:
1. Fíziková Silvie Julie: 60 m/ koule 2kg / 4x60m
2. Hejdová Veronika: 60m př. / dálka / (koule 2kg nebo 4x60m)
3. Janišová Jolana: oštěp 400g / výška / (koule 2kg nebo 4x60m)
4. Kubáková Barbora: oštěp 400g / 60m př. / (dálka nebo 4x60m)

Komentáře

  • Hana Kubáková napsal:

    S Barčou počítejte. Ráno nepojede s vámi busem ale dovezeme jí tam rovnou! Zpět do ČB s vámi ale pojede. ( psala Barča za mamku

  • Brckovi napsal:

    Omlouvám Tea, tuto neděli bohužel nemůže. Děkuji, Jana Brcková

    • Michal Rybák napsal:

      OK, škoda, ale musíme to zvládnout tedy bez Tea…co na druhé kolo do Písku – bude v sobotu 8.6.2019?
      Každopádně děkuji za omluvenku.

  • Michal Rybák napsal:

    Pro mladší žáky a žákyně jsou zatím přihlášeni/y:
    Beneš Martin: 60m př. / 60m / 300m (4x60m)
    Dohnal Jiří: dálka / koule 3kg / (800m nebo 4x60m)
    Kubeš Matouš: 60m př. / 60m / (4x60m)
    Kuna Marek: dálka / 60m př. / výška
    Fíziková Silvie Julie: 60m př. / 800m / (60m nebo 4x60m)
    Hejdová Veronika: 60m př. / dálka / (koule 2kg nebo 4x60m)
    Janišová Jolana: oštěp 400g / výška / (koule 2kg nebo 4x60m)
    Kubáková Barbora: oštěp 400g / 60m př. / (dálka nebo 4x60m)

    Ještě prosím závodníky a rodiče o informaci zda pojedou? – díky za spolupráci:
    Janošíková Marie – ???
    Pelánová Kateřina – ???
    Brcko Teo – navrhuji 800m, 300m + 4x60m
    Brom Honza – ???
    Kvasnička Lukáš – navrhuji OŠTĚP, KOULE + 4x60m
    Sak Antonín – navrhuji 60m př., 300m, VÝŠKA (možná 4x60m)
    Turek Václav – hostující – ???
    Vojta Jiří – navrhuji OŠTĚP, KOULE
    Šimeček Luboš – ???
    Tomšík Vojtěch – ???
    Všetečka Jan – ???
    Záhorovský Jan – ???

  • Pavel Novák napsal:

    Laďa Stejskal ml. dohlášen na 400m,
    Matěj Nejedlý na 3000m,a prosém ho dopsat do soupisky

  • Pave napsal:

    David Czepiec(2003) – dálka, tyč a 400m
    Martin Zrna (2003) – 100 m ,dálka a štafeta
    Matěj Pfeferle (2002) – 100 m ,dálka a štafeta

    • Pavel Novák napsal:

      Matěj Pfeferle (2002) – 100 m ,dálka a štafeta platí,neb se doléčil a v neděli pojede,
      a navíc i jeho bratr Jakub Pfeferle (2005) – 100 m ,výška a štafeta
      Je třeba ho doplnit na soupisku!

  • Pavel Novák napsal:

    Jiří Kordík (1991) dálka,,oštěp 800g,koule 7,26kg

  • Pavel Novák napsal:

    Tomáš Kukrál běh 100m,oštep 800gkoule 7,26kg
    +možná štafeta

  • Pavel Novák napsal:

    Václav Novák (2000) – 100m ,koule,štafeta 4x100m

  • Pavel Suchý napsal:

    Tomáš Buchal (2002) – 100m ,dálka,štafeta 4x100m

  • Pavel napsal:

    Zatím se v mužích přihlásili:
    Daniel Gribbin (2003) – 100 m a 400m + štafeta
    Lukáš Vacek (2005) – 100 m, dálka + štafeta
    Martin Fuka (1978) – 3000m, popř. štafeta
    Alois Kuna – (1989) 3000m, , popř. štafeta
    Ladislav Stejskal (2001) – 3000m, popř. štafeta
    Ladislav Stejskal (1977) – 3000m, popř. štafeta
    Matěj Konečný (1999) – výška,400m,110m př.

Napište komentář

Dnes je
Úterý, 21. května 2019

Narozeniny má

  • Jana Gribbinová
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 1 den, 5 hodiny
 
  • Pavel N : Včerejší prvenství mužů potvrzeno ŘP,dík všem.
  • Láďa S. ml. : Láďo, prosím tě oprav prosím, aby jsem měl moje výsledky u sebe v kartě ne u táty. Děkuji
  • Pavel N : Barča Havlíčková zaběhla včera na 3000m druhý letošní výkon v ženách v ČR
  • Láďa S. ml. : Prosím o opravu Přeboru Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje. Předem děkuji
  • Pavel N : Již 24. května se uskuteční Vyhlášení ankety KRÁL BÍLÉ STOPY. V nominaci na JUNIORA ROKU nechybí ani Barbora Havlíčková!
  • Pavel N : Školní soutěže (Štafetový pohár, Pohár rozhlasu, Středoškolský atletický pohár) najdete pod filtrem Skupina kalendáře
  • Láďa Kučera : Ano, BNK bude jako obvykle poslední sobotu v květnu, 25.5.
  • Host_4091 : Běh na Kluka bude kdy? 25/5/2019?? Děkuji
  • Michal Rybák : Trénink ve středu 8.5. není. Pro zájemce bude trénink ve čtvrtek 9.5. od 16:30.
  • Host_258 : Bude dneska trénink?
  • Pavel N : Dnes pořádal 4Dv OK PR 6.a 7-tříd a za své školy byli i naši atleti Brom,Kuna,Stejsk alová a Tylová.
  • Pavel N : Včera 5. 5. se běžel maratón v Praze a ne startu i běžci z 4Dv 1723. Pavel Stejskal 3:36:41 nový osobák, vylepšení o 18 minut! 5910. Martina Němečková 4:49:01 a je 1085. v ženách a 100. v kategorii žen nad 50 let!
  • Pavel N : Při dnešním ŠP běhali a dobře Čečková, Kubák, Lucie i Verča Blažkovy, B. Brcko a zřejmě i další
  • Pavel N : Malý článeček o našich běžcích a Kateřina Zemanová na fotografii v ČB listech.
  • Pavel N : F. Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
  • Pavel N : Zítra je prázdninový trénink v 10.00 na stadionu, zejména tyče s Bohoušem.
  • Pavel N : MČR v půlmaratonu Alois Kuna 55. za 1:19.03,z Jč kraje byl 3.
  • Pavel N : Pozor, byl vyměněn zámek u bočního skladu (překy)! Nyní jeden klíč!
  • eLBa : Připomínám,že je možnost pátečního tréninku 12.4. ve Sportovní hale-v čase 16:30 až 18:00 hod.V rámci SKP-čka. Trénink vede Michal R.
  • Pavel N : Dnes v tisku;Baronová, Novák na VH ČAS za 4DV
  • Michal Rybák : LODM 2019 - co se bude ještě řešit: dresy/velikosti a kontakty na děti/rodiče pro další informace
  • Michal Rybák : LODM 2019 - repre akce JČ kraje: z našeho oddílu jsou nominováni Marek Kuna, Lukáš Vacek a Jan Stejskal; o víkendu 6.-7.4.2019 proběhne soustředění atletů v ČB; sraz pro děti je v sobotu 6.4.2019 u VŠ kolejí K2, v 9:00. Ukončení je pak předpokládáno v neděli 7.4.2019 v 15:30 u sportovní haly. Soustředění je včetně přespání všech atletů i vedoucích vč. místních, zajištěno je plné stravování a tréninkové bloky 2x v sobotu a v neděli + se budou řešit
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv. V pátek 5.4. po dohodě trénink od 16.00.
  • Pavel N : Své školy dobře reprezentovala i Kačka Ž,Barča B,Verča V,Eliška J i Marie B.A též David C.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková nejlepším dívčím výkonem pomohla k vítězství Gy Vimperk v Junior maratonu
  • Pavel N : V pátek 29.3. po dohodě trénink není ani venku,ani v O.Nedbala !
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková je tváří IGY.Mysl je víc než fyzická kondice.
  • Pavel N : KP přespolní běh–Tábor – areal Komora, sobota 23.3..2019 autobusem v 8.00h, ulice M. Horákové, MHD č 1,4
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru. Já nebudu u stadionu 4Dv.
+ -
Termínovka
Květen 2019
P Ú S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Počet návštěvníků
  • 316437Celkem:
  • 1760Za měsíc:
  • 585Za týden:
  • 87Včera:
  • 1Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení