- SK Čtyři Dvory České Budějovice - http://a4dvory.cz -

Krajský přebor jednotlivců

Posted By Láďa Kučera On Úterý, 7. 05. 2019 @ 13:40 In Závody | 13 Comments

Závodní sezóna se rozjíždí – přípravka a starší žactvo mají před sebou v sobotu 11.5. na stadionu v Táboře KP jednotlivců.
Disciplíny:
Přípravka: 60 m, 150 m, 600 m, 50 m př., 4×60 m, výška, dálka, kriket, plný míč 1kg
Žáci 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4×60 m, 4×300 m, výška, tyč, dálka, koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g
Žákyně 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4×60 m, 4×300 m, výška, tyč, dálka, koule 3kg, disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g

Za přípravku mohou startovat pouze registrovaní závodníci ročníku 2008-2010.
Přihlášky závodníků a disciplín prosím zde v komentářích nebo ve čtvrtek na tréninku.

Přihlášeni na webu ČAS jsou:
Adámková Jana 60 m
Adámková Jana 150 m
Adámková Jana dálka
Blažková Lucie 150 m 24.07
Blažková Lucie 600 m 2:16.17
Blažková Lucie dálka 4.22
Brcko Teodor 1500 m
Brom Jan 60 m 08.51
Brom Jan 150 m
Čečková Tereza 150 m
Čečková Tereza 600 m 2:10.09
Čečková Tereza dálka 3.57
Hálek Tomáš 60 m 10.68
Hálek Tomáš 150 m
Hálek Tomáš kriket 34.18
Havelka Tomáš 300 m 41.80
Havelka Tomáš 800 m 2:18.30
Herdová Zdeňka koule 3kg 09.09
Herdová Zdeňka disk 0,75kg
Herdová Zdeňka oštěp 500g 18.38
Kaštovský Vojtěch výška
Kaštovský Vojtěch kriket 19.79
Kubák Jan 150 m 26.40
Kubák Jan 600 m 2:04.57
Kubák Jan 50 m př.
Kvasnička Lukáš 800 m
Kvasnička Lukáš dálka
Kvasnička Lukáš oštěp 600g
Nagyová Edita koule 3kg 08.55
Nagyová Edita disk 0,75kg
Nagyová Edita kladivo 3kg 18.47
Nagyová Edita oštěp 500g 21.52
Petscherová Nicol 60 m 11.58
Petscherová Nicol 150 m
Petscherová Nicol plný míč 1kg 05.00
Pinc Karel 60 m
Pinc Karel 150 m
Stejskal Jan disk 1kg 23.56
Stejskal Jan kladivo 4kg
Stejskal Jan oštěp 600g 33.55
Stejskalová Tína 60 m 08.86
Stejskalová Tína dálka 4.35
Stejskalová Tína oštěp 500g 19.10
Šíla Jan 150 m 24.35
Šíla Jan 600 m 1:58.27
Šíla Jan výška
Šíma Martin 60 m 10.98
Šíma Martin 50 m př. 12.14
Šíma Martin plný míč 1kg 06.29
Tylová Veronika dálka 3.81
Tylová Veronika koule 3kg 07.88
Tylová Veronika disk 0,75kg 18.76
Vacek Lukáš 60 m 07.68
Vacek Lukáš 150 m 19.11
Vacek Lukáš dálka 5.38


Article printed from SK Čtyři Dvory České Budějovice: http://a4dvory.cz

URL to article: http://a4dvory.cz/index.php/12269-krajsky-prebor-jednotlivcu-2