Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Barbora Havlíčková, 1. místo
19.05.2019, 3000 m: 10:00,97 min
David Czepiec, 1. místo
19.05.2019, tyč: 2,36 m
Marek Kuna, 1. místo
19.05.2019, dálka: 4,88 m
Marek Kuna, 2. místo
19.05.2019, 60 m př.: 9,86 s
Martin Fuka, 2. místo
19.05.2019, 3000 m: 10:47,29 min
Pavel Tůma, 2. místo
19.05.2019, oštěp 800g: 51,31 m
Alena Kvasničková, 2. místo
19.05.2019, koule 4kg: 10,43 m
Veronika Piklová, 2. místo
19.05.2019, 3000 m: 11:10,82 min
Pavel Tůma, 2. místo
19.05.2019, koule 7,26kg: 12,26 m
Lenka Baronová, 3. místo
19.05.2019, koule 4kg: 10,39 m
Kateřina Kršková, 3. místo
19.05.2019, tyč: 2,30 m
Ladislav Stejskal ml., 3. místo
19.05.2019, 3000 m: 10:48,59 min
Jan Brom, 3. místo
19.05.2019, 300 m: 44,86 s
Daniel Gribbin, 1. místo
18.05.2019, 1000 m: 2:58,53 min
Tomáš Havelka, 3. místo
18.05.2019, 1000 m: 3:05,89 min
Eliška Jindrová, 1. místo
18.05.2019, 1000 m: 4:12,62 min
Martin Zrna, 1. místo
14.05.2019, 60 m: 8,13 s
Martin Zrna, 1. místo
14.05.2019, dálka: 5,23 m
Tomáš Havelka, 1. místo
11.05.2019, 800 m: 2:15,79 min
Lukáš Vacek, 3. místo
11.05.2019, 60 m: 7,75 s
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
OLYMPUS DIGITAL CAMERA2012-08-12 14.15.30DSC_0048IMG_5154
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Závodní sezóna se rozjíždí – přípravka a starší žactvo mají před sebou v sobotu 11.5. na stadionu v Táboře KP jednotlivců.
Disciplíny:
Přípravka: 60 m, 150 m, 600 m, 50 m př., 4×60 m, výška, dálka, kriket, plný míč 1kg
Žáci 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4×60 m, 4×300 m, výška, tyč, dálka, koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g
Žákyně 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4×60 m, 4×300 m, výška, tyč, dálka, koule 3kg, disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g

Za přípravku mohou startovat pouze registrovaní závodníci ročníku 2008-2010.
Přihlášky závodníků a disciplín prosím zde v komentářích nebo ve čtvrtek na tréninku.

Přihlášeni na webu ČAS jsou:
Adámková Jana 60 m
Adámková Jana 150 m
Adámková Jana dálka
Blažková Lucie 150 m 24.07
Blažková Lucie 600 m 2:16.17
Blažková Lucie dálka 4.22
Brcko Teodor 1500 m
Brom Jan 60 m 08.51
Brom Jan 150 m
Čečková Tereza 150 m
Čečková Tereza 600 m 2:10.09
Čečková Tereza dálka 3.57
Hálek Tomáš 60 m 10.68
Hálek Tomáš 150 m
Hálek Tomáš kriket 34.18
Havelka Tomáš 300 m 41.80
Havelka Tomáš 800 m 2:18.30
Herdová Zdeňka koule 3kg 09.09
Herdová Zdeňka disk 0,75kg
Herdová Zdeňka oštěp 500g 18.38
Kaštovský Vojtěch výška
Kaštovský Vojtěch kriket 19.79
Kubák Jan 150 m 26.40
Kubák Jan 600 m 2:04.57
Kubák Jan 50 m př.
Kvasnička Lukáš 800 m
Kvasnička Lukáš dálka
Kvasnička Lukáš oštěp 600g
Nagyová Edita koule 3kg 08.55
Nagyová Edita disk 0,75kg
Nagyová Edita kladivo 3kg 18.47
Nagyová Edita oštěp 500g 21.52
Petscherová Nicol 60 m 11.58
Petscherová Nicol 150 m
Petscherová Nicol plný míč 1kg 05.00
Pinc Karel 60 m
Pinc Karel 150 m
Stejskal Jan disk 1kg 23.56
Stejskal Jan kladivo 4kg
Stejskal Jan oštěp 600g 33.55
Stejskalová Tína 60 m 08.86
Stejskalová Tína dálka 4.35
Stejskalová Tína oštěp 500g 19.10
Šíla Jan 150 m 24.35
Šíla Jan 600 m 1:58.27
Šíla Jan výška
Šíma Martin 60 m 10.98
Šíma Martin 50 m př. 12.14
Šíma Martin plný míč 1kg 06.29
Tylová Veronika dálka 3.81
Tylová Veronika koule 3kg 07.88
Tylová Veronika disk 0,75kg 18.76
Vacek Lukáš 60 m 07.68
Vacek Lukáš 150 m 19.11
Vacek Lukáš dálka 5.38

Komentáře

Napište komentář

Dnes je
Úterý, 21. května 2019

Narozeniny má

  • Jana Gribbinová
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 1 den, 5 hodiny
 
  • Pavel N : Včerejší prvenství mužů potvrzeno ŘP,dík všem.
  • Láďa S. ml. : Láďo, prosím tě oprav prosím, aby jsem měl moje výsledky u sebe v kartě ne u táty. Děkuji
  • Pavel N : Barča Havlíčková zaběhla včera na 3000m druhý letošní výkon v ženách v ČR
  • Láďa S. ml. : Prosím o opravu Přeboru Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje. Předem děkuji
  • Pavel N : Již 24. května se uskuteční Vyhlášení ankety KRÁL BÍLÉ STOPY. V nominaci na JUNIORA ROKU nechybí ani Barbora Havlíčková!
  • Pavel N : Školní soutěže (Štafetový pohár, Pohár rozhlasu, Středoškolský atletický pohár) najdete pod filtrem Skupina kalendáře
  • Láďa Kučera : Ano, BNK bude jako obvykle poslední sobotu v květnu, 25.5.
  • Host_4091 : Běh na Kluka bude kdy? 25/5/2019?? Děkuji
  • Michal Rybák : Trénink ve středu 8.5. není. Pro zájemce bude trénink ve čtvrtek 9.5. od 16:30.
  • Host_258 : Bude dneska trénink?
  • Pavel N : Dnes pořádal 4Dv OK PR 6.a 7-tříd a za své školy byli i naši atleti Brom,Kuna,Stejsk alová a Tylová.
  • Pavel N : Včera 5. 5. se běžel maratón v Praze a ne startu i běžci z 4Dv 1723. Pavel Stejskal 3:36:41 nový osobák, vylepšení o 18 minut! 5910. Martina Němečková 4:49:01 a je 1085. v ženách a 100. v kategorii žen nad 50 let!
  • Pavel N : Při dnešním ŠP běhali a dobře Čečková, Kubák, Lucie i Verča Blažkovy, B. Brcko a zřejmě i další
  • Pavel N : Malý článeček o našich běžcích a Kateřina Zemanová na fotografii v ČB listech.
  • Pavel N : F. Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
  • Pavel N : Zítra je prázdninový trénink v 10.00 na stadionu, zejména tyče s Bohoušem.
  • Pavel N : MČR v půlmaratonu Alois Kuna 55. za 1:19.03,z Jč kraje byl 3.
  • Pavel N : Pozor, byl vyměněn zámek u bočního skladu (překy)! Nyní jeden klíč!
  • eLBa : Připomínám,že je možnost pátečního tréninku 12.4. ve Sportovní hale-v čase 16:30 až 18:00 hod.V rámci SKP-čka. Trénink vede Michal R.
  • Pavel N : Dnes v tisku;Baronová, Novák na VH ČAS za 4DV
  • Michal Rybák : LODM 2019 - co se bude ještě řešit: dresy/velikosti a kontakty na děti/rodiče pro další informace
  • Michal Rybák : LODM 2019 - repre akce JČ kraje: z našeho oddílu jsou nominováni Marek Kuna, Lukáš Vacek a Jan Stejskal; o víkendu 6.-7.4.2019 proběhne soustředění atletů v ČB; sraz pro děti je v sobotu 6.4.2019 u VŠ kolejí K2, v 9:00. Ukončení je pak předpokládáno v neděli 7.4.2019 v 15:30 u sportovní haly. Soustředění je včetně přespání všech atletů i vedoucích vč. místních, zajištěno je plné stravování a tréninkové bloky 2x v sobotu a v neděli + se budou řešit
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv. V pátek 5.4. po dohodě trénink od 16.00.
  • Pavel N : Své školy dobře reprezentovala i Kačka Ž,Barča B,Verča V,Eliška J i Marie B.A též David C.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková nejlepším dívčím výkonem pomohla k vítězství Gy Vimperk v Junior maratonu
  • Pavel N : V pátek 29.3. po dohodě trénink není ani venku,ani v O.Nedbala !
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková je tváří IGY.Mysl je víc než fyzická kondice.
  • Pavel N : KP přespolní běh–Tábor – areal Komora, sobota 23.3..2019 autobusem v 8.00h, ulice M. Horákové, MHD č 1,4
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru. Já nebudu u stadionu 4Dv.
+ -
Termínovka
Květen 2019
P Ú S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Počet návštěvníků
  • 316437Celkem:
  • 1760Za měsíc:
  • 585Za týden:
  • 87Včera:
  • 1Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení