Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Eliška Jindrová, 2. místo
23.03.2019, Přespolní běh 4000 m: 23:55 min
Ladislav Stejskal ml., 3. místo
23.03.2019, Přespolní běh 6000 m: 27:27 min
Lucie Paťhová, 3. místo
23.03.2019, Přespolní běh 1000 m: 4:08 min
Tereza Čečková, 3. místo
23.03.2019, Přespolní běh 500 m: 1:56 min
Lukáš Vacek, 2. místo
16.03.2019, 60 m: 7,73 s
Tomáš Havelka, 2. místo
16.03.2019, 800 m: 2:19,08 min
Lukáš Vacek, 2. místo
16.03.2019, 300 m: 42,59 s
Marek Kuna, 2. místo
16.03.2019, dálka: 5,04 m
Lucie Blažková, 3. místo
16.03.2019, dálka: 4,09 m
Martin Zrna, 1. místo
02.03.2019, 50 m: 6,67 s
Martin Zrna, 1. místo
02.03.2019, 60 m: 7,79 s
Lukáš Vacek, 1. místo
02.03.2019, 50 m: 6,78 s
Matěj Pfeferle, 1. místo
02.03.2019, 50 m: 6,78 s
Lukáš Vacek, 1. místo
02.03.2019, 60 m: 7,95 s
Matěj Pfeferle, 1. místo
02.03.2019, 60 m: 7,95 s
Tína Stejskalová, 3. místo
02.03.2019, 50 m: 7,90 s
Tína Stejskalová, 3. místo
02.03.2019, 60 m: 9,21 s
Lucie Blažková, 1. místo
02.03.2019, 50 m: 8,31 s
Lucie Blažková, 2. místo
02.03.2019, 60 m: 10,09 s
Veronika Blažková, 3. místo
02.03.2019, 50 m: 9,26 s
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_1389MatÄ?j KoneÄ?ný na rozbÄ?hu 50 mIMG_5435IMG_7403
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Sobota, 16. 02. 2019
9:5015:30

Pořadatel
Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub/oddíl TJ VS Tábor, z. s.
Datum
16.2.2019
Místo
Praha – Strahov
Vedoucí činovníci
Technický delegát Bohuslava Váňová (žactvo)
Technický delegát Pavel Fleischmann (přípravka)
Ředitel závodu Lucie Šetelíková setyyx@gmail.com
Hlavní rozhodčí Ludvík Vacek
Hlasatel Martin Zvoníček
Lékař Dagmar Tycová
Časomíru zajišťuje Pavel Průša
Startují
Žáci ročníky 2004 – 2005
Ml. žáci ročníky 2006 – 2007
Žákyně ročníky 2004 – 2005
Ml. žákyně ročníky 2006 – 2007
Atletická přípravka-hoši ročníky 2008 – 2009
Atletická přípravka-dívky ročníky 2008 – 2009

Mladší žactvo: ročníky 2006-2007 (otevřeno pro atlety jiných krajů)
Přípravka: ročníky 2008-2009 (pouze pro závodníky z Jihočeského kraje)

Poznámka: Start povolen jen registrovaným závodníkům

Vložený závod na 60 m př.:
St. žactvo (žákyně a žáci) 2005-2004 (pouze pro závodníky z Jihočeského kraje)

Disciplíny – kategorie:
Mladší žáci (žákyně): pětiboj (60 m př. – koule 3 kg/2 kg – 60 m – dálka (3 m vzdálené prkno!) – 800 m).

Přípravka: 60 m, dálka (z čáry 2 m od doskočiště), medicinbal 1 kg a 600 m
Soutěže
Atletická přípravka-hoši 60 m, 600 m, dálka, plný míč 1kg
Atletická přípravka-dívky 60 m, 600 m, dálka, plný míč 1kg
Žáci 60 m př.
Ml. žáci 60 m, 800 m, 60 m př., dálka, koule 3kg
Ml. žákyně 60 m, 800 m, 60 m př., dálka, koule 2kg
Žákyně 60 m př.

Závodní kancelář
Bude otevřena od 9:00 hodin, oddíly do 9:30 hodin odhlásí nepřítomné přihlášené závodníky, dodatečné přihlášky nejsou povoleny!!!
Současně budou ŘP předány kartičky se sestavami družstev.

Startovné
Za závodníka 100,- Kč dle SŘ JKAS 2019, starty MS 200,- Kč

Přihlášky
Mladší žactvo i přípravka pouze přes AK na webové stránce ČAS, do čtvrtka 14. února do 20:00 hodin.
Na jinou formu přihlášek nebude brán zřetel.
Dle přihlášek provedou techničtí delegáti případné omezení počtu startujících v jednotlivých kategoriích (při výběru v mladším žactvu budou upřednostněni atleti z Jihočeského kraje, u přípravky ročník narození 2008 z Jihočeského kraje); seznam nevybraných závodníků bude zveřejněn na www.jckas a www.atletika.cz nejpozději v pátek 15.2.2019 do 12:00.

Rozcvičování
Pohyb závodníků v sektorech se omezuje pouze na vlastní závody. Rozcvičení se koná mimo závodní sektory.

Šatny
V hale, pouze na převlečení. Za věci odložené v šatnách a v hale pořadatel neručí.

Časový pořad
Čas Disciplíny
09:50 60 m př. Žci Běh
10:00 60 m př. Žky Běh
10:10 60 m př. Žkm Rozběh dálka EleZ plný míč 1kg EleH
10:40 60 m př. Žcm Rozběh
10:50 koule 2kg Žkm
11:10 60 m EleH Rozběh
11:40 60 m EleZ Rozběh dálka EleH
11:50 koule 3kg Žcm
12:10 60 m Žkm Rozběh
12:50 60 m Žcm Rozběh dálka Žkm plný míč 1kg EleZ
13:40 600 m EleH Rozběh
14:00 dálka Žcm
14:10 600 m EleZ Rozběh
14:40 800 m Žkm Rozběh
15:10 800 m Žcm Rozběh
15:30 Vyhlášení výsledků jednotlivců a družstev

Stravování
Bufet v areálu atletické haly.

Další informace
Družstva:
Mladší žactvo: družstvo je tvořeno minimálně 3 a maximálně 4 mladšími žáky, respektive mladšími žákyněmi, přihlašují se samostatně formou kartiček TD v den závodu do 9:30 hodin (do soutěže družstev se započítávají celkové body víceboje 3 nejlepších závodníků).

Přípravka: smíšená 4členná družstva (2 hoši + 2 dívky) přihlášená před závody formou kartiček (do družstva se započítávají celkové body víceboje všech závodníků).

Tituly a odměny
V kategorii žactva závodníci z jihočeských oddílů na prvním až třetím místě získávají medaili a diplom (u přípravky závodníci na prvním až pátem místě); v soutěži družstev žactva i přípravky získávají pohár, medaile a diplom družstva na prvním až třetím místě).

Upozornění
Pořadatel upozorňuje na možnost případné úpravy navrženého časového pořadu dle počtu přihlášených závodníků. O těchto změnách budete informováni jak hlasatelem, tak opraveným časovým pořadem na vývěsní tabuli v hale.

Vložený závod na 60 m př. st. žákyň a st. žáků bude otevřený pouze pro závodnice a závodníky z Jihočeského kraje.

Start MS v jednotlivych disciplínách není dovolen.

Pohyb závodníků v sektorech se omezuje pouze na vlastní závody. Rozcvičení se koná mimo závodní sektory.

Za věci odložené v šatnách a v hale pořadatel neručí.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY
Nezapomeňte si vzít do haly vhodnou obuv na přezutí!

Napište komentář

Dnes je
Pondělí, 25. března 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 3 dny, 11 hodiny
 
  • Pavel N : KP přespolní běh–Tábor – areal Komora, sobota 23.3..2019 autobusem v 8.00h, ulice M. Horákové, MHD č 1,4
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru. Já nebudu u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : V koridoru SH, pátek 22.3. již od 18.00 (KIN není).Předtím v O.Nedbala od 16.00vede Baronová
  • Pavel N : Počasí je vrtkávé a tak bude v koridoru SH, pondělí 18.3. od 18.15 .Předtím v Máj 2 od 16.10 .
  • Pavel N : Famózní sezonu OPA Cupu završila Bára Havlíčková vítězstvím v posledním individuálním závodě a raduje se tak i z celkového triumfu v seriálu a my s ní.
  • Pavel N : V koridoru SH, pátek 15.3. již od 18.30 (schody).Předtím v O.Nedbala od 16.00
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru.Já budu v 17.05 u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : V koridoru SH, pondělí i dnes 11.3. od 18.15 .Předtím v Máj 2 od 16.10 .
  • Pavel N : Pátek 8. března v O.Nedbala od 16.00 ,vede Michal a Majda.
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru.Já budu v 17.05 u stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Česká běžkyně na lyžích Barbora Havlíčková ovládla oba závody kontinentálního poháru OPA ve švýcarském Le Brassus
  • Pavel N : Naše nejmenší atletka má titul Miss sympatie VC SK Čečova «odkaz»
  • Pavel N : Pátek 1. března v O.Nedbala od 16.00 ,vede Baronová.
  • Jakobi : Dobrý den, na 2.3. by jsem chtěl přihlásit Magdalenu Jakobi. děkuji moc. Martin Jakobi
  • Pavel N : Lukáš Vacek byl vybrán na 60m, MČR ŽACTVA V OSTRAVĚ 2.3.2019 v 15.00
  • Pavel N : Ve středu 27.2.není trénink v koridoru,ale na 4Dv od 16.30 !!!
  • Pavel N : 24.2.2019 na MČR do Prahy štafetu 4x200m Odjezd v 10.30 ulice Horáková, MHD
  • Pavel N : Lucie Hendrychová i naše atletka 2x třetí na SP ve slalomu v Itálii,blahopřej eme.
  • Pavel N : V koridoru SH, pondělí 18. února od 18.15 .Předtím v Máj 2 od 16.10 ,vede Baronová.
  • Pavel N : V koridoru SH, pátek 15. února již od 18.30 (schody).Předtím v O.Nedbala od 16.00 ,vede Baronová.
  • Pavel N : Dnes 11.2. je trénink od 16.15 ZŠ Máj 2 a od 18.15 v koridoru.
  • Pavel N : Statistika Barbory Havlíčkové v aktuální sezoně Evropského poháru OPA je fantastická. Nastoupila do sedmi závodů, pouze jedinkrát se nevešla na stupně vítězů a na kontě má už pět zlatých kovů.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková si dojela pro páté vítězství sezonyběh na 10km.
  • Pavel N : VIDĚL JSEM TO I DÍKY ODKAZU PETRA,DĚKUJI!!
  • Pavel N : A další radost;Barbora Havlíčková slaví další stupně vítězů v Evropském poháru OPA! Česká juniorka na podniku seriálu běžeckého lyžování ve slovinské Planici vybojovala třetí místo v závodě na 5 kilometrů klasicky.
  • Pavel N : VIDĚL JSEM TO I DÍKY ODKAZU PETRA,DĚKUJI!!
  • Pavel N : Po parádní 800m v or 2:31,08,Katka Žohová 6. na MČR.
  • Petr Žoha : aktualně tedy zde: «odkaz»
  • Pavel N : v koridoru SH, pátek 8. února již od 18.00 Ptéž v O.Nedbala od 16.00 ,vede Baronová.
  • Pavel N : Marek Kuna dnes v ČB listech,klan rodiny Kunů
  • eLBa : Dnes běžíte sami!!! Oliver bude až v hale a batohy musíte si nést sami!!!
  • Petr Žoha : «odkaz»
  • Petr Žoha : poslední možnost jak zachránit halu je místní referendum
  • Pavel N : Zítra 30.1. je trénink od 17.30 v koridoru. V pátek 1.2.trénink atletiky v O.Nedbala nebude!
  • Pavel N : Včera v ČBlistech;Česká hvězdička Havlíčková? Rodinná pouta s tetováním
+ -
Nejnovější komentáře
Termínovka
Únor 2019
P Ú S Č P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728EC
Počet návštěvníků
  • 311725Celkem:
  • 2077Za měsíc:
  • 672Za týden:
  • 103Včera:
  • 92Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení