Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Kateřina Žohová, 3. místo
19.01.2019, 60 m př.: 9,87 s
Daniel Gribbin, 3. místo
19.01.2019, 800 m: 2:14,02 min
Lenka Baronová, 1. místo
19.01.2019, koule 4kg: 11,24 m
David Czepiec, 2. místo
19.01.2019, 60 m př.: 9,65 s
Alena Kvasničková, 3. místo
19.01.2019, koule 3kg: 11,14 m
Kateřina Žohová, 3. místo
19.01.2019, koule 4kg: 10,39 m
David Czepiec, 3. místo
19.01.2019, dálka: 5,85 m
Eliška Jindrová, 2. místo
19.01.2019, 800 m: 3:09,73 min
Barbora Brcková, 2. místo
19.01.2019, 1500 m: 6:02,61 min
Natálie Ošmerová, 3. místo
19.01.2019, 1500 m: 7:28,72 min
Lukáš Vacek, 2. místo
09.12.2018, 60 m: 7,68 s
Martin Zrna, 1. místo
08.12.2018, 50 m: 6,59 s
Tomáš Buchal, 1. místo
08.12.2018, 50 m: 6,67 s
Tomáš Buchal, 1. místo
08.12.2018, 60 m: 7,80 s
Martin Zrna, 1. místo
08.12.2018, 60 m: 7,82 s
David Czepiec, 2. místo
08.12.2018, 50 m: 6,78 s
Matěj Pfeferle, 3. místo
08.12.2018, 50 m: 6,78 s
David Czepiec, 2. místo
08.12.2018, 60 m: 7,87 s
Lukáš Vacek, 1. místo
08.12.2018, 50 m: 6,83 s
Lukáš Vacek, 1. místo
08.12.2018, 60 m: 7,94 s
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_2948043S0014907IMG_6004
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Sobota, 8. 09. 2018
11:0015:40

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub Atletika Písek, z.s.

Datum

8.9.2018

Místo

Písek (Městský atletický stadion, U Papírny 329)

Vedoucí činovníci

Technický delegát Novák Pavel 777126648 pavelnovak7@atlas.cz
Technický delegát Pšajdl Josef 728093594 psajdl@atlas.cz
Ředitel závodu Hana Kohoutová kohoutovah@seznam.cz
Hlavní rozhodčí Ing. Václav Tipka
Lékař MUDr. Petr Pudík
Časomíru zajišťuje Atletika Písek
Výsledky zpracoval Průša Pavel 605503270 prusa@atletikapisek.cz

Startují

ročníky 1999 – 2004
ročníky 2001 – 2004
ročníky 1999 – 2004
ročníky 2001 – 2004

Soutěže

Dorostenci 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 300 m př., 4×100 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 5kg, disk 1,5kg, oštěp 700g
Dorostenky 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 300 m př., 4×100 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 3kg, disk 1kg, oštěp 500g
Juniorky 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 400 m př., 4×100 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 4kg, disk 1kg, oštěp 600g
Junioři 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 400 m př., 4×100 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 6kg, disk 1,75kg, oštěp 800g

Technická ustanovení

Základní výšky a zvyšování ve výšce a tyči určí techničtí delegáti podle výkonnosti.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:

Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v hlavní budově od 09:30 hodin.

Porada rozhodčích od 10:00 hodin v pravé části tribuny.

Porada vedoucích družstev od 10:00 hodin ve společenské místnosti v hlavní budově.

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 30.8.2018 do 20:00 hodin 6.9.2018

Rozcvičování

Rozcvičování před vlastní soutěží je povoleno pouze mimo závodní plochu atletického stadionu.

Kontrola náčiní

Závodníci, resp. závodnice, mohou při soutěžích používat vlastní náčiní, které však musí nejpozději 60 minut před zahájením vlastní soutěže předložit ke kontrole příslušnému rozhočímu v označené místnosti na hlavní tribuně vedle rozhlasu.

Šatny

Šatny jsou k dispozici v hlavní budově. Šatny slouží pouze pro převlečení, nenechávejte věci v šatnách. Pořadatel neručí za věci zde odložené.

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli na hlavní tribuně. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Protesty

Protesty týkající se výsledků nebo průběhu soutěže musí být podány do 30 minut po úředním vyvěšení výsledků této soutěže na informační tabuli na hlavní tribuně, a to ústně příslušnému vrchnímu rozhodčímu (pravidlo 146 odst. 2, 3, 4 a 5 pravidel atletiky).
Případné odvolání proti rozhodnutí vrchního rozhodčího se podává prostřednictvím hlavního rozhodčího jury, a to písemně a doložené vkladem ve výši 500 Kč (pravidlo 146 odst. 3 a 6 Pravidel atletiky).

Časový pořad

sobota, 8.9.2018

Čas Disciplíny
11:00 400 m př. Jři Běh výška Jři Finále výška Dci Finále dálka Dky Finále dálka Jky Finále koule 3kg Dky Finále koule 4kg Jky Finále oštěp 700g Dci Finále oštěp 800g Jři Finále
11:10 400 m př. Jky Běh
11:30 300 m př. Dci Běh
11:40 300 m př. Dky Běh
11:55 800 m Jři Finále 800 m Dci Finále
12:00 tyč Jky Finále tyč Dky Finále
12:05 800 m Jky Běh 800 m Dky Běh
12:15 výška Dky Finále výška Jky Finále dálka Jři Finále dálka Dci Finále koule 5kg Dci Finále koule 6kg Jři Finále oštěp 500g Dky Finále oštěp 600g Jky Finále
12:20 100 m Jři Rozběh
12:30 100 m Dci Rozběh
12:40 100 m Jky Rozběh
12:50 100 m Dky Rozběh
13:05 400 m Jři Běh
13:15 400 m Dci Běh tyč Jři Finále tyč Dci Finále
13:25 400 m Jky Běh
13:30 trojskok Jky Finále trojskok Dky Finále disk 1,5kg Dci Finále disk 1,75kg Jři Finále
13:35 400 m Dky Běh
13:50 100 m Jři Finále
13:55 100 m Dci Finále
14:00 100 m Jky Finále
14:05 100 m Dky Finále
14:20 1500 m Jři Finále 1500 m Dci Finále
14:30 1500 m Jky Finále 1500 m Dky Finále
14:45 200 m Jři Běh trojskok Jři Finále trojskok Dci Finále disk 1kg Jky Finále disk 1kg Dky Finále
14:55 200 m Dci Běh
15:05 200 m Jky Běh
15:15 200 m Dky Běh
15:30 4×100 m Jři Finále 4×100 m Dci Finále
15:40 4×100 m Jky Finále 4×100 m Dky Finále

Stravování

Občerstvení je zajištěno v bufetu u fotbalového stadionu u hotelu OtavArena.

Parkování

V areálu atletického stadionu je omezená parkovací plocha. Parkování pro veřejnost a závodníky na parkovišti před fotbalovým stadionem.

Napište komentář

Dnes je
Neděle, 20. ledna 2019
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 6 hodiny, 23 minut
 
  • Pavel N : Včera výborné výkony.medaile a né šastný autobus z Prahy!
  • Pavel N : Dnes jedeme do Prahy v 6.30 na Strahov.
  • Pavel N : sobota 19.1.,autobus z Horákové odjezd 6:30
  • Pavel N : Dnes se neběží od stadionu,ale bude výklus přímo u SH,sraz 17.10.
  • Pavel N : Dnes jsem znovu jednal s nám.Holickým a koridor u ON letos bude!Je nutný nejen pro atlety,ale zejména pro školní výuku.
  • Petr Žoha : «odkaz»
  • Petr Žoha : Budete jednat s městem ohledně koridoru ve všesportovní hale?
  • Pavel N : Další fantastický závod Báry Havlíčkové! Nedělní klasiku s hromadným startem odtáhla od začátku až do konce, v závěru všem o parník ujela a připsala si druhé vítězství
  • Pavel N : Bára Havlíčková vybojovala v distančním závodě volnou technikou zlato,
  • Pavel N : Na OPA Cupu v Novém Městě
  • Pavel N : Dnes v Jč.listech sloupek o realizaci nového koridoru červený!
  • Pavel N : Pátek 4.ledna bude trénink jak od 16.00 v O.Nedbala,tak od 18.00 v koridoru SH. vede Lenka.
  • Ježíšek : Veselé Vánoce !
  • Pavel N : Barbora Havlíčková nedala soupeřkám šanci a dojela si pro vítězství i ve svém druhém závodě na OPA cupu na 10 kilometrů klasicky s hromadným startem
  • Pavel N : První závod a hned vítězství! Barbora Havlíčková nedala soupeřkám šanci a suverénně ovládla na OPA cupu v italské Isolacii závod na 5 kilometrů volně.
  • Pavel N : Zítra 21.12. trénink atletiky v O.Nedbala nebude!
  • Pavel N : David Czepiec v Ostravě;60m7.89/ 300m39.61/dálka 555.
  • Michal Rybák : 1) Štafety 4x 40m MIX/losované složení ze všech účastníků; 2) Skok daleký; 3) Vrh na “vzdálený cíl”; 4) Běh “s překážkou”
  • Michal Rybák : Doplnění disciplín sportovní části nedělního Čtyræku v koridoru:
  • Pavel N : Středa 12.12.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Běží se i od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00,batohy veze Baronová.
  • Pavel N : Čtyřdvorský expres je první v republice.
  • Pavel N : Světlá česká lyžařská budoucnost? Zlatovláska v péči legend sní o úspěchu,o kom je to psáno?Je naše Barborka!
  • Pavel N : Středa 5.12.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Běží se i od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00,batohy veze Baronová.
  • Michal Rybák : Gratuluji sedmičce závodníků za výkony v Praze 1.12.-padaly osobáky nebo výkony na jejich hranici - SUPER!
  • Pavel N : Středa 28.11.2018 trénink v koridoru SH.Běží se i od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00,batohy vezu.Za každého počasí!
  • Pavel N : Dan Gribbin ve výběru Jč.kraje na 4x1000m ,předával 8.(výkon 3:17),rovněž dík.
  • Pavel N : Na MČR v krosu Eliška Jindrová doběhla 31. děkujeme.
  • Pavel N : Pondělí 19.11.2018 od 16:15 tělocvična ZŠ Máj II,od 18.15 je trénink i v koridoru SH.
  • Pavel N : Pátek 16.11.2018 od 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala a od 19:00 je též koridor SH
  • Pavel N : Středa 14.11.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Běží se i od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00,batohy veze Baronová.
  • Pavel N : Pátek 9.11.2018 od 19:00 je též koridor SH
  • Pavel N : Pátek 9.11.2018 od 16:00 tělocvična ZŠ O.Nedbala,vede Baronová,
  • Pavel N : Středa 7.11.2018 je od 17.30 trénink v koridoru SH.Pozor platí dohoda o běhu od stadionu 4dv s Oliverem v 17.00
  • Pavel N : Pondělí 5.11.2018 od 17.30jt trénink v koridoru SH.Pozor na šatny,je v souběhu s SK Čečova
  • Pavel N : Pondělí 5.11.2018 od 16:15 tělocvična ZŠ Máj II,od 17.30jt trénink v koridoru SH.
+ -
Termínovka
Září 2018
P Ú S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejbližší akce
Počet návštěvníků
  • 306541Celkem:
  • 1425Za měsíc:
  • 567Za týden:
  • 66Včera:
  • 51Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení