Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Marek Kuna, 1. místo
19.05.2019, dálka: 4,88 m
Barbora Havlíčková, 1. místo
19.05.2019, 3000 m: 10:00,97 min
David Czepiec, 1. místo
19.05.2019, tyč: 2,36 m
Pavel Tůma, 2. místo
19.05.2019, koule 7,26kg: 12,26 m
Marek Kuna, 2. místo
19.05.2019, 60 m př.: 9,86 s
Martin Fuka, 2. místo
19.05.2019, 3000 m: 10:47,29 min
Pavel Tůma, 2. místo
19.05.2019, oštěp 800g: 51,31 m
Alena Kvasničková, 2. místo
19.05.2019, koule 4kg: 10,43 m
Veronika Piklová, 2. místo
19.05.2019, 3000 m: 11:10,82 min
Lenka Baronová, 3. místo
19.05.2019, koule 4kg: 10,39 m
Kateřina Kršková, 3. místo
19.05.2019, tyč: 2,30 m
Ladislav Stejskal ml., 3. místo
19.05.2019, 3000 m: 10:48,59 min
Jan Brom, 3. místo
19.05.2019, 300 m: 44,86 s
Daniel Gribbin, 1. místo
18.05.2019, 1000 m: 2:58,53 min
Tomáš Havelka, 3. místo
18.05.2019, 1000 m: 3:05,89 min
Eliška Jindrová, 1. místo
18.05.2019, 1000 m: 4:12,62 min
Martin Zrna, 1. místo
14.05.2019, 60 m: 8,13 s
Martin Zrna, 1. místo
14.05.2019, dálka: 5,23 m
Tomáš Havelka, 1. místo
11.05.2019, 800 m: 2:15,79 min
Lukáš Vacek, 3. místo
11.05.2019, 60 m: 7,75 s
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
IMG_7770IMG_7438IMG_8076IMG_6177
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Sobota, 12. 05. 2018
9:3014:30

Pořadatel: Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub/oddíl TJ Nová Včelnice ̧ z.s.
Datum: 12.5.2018
Místo: Nová Včelnice

Vedoucí činovníci
Ředitel závodu Strnad Marek 724 094 914 statika.strnad@gmail.com
Hlavní rozhodčí Vacek Ludvík
Řídící soutěže družstev Bohuslava Váňová (st. žactvo), Fleischmann Pavel (přípravky)
Zdravotnický dozor Strnadová Veronika
Časomíru zajišťuje Brus Zdeňek
Výsledky zpracoval Víta Marek
Startují :
Žáci ročníky 2003 – 2006
Žákyně ročníky 2003 – 2006
Atletická přípravka-hoši ročníky 2007 – 2010
Atletická přípravka-dívky ročníky 2007 – 2010
Disciplíny:
Atletická přípravka-hoši 60 m, 150 m, 600 m, 50 m př., 8x100m, výška, dálka, kriket, plný míč 1kg
Atletická přípravka-dívky 60 m, 150 m, 600 m, 50 m př., 8x100m, výška, dálka, kriket, plný míč 1kg
Žáci 60 m, 300 m, 1500 m, 100 m př., 4×60 m, výška, tyč, dálka, koule 4kg, oštěp 600g
Žákyně 60 m, 300 m, 800 m, 100 m př., 4×60 m, výška, tyč, dálka, koule 3kg, oštěp 500g
Závodní kancelář: Závodní kancelář je otevřena od 8:00 hod.
Přihlášky: Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 30.4.2018 do 10.5.2018 20:00 hod.
V kategorii přípravky u neregistrovaných závodníků (ročníku 2009 a mladší) přihlašovat elektronickou poštou (e-mail) na adresu pořadatele a ŘP rovněž nejpozději do čtvrtka 10.5.2018 20:00 hodin.
Vytištěnou upravenou přihlášku družstva (pouze škrty) předají vedoucí do 8:30 hod v závodní kanceláři.
Šatny: Šatny jsou k dispozici v prostorách tělocvičny, pouze na převlečení.
Stravování: Zajištěno přímo na stadionu

Technická porada: 8:45
Další informace
Kvůli fotbalovému utkání, které se koná stejný den od 17:00 na našem stadionu, jsme posunuli celý program o půl hodiny. Děkujeme za pochopení.

Časový pořad
09:30 100 m př. Žky výška Žci kriket EleZ dálka EleH koule 3kg Žky
09:45 100 m př. Žci tyč Žky
10:00 50 m př. EleZ
10:20 50 m př. EleH
10:40 800 m Žky výška Žky kriket EleH dálka EleZ koule 4kg Žci
10:55 60 m Žky tyč Žci
11:15 60 m Žci
11:30 60 m EleH
11:50 60 m EleZ výška EleH plný míč 1kg EleZ dálka Žci oštěp 500g Žky
12:15 600 m EleH
12:25 600 m EleZ
12:40 300 m Žky
13:00 300 m Žci výška EleZ plný míč 1kg EleH dálka Žky oštěp 600g Žci
13:20 150 m EleH
13:40 150 m EleZ
14:00 1500 m Žci
14:10 8x100m EleH 8x100m EleZ
14:20 4×60 m Žky
14:30 4×60 m Žci

Napište komentář

Dnes je
Úterý, 21. května 2019

Narozeniny má

  • Jana Gribbinová
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 1 den, 5 hodiny
 
  • Pavel N : Včerejší prvenství mužů potvrzeno ŘP,dík všem.
  • Láďa S. ml. : Láďo, prosím tě oprav prosím, aby jsem měl moje výsledky u sebe v kartě ne u táty. Děkuji
  • Pavel N : Barča Havlíčková zaběhla včera na 3000m druhý letošní výkon v ženách v ČR
  • Láďa S. ml. : Prosím o opravu Přeboru Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje. Předem děkuji
  • Pavel N : Již 24. května se uskuteční Vyhlášení ankety KRÁL BÍLÉ STOPY. V nominaci na JUNIORA ROKU nechybí ani Barbora Havlíčková!
  • Pavel N : Školní soutěže (Štafetový pohár, Pohár rozhlasu, Středoškolský atletický pohár) najdete pod filtrem Skupina kalendáře
  • Láďa Kučera : Ano, BNK bude jako obvykle poslední sobotu v květnu, 25.5.
  • Host_4091 : Běh na Kluka bude kdy? 25/5/2019?? Děkuji
  • Michal Rybák : Trénink ve středu 8.5. není. Pro zájemce bude trénink ve čtvrtek 9.5. od 16:30.
  • Host_258 : Bude dneska trénink?
  • Pavel N : Dnes pořádal 4Dv OK PR 6.a 7-tříd a za své školy byli i naši atleti Brom,Kuna,Stejsk alová a Tylová.
  • Pavel N : Včera 5. 5. se běžel maratón v Praze a ne startu i běžci z 4Dv 1723. Pavel Stejskal 3:36:41 nový osobák, vylepšení o 18 minut! 5910. Martina Němečková 4:49:01 a je 1085. v ženách a 100. v kategorii žen nad 50 let!
  • Pavel N : Při dnešním ŠP běhali a dobře Čečková, Kubák, Lucie i Verča Blažkovy, B. Brcko a zřejmě i další
  • Pavel N : Malý článeček o našich běžcích a Kateřina Zemanová na fotografii v ČB listech.
  • Pavel N : F. Linduška překonal časem 1:30.46 OR na 25km.
  • Pavel N : Kateřina Zemanová první žena za 1:52.52.Z 4dv ještě Š.Vondrášek 11.za 1:47.00
  • Pavel N : F.Linduška je přeborník Jč.kraje na 25km.Na Hluboké zvítězil Jan Kreisinger.
  • Katka S. : Prosím nevíte už datum letního tábora?
  • Pavel N : Zítra 22.3. je trénink v 17.00 na stadionu, běhy, hody i skok o tyči s Bohoušem.
  • Guest_00135 : Je zítra trénink?
  • Pavel N : Zítra je prázdninový trénink v 10.00 na stadionu, zejména tyče s Bohoušem.
  • Pavel N : MČR v půlmaratonu Alois Kuna 55. za 1:19.03,z Jč kraje byl 3.
  • Pavel N : Pozor, byl vyměněn zámek u bočního skladu (překy)! Nyní jeden klíč!
  • eLBa : Připomínám,že je možnost pátečního tréninku 12.4. ve Sportovní hale-v čase 16:30 až 18:00 hod.V rámci SKP-čka. Trénink vede Michal R.
  • Pavel N : Dnes v tisku;Baronová, Novák na VH ČAS za 4DV
  • Michal Rybák : LODM 2019 - co se bude ještě řešit: dresy/velikosti a kontakty na děti/rodiče pro další informace
  • Michal Rybák : LODM 2019 - repre akce JČ kraje: z našeho oddílu jsou nominováni Marek Kuna, Lukáš Vacek a Jan Stejskal; o víkendu 6.-7.4.2019 proběhne soustředění atletů v ČB; sraz pro děti je v sobotu 6.4.2019 u VŠ kolejí K2, v 9:00. Ukončení je pak předpokládáno v neděli 7.4.2019 v 15:30 u sportovní haly. Soustředění je včetně přespání všech atletů i vedoucích vč. místních, zajištěno je plné stravování a tréninkové bloky 2x v sobotu a v neděli + se budou řešit
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv. V pátek 5.4. po dohodě trénink od 16.00.
  • Pavel N : Své školy dobře reprezentovala i Kačka Ž,Barča B,Verča V,Eliška J i Marie B.A též David C.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková nejlepším dívčím výkonem pomohla k vítězství Gy Vimperk v Junior maratonu
  • Pavel N : V pátek 29.3. po dohodě trénink není ani venku,ani v O.Nedbala !
  • Pavel N : Dnes je trénink od 16.15 na stadionu 4Dv.
  • Pavel N : Barbora Havlíčková je tváří IGY.Mysl je víc než fyzická kondice.
  • Pavel N : KP přespolní běh–Tábor – areal Komora, sobota 23.3..2019 autobusem v 8.00h, ulice M. Horákové, MHD č 1,4
  • Pavel N : Dnes je trénink od 17.30 v koridoru. Já nebudu u stadionu 4Dv.
+ -
Termínovka
Květen 2018
P Ú S Č P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031EC
Počet návštěvníků
  • 316437Celkem:
  • 1760Za měsíc:
  • 585Za týden:
  • 87Včera:
  • 1Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení