Loading images...
Stupně vítězů
Nejlepší umístění našich závodníků v poslední době

Teodor Brcko, 1. místo
17.02.2018, 800 m: 2:35,74 min
Lukáš Vacek, 1. místo
17.02.2018, 60 m: 8,48 s
Marek Kuna, 2. místo
17.02.2018, 60 m př.: 10,64 s
Lukáš Vacek, 2. místo
17.02.2018, dálka: 4,80 m
Marek Kuna, 3. místo
17.02.2018, 800 m: 2:45,96 min
Lukáš Vacek, 2. místo
17.02.2018, pětiboj (hala): 1655 m
Zuzana Němcová, 3. místo
10.02.2018, 60 m: 8,33 s
Daniel Gribbin, 2. místo
10.02.2018, 800 m: 2:18,40 min
Teodor Brcko, 3. místo
10.02.2018, 800 m: 2:36,36 min
Lukáš Vacek, 1. místo
10.02.2018, 60 m: 8,50 s
Lukáš Vacek, 2. místo
10.02.2018, 60 m: 8,58 s
Ondřej Kroupa, 3. místo
10.02.2018, 60 m: 8,76 s
Lukáš Vacek, 2. místo
10.02.2018, dálka: 4,68 m
Lukáš Vacek, 2. místo
10.02.2018, 150 m: 21,36 s
Barbora Brcková, 2. místo
10.02.2018, 1500 m: 5:40,54 min
Daniel Gribbin, 1. místo
03.02.2018, Silniční běh 4 km: 17:20,57 min
Bohumil Sak, 1. místo
28.01.2018, 60 m př.: r09,00 s
Tomáš Buchal, 1. místo
28.01.2018, 60 m: r07,90 s
Lukáš Vacek, 1. místo
28.01.2018, 60 m: r07,90 s
Jana Adámková, 1. místo
28.01.2018, 60 m: r09,00 s
Nejčtenější
Archív
Fotografie z našich akcí
img_2056IMG_7288IMG_4013DSCN6850.jpg
Jaké bude počasí
Počasí České Budějovice - Slunečno.cz
Náš oddíl podporují

Statutární město
České Budějovice



GIVT.CZ

_

Sobota, 10. 06. 2017
10:0014:30

KPD staršího žactva a přípravky
Pořadatel: Z pověření JKAS pořádá oddíl TJ Vodní stavby Tábor.
Datum a místo: Sobota 10. června 2017, Tábor.
Vedoucí činovníci:
Ředitel závodu Petra Kuželková
Hlavní rozhodčí Václav Tipka
Technický delegát Bohuslava Váňová (starší žactvo), Šárka Chládková (přípravka)
Přihlášky: Starší žactvo i přípravka přes AK na webové stránce ČAS do čtvrtka 8.června 20.00 hodin, přípravka (neregistrovaní ročníku 2008) e-mailem (sarka@chladkova.cz / kuzelkovapetra@cerntrum.cz) do čtvrtka 8. června 20.00 hodin na pořadatele a technického delegáta přípravky.
Závodní kancelář: Bude otevřena od 8:45 hodin.
Sraz rozhodčích: v 9.15 hodin
Startují: V kategorii staršího žactva: starší žactvo (2002-2003) a mladší žactvo (2004-2005). V kategorii přípravky: přípravka (2006-2008).
Disciplíny
Přípravka: 50 m, 150 m, 600 m, 50 m př., výška, dálka, míček, medicinbal 1 kg, 8×100 m smíšená
Starší žáci: 2 60 m, 150 m, 800 m, 3000 m*, 200 m př., výška, dálka, tyč, koule, disk, kladivo, 4×300 m
Starší žákyně: 60 m, 150 m, 800 m, 1500 m, 200 m př., výška, dálka, tyč, koule, disk, kladivo, 4×300 m
Občerstvení: Zajištěno v areálu plaveckého bazénu.
Šatny: Zajištěny v areálu stadionu. Za odložené věci v šatnách pořadatel neručí!
Poznámka: Běh na 3000 m je současně Krajským přeborem žáků
Rozcvičování: Pouze na rozcvičovací rovince – přístupná přes ochozy, bránou borců. Zákaz rozcvičování na celé ploše stadionu!

Časový pořad

10.00 200 m př. žně výška žci dálka D* míček H kladivo žně koule žci
10.10 200 m př. žci
10.25 50 m př. D
10.40 50 m př. H
11.00 800 m žně výška žně míček D kladivo žci koule žně
11.10 800 m žci
11.20 60 m žně dálka H*
11.35 60 m žci
11.50 50 m D tyč žci dálka žci
12.00 medicinbal H disk žně
12.10 50 m H výška D
12.30 600 m D dálka žně
12.45 600 m H
13.00 150 m žně tyč žně medicinbal D disk žci
13.10 150 m žci výška H
13.20 150 m D
13.45 150 m H
13.40 1500 m žně
13.50 3000 m žci*
14.10 8x 100 m D+H
14.20 4x 300 m žně
14.30 4x 300 m žci

Delegace rozhodčích
10.6. KPD starší žactvo a přípravky (TÁBOR)
HR: Vacek Ludvík
ST: Tycová D., Benešová M.
Kam: Brus Z.
Měř.+váž.: zajistí pořadatel
Vb: Mileret K.
Vvý+Vtyč.: PlešákováL.+Hřebík J.
Vdál: Tipková M.
Vkl.+Vkou+Vdisk : Kadlec J.
Vmed: Stejskal J.
Voš+Vmíč: Tipka V.
Úseky: zajistí pořadatel

Prosím rozhodčí o potvrzení účasti na email: nejtekp@seznam.cz

Komentáře

Napište komentář

Dnes je
Pondělí, 19. února 2018

Narozeniny má

  • Lucie Kindlmannová
Hledání
Zprávičky
Poslední zprávička
před 1 týden, 2 dny
 
  • Pavel N : Katka oslavila narozeniny originálně, krajským rekordem 3400 b v pětiboji, gratulujeme.
  • Láďa Kučera : Gratulujeme Žížale - ať ti to i nadále běhá, skáče a lítá
  • Pavel N : Dnes ve středu 7.2.2018,se běží do haly,od stadionu v 17.15.
  • Pavel N : Zítra 2.2. trénink v průmce není,jsou pololetky.
  • Pavel N : Dnes ve středu 31.1.2018,se běží do haly,budu u stadionu v 17.10.
  • Pavel N : Bára je 4. na MSJ,
  • Pavel N : Včera se stal Marek Kuna atletem roku 2017 - přípravka.Moc mu to slušelo.
  • Pavel N : Bára Havlíčková pojede na olympijské hry!
  • Pavel N : Závody z 21.1.2018 jsou přeloženy na příští neděli, v koridoru je akce Sokola
  • Pavel N : Pátek 19.1.2018 je opět trénink v tělocvičně Průmyslovky, sraz 16.15!
  • Pavel N : MČR-Barbora Havlíčková vítězí na 10km
  • Pavel N : Včera byla v Jč.listech Barbora Havlíčková,dnes je na celou stránku v deníku Sport,paráda.
  • Pavel N : "Asi každý sportovec by se chtěl na olympiádu podívat. Neznám nikoho, kdo by ne dodává Havlíčková s úsměvem.
  • Pavel N : Právě nyní byla v zprávách TV Barbora Havlíčková,je opravdu ve formě,a moc jí to i slušelo («odkaz» )
  • Pavel N : Pondělí 8.1. trénujeme od 16.30 v tělocvičně školy Máj II
  • Pavel N : Dnes trénink v průmce není,bude až příští pátek 12.ledna
  • Pavel N : Pátek 5.1.2018trenink není!!!.je opět trénink v tělocvičně Průmyslovky od 16.15!
  • Pavel N : Dnes v Jč. listech tabulky atletů 2017,kde je i dost našich atletů,
  • Pavel N : Zítra ve středu 3.1.2018,se běží do haly,budu u stadionu v 17.00.
  • Pavel N : OPA CUP,se mezi juniorkami vedlo Barboře Havlíčkové. Český talent útočil v závodě na pět kilometrů na medaili, ta ale Báře nakonec těsně unikla. Skončila na nepopulární „bramborové“ pozici o tři sekundy za bronzovou Francouzkou Juliette Ducordeauovou
  • Pavel N : Dnes v ČB listech foto s Lukášem Vackem a Ondrou Kroupou z Mikulášské haly.
  • Láďa Kučera : Poslední trénink přípravky v prosinci bude ve čtvrtek 21.12. První trénink po svátcích bude ve čtvrtek 4. ledna.
  • Pavel N : Zítra mám jednání a tak určitě nebudu s autem na stadionu pro batohy
  • Pavel N : Dle hlášení z pekla čerti dali pohár i Vackovi a Kroupovi, gratulujeme.
  • Pavel N : Pondělí 4.12. trénujeme od 16.30 v tělocvičně školy Máj II
  • Eliška : Kde je 4.12. trénink a od kolika?
  • Pavel N : Naši atleti v běhu v K. Újezdě: 3. Linduška, 26. Vondrášek, 3. žena Zemanová, 6. Vlčková Katka
  • Pavel N : Dnes v ČB listech foto s Lukášem Vackem
  • Pavel N : Pondělí 27.11. trénujeme od 16.30 v tělocvičně školy Máj II
  • Pavel N : Pátek 24.11.je opět trénink v tělocvičně Průmyslovky od 16.15!
  • Pavel N : Pátek 24.11.je trénink v tělocvičně Průmyslovky od 16.15,bude i eLBa!
  • Pavel N : Pondělí20.11. jdeme tam co trénuje přípravka tj.v tělocvičně školy Máj II
  • Pavel N : Pátek 17.11.je svátek a trénink v tělocvičně Průmyslovky není!
  • Pavel N : 13.11.připomínám ,že dnes je trénink v tělocvičně Průmyslovky, sraz před vchodem z Klavíkové ulice v 15.50
  • Pavel N : připomínám,že dnes je trénink v tělocvičně Průmyslovky, sraz před vchodem z Klavíkové ulice v 16.15
+ -
Termínovka
Červen 2017
P Ú S Č P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930EC
Počet návštěvníků
  • 283552Celkem:
  • 1340Za měsíc:
  • 602Za týden:
  • 57Včera:
  • 60Dnes:
  • 0Online:
Přihlášení