České Budějovice

GIVT.CZ

_

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, přespolních běhů, výletů, táborů a jiných akcí SK Čtyři Dvory České Budějovice

Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva, Veselí n.L. 20.5.2018

Vloženo dne: 22.05.2018 :: Počet fotografií: 69 :: Počet zobrazení: 19

Naše výprava do Veselí na KPJ nebyla z nejpočetnějších, ale přesto jsme získali 4 medaile a několik čtvrtých a pátých míst.
Nejvíce medailí získal Lukáš Vacek, který se stal přeborníkem kraje na 60 m př a 60 m a stříbro získal za 474 cm v dálce. Bronz pro náš oddíl získal Lukáš Kvasnička za hod oštěpem.
Jana Adámková byla čtvrtá v dálce a Tína také čtvrtá v oštěpu. Na deset závodníků to není špatný výsledek, že?

32. ročník Běhu na Kluka, 20.5.2018

Vloženo dne: 23.05.2018 :: Počet fotografií: 73 :: Počet zobrazení: 29

Tradiční běh jarní přírodou na Kluka a zase zpátky přilákal 12 závdníků a 6 závodnic, většinu z nich věrných účastníků několika ročníků.
Fotky z trati jsou od Radima Theinera - děkujeme, fotky ze startu, z Kluka a z cíle ode mne a od Evy Brožkové.

1. kolo KPD staršího žactva a přípravky, 12.5.2018

Vloženo dne: 14.05.2018 :: Počet fotografií: 69 :: Počet zobrazení: 45

Vyrazili jsem do Nové Včelnice na 1. kolo Krajského přeboru družstev. Tentrokrát nás nebylo moc, ale všechna družstva sbírala body; naši starší žáci jsou dokonce třetí. Ani přípravka se neztratila, nejvíce bodů získala Žolík, která si udělala osobáčky v míčku i ve výšce.

5. ročník Putovního poháru v pětiboji dětí a rodičů

Vloženo dne: 06.05.2018 :: Počet fotografií: 175 :: Počet zobrazení: 47

Jedenáct rodinných týmů se 1. máje utkalo o velký Putovní pohár v pětiboji. Děti, mamky a taťkové se opravdu snažili - děti se chtěly vytáhnout před rodiči, rodiče to nechtěli dětem zkazit, a tak jsme viděli řadu kvalitních výkonů ve všech disciplínách.
Body před posledním 600 m byly na vedoucích místech velmi vyrovnané - v medicinbalu předstihli Blažkovi dosud vedoucí tým Kubáků (Bára + taťka) a vše nakonec rozhodla sama Bára na 400 m ze 600 m, když získala náskok, který rozhodl v jejich prospěch. Bára Kubáková (jako první dívka) s taťkou se tedy stali vítězi 5. ročníku Putovního poháru.
Gratulujeme!

Krajský přebor v přespolním běhu, 15.4.2018

Vloženo dne: 24.04.2018 :: Počet fotografií: 116 :: Počet zobrazení: 30

Náš oddíl pořádal Krajský přebor v přespolním běhu všech kategorií. Trasy 500 m a 1000 m byly postaveny v zámeckém parku u Informačního centra JE Temelín a věříme, že se všem závodníkům líbily - stjně jako zázemí v zámečku, expozice jaderné energetiky, jakož i počasí a celková atmosféra závodů.
Zde je několik fotek od paní Gribbinové, které tímto děkujeme také za nenahraditelnou pomoc při organizaci krajského přeboru.

Brno - Závody na Morendě a přespolák v Lískovci

Vloženo dne: 24.04.2018 :: Počet fotografií: 227 :: Počet zobrazení: 42

Letošní Brno se opět vyvedlo, dokonce i počasí nám přálo. Účastníci si užili závodů i nocování v tělocvičně, hopsária i vědeckého parku. Všichni se vrátili v pořádku, mladší žactvo navíc ověšeno několika medailemi a Lukáš Vacek a Matěj Nejedlý přivezli i oddílové rekordy.

Bokova chata, 6.-8.4.2018

Vloženo dne: 11.04.2018 :: Počet fotografií: 50 :: Počet zobrazení: 55

Několik fotek z mobilu od Ley z víkendového pobytu na Šumavě, opět v Bokově chatě. Podle fotek soudě, všichni si to náramně užili.

Běh jarní přírodou, 5.4.2018

Vloženo dne: 11.04.2018 :: Počet fotografií: 21 :: Počet zobrazení: 26

Již 30. ročník Běhu jarní přírodou se po přestávce konal opět v lese Bor s trasou od závory, kolem hájovny a zpět k záboře.
Fotil Honza Stejskal, díky. Bohužel po běhu dívek přípravky došla baterie, takže máme jen pár fotek.

KP mladšího žactva a přípravek ve vícebojích, 17.2.2018

Vloženo dne: 17.02.2018 :: Počet fotografií: 98 :: Počet zobrazení: 63

S malou, ale úspěšnou výpravou jsme jeli na krajský přebor mladšího žactva a přípravek do haly na Strahově.
Lukáš Vacek byl druhý a družstvo mladších žáků stanulo na nejvyšším stupni.

8. ročník Velké ceny SK Čéčova, 24.2.2018

Vloženo dne: 24.02.2018 :: Počet fotografií: 36 :: Počet zobrazení: 54

Další halové závody SK Čéčova ve Sportovní hale (ale možná jedny z posledních zde).
Kromě našich ostřílených atletických hvězd se poprvé představili také naši noví atletíci a první vystoupení se jim rozhodně podařilo.

Mikulášská hala, SK Čéčova 3.12.2017

Vloženo dne: 06.12.2017 :: Počet fotografií: 96 :: Počet zobrazení: 67

V docela hojném počtu se zúčastnili naši závodníci tradiční Mikulášské haly, kterou pořádá SK Čéčova v koridoru Sportovní haly.
Přišlo mnoho našich nových atletů, pro něž to byly úplně první závody. Na medailových místech se umístili jen Tomáš Hálek a Ivetka Mezerová (malá sestřička Markéty), ale i ostatní se snažili a nezůstali na konci.
Další medaile a diplomy získali Marek Kuna, Ondra Kroupa, Lukáš Vacek, Honzík Kubák a Tína Stejskalová.

16. ročník Čertovského běhu 7.12.2017

Vloženo dne: 11.12.2017 :: Počet fotografií: 29 :: Počet zobrazení: 49

Závodníci od nejmladší přípravky (ročník 2010) do mladšího žactva (ročník 2004) se sešli na naší nové trati Čertovského běhu kolem ZŠ Máj II. Čerti se už naštěstí na sídlišti nevyskytli, takže běh na 800 m pro mladší přípravku i na 1110 m pro starší přípravku a žactvo byl bez problémů.
Podle výsledků se dá říct, že se běhalo pěkně ostře, takže si všichni zasloužili sladké odměny.

29. ročník Běhu energetiků 24.10.2017

Vloženo dne: 30.10.2017 :: Počet fotografií: 118 :: Počet zobrazení: 67

Padesát větších i menších závodníků (všichni z našeho oddílu) proběhlo naši novou trasu v parku naproti stadionu. Závodníci přípravky běželi jeden osmisetmetrový okruh, mladší žactvo dva a oba starší žáci běželi tři okruhy. Pro mnoho našich nových členů to byly úplně první závody a je třeba říci, že všichni, ti noví i ti služebně starší, makali na doraz. Ve všech kategoriích sice zvítězili očekávaní favorité, ale obsazení druhých a dalších míst nás občas překvapilo, jak lze vidět ve výsledcích.